Святкування 50-річчя автомобіля Ford Transit

Бренд

Святкування 50-річчя Ford Тransit.

03 жовтня 2015 року команда «Віннер Автомотів» зібрала клієнтів на довгоочікувану подію для власників Ford та просто шанувальників бренду – Святкування 50-ти річчя Ford Transit. Легендарний Ford Transit - автомобіль з великою історією та неабиякою значимістю. Він використовувався у різних сферах людської діяльності: слугував і в якості поліцейських авто, і пожежних машин, виступав в ролі «швидкої допомоги», шкільних автобусів і, звичайно, перевозив найрізноманітніші вантажі. З року в рік автомобіль удосконалювався задля того, щоб догодити своєму клієнтові. Сьогодні, цей культовий автомобіль збирає ряди власників та шанувальників своїми можливостями, грузопідйомністю та вмісткістю. Про що свідчить статистика випусків даного авто.

Для «Віннер Автомотів» це була по-справжньому важлива подія. Команда створила чудове свято для дорослих та дітей. Яскрава програма та конкурси від Юрія Горбунова, шалені Посіпаки, дитячі майстер-класи, аквагрим, смачний фуршет та весела музика супроводжували наших гостей протягом всього святкування. Та, звичайно, центральною фігурою слугував Ford Transit, що був розміщений у відділі продажу та збирав поряд з собою всіх клієнтів. Шанувальники даної моделі мали можливість відчути всі переваги та можливості авто на тест-драйві.

Бажаєте переконатися у цьому на власному досвіді, реєструйтесь на тест-драйв та приїжджайте до «Віннер Автомотів»!

Дізнатися більше та зареєструватися на тест-драйв автомобілів Ford ви можете у консультантів «Віннер Автомотів» за тел.: (044) 496 00 06 або завітавши до салону.