Ford Mustang - cвітовий бестселер

Бренд

  • Відповідно до всесвітньої бази даних про реєстрацію транспортних засобів IHS Automotive, Mustang – світовий бестселер серед спортивних автомобілів у 2015 році

  • Понад 8 000 Mustang продано у Європі; клієнти віддають перевагу фастбекам, 5-літровим двигунам V8 із 421 к. с. і кольорам Race Red та Magnetic Grey

  • Всесвітні продажі Mustang продовжують зростати паралельно з виходом на ринок – у тому числі, британський, – правокермової моделі з конвеєрів складального заводу Flat Rock (Flat Rock Assembly Plant) у штаті Мічиган

  • 2015 рік відзначився тим, що уперше Mustang можна купити на більш ніж 100 ринках земної кулі, та вперше широкому загалу буде доступна модель із правобічним розташуванням керма

КЕЛЬН, Німеччина, 11 вересня 2015 року – Завдяки популярності у покупців усієї земної кулі Ford Mustang уже за півроку став світовим бестселером серед спортивних автомобілів відповідно до всесвітньої бази даних про реєстрацію транспортних засобів IHS Automotive.

Загалом було зареєстровано 76 124 авто протягом перших шести місяців 2015 року – це на 56% більше, ніж за такий самий період минулого року.

«Більше півстоліття європейські клієнти та ринки правокермових авто в усьому світі очікували офіційного виходу правокермової моделі Mustang, тому й не дивно, що ми бачимо надзвичайний попит на неї у цих регіонах», – повідомляє Стівен Оделл, виконавчий віце-президент Ford із міжнародного маркетингу, продажів та сервісного обслуговування. «Щоб зійти на п'єдестал світового бестселера, спортивний автомобіль повинен мати прихильників у кожному куточку земної кулі».

Попередні продажі показали, що серед кольорової палітри фастбеків і кабріолетів найбільшої популярності набули кольори Race Red і Magnetic Grey – кожен по 21% від загального обсягу продажів. Європейські покупці фастбеків віддають перевагу Race Red (24%), а покупці кабріолетів – Magnetic Grey (32%).

На сьогодні продажі фастбеків у Європі складають три з чотирьох (72%), і двоє із трьох покупців зупинили свій вибір на 5-літровому двигуні V8 від Ford із потужністю 421 кінська сила (64%).

Прихильність європейських водіїв майже порівну розділилася між шестиступінчатою механічною (51%) та шестиступінчатою автоматичною коробками передач (49%). Проте покупці 5-літрових двигунів V8 значно частіше обирають автоматичну коробку передач (57%), а прихильники 2,3-літрового EcoBoost із 317 к. с. віддають перевагу механічній.

Перші Mustang із правобічним кермом

Перший у світі випуск правокермової моделі Mustang перебуває на стадії реалізації: складальний завод у місті Флет Рок (Flat Rock Assembly Plant, штат Мічиган, США) продовжує своє виробництво.

На даний момент Ford Mustang можна купити на більш ніж 100 ринках у всьому світі. Розширення світового модельного ряду Ford за рахунок Mustang дає можливість додаткового експорту на понад 25 ринків земної кулі, у тому числі – у Великій Британії, Південній Африці, Австралії, Новій Зеландії та Японії, а також на Кіпрі, Мальті та деяких островах Карибського моря.

Лідер світових продажів

Минулої зими розпочалися продажі в Азії та США, а цього літа Mustang вперше рушили на європейські ринки.

Поява нових покупців обумовила зростання продажів у США, особливо у таких регіонах, як Південна Кароліна, – найбільший у країні ринок спортивних авто, згідно з даними IHS, де продаж Mustang зріз більш ніж удвічі.

Хоча Mustang – новинка на китайському ринку, він уже став національним бестселером серед спортивних авто; найбільший попит спостерігається у Пекіні, Ґуандуні та Шанхаї.

Перші моделі з правобічним кермом тільки-но починають прибувати у дилерські центри Європи, а ринки, у тому числі, британський, уже з нетерпінням чекають на їх поставки. Починаючи з січня, у Великій Британії було зареєстровано майже 2 000 замовлень на Ford Mustang, а перші поставки клієнтам очікуються у листопаді. На випадок, якщо попит виявиться значно більшим, ніж очікувалось, у партіях передбачено додаткову кількість авто.

«Мустангівський» ажіотаж у Європі став очевидним ще минулого року, коли Ford відкрила попереднє замовлення на 500 авто під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2014: Анкети було заповнено за лічені хвилини. На сьогодні у Європі продано понад 8 000 «Мустангів».

Інший ринок правокермових авто, охоплений нетерпінням – австралійський: у країні було зареєстровано майже 3 000 замовлень. Чотири сотні замовлень прибули на ринок правокермових авто у Новій Зеландії, де клієнтські поставки розпочинаються цієї осені.