Ford - найіноваційніший бренд 2015

Бренд

Компанії Ford присуджено нагороду в номінації «Найбільш інноваційний бренд 2015 року» на церемонії присудження нагород Automotive INNOVATIONS Awards. Модель Focus також отримала нагороду в своєму класі, а повністю оновлений Mondeo увійшов до трійки кращих автівок у сегменті.

Центр автомобільного менеджменту (Centre of Automotive Management) оголошує переможців після оцінки 1220 інновацій серед 53 автомобільних брендів, що належать 18 міжнародним автомобілебудівним компаніям.

Ford здобув нагороди за технології безпеки та напівавтоматичні системи допомоги водієві, а саме систему активної допомоги при паркуванні Active Park Assist та систему запобігання зіткненню на низькій швидкості Active City Stop.

ФРАНКФУРТ, Німеччина, 15 травня 2015 року – на десятій щорічній церемонії присудження нагород Automotive INNOVATIONS Awards компанія Ford була названа «Найбільш інноваційним брендом 2015 року» за її розробки систем безпеки та напівавтоматичних технологій допомоги водієві.

Центр автомобільного менеджменту, розташований у Німеччині, назвав Ford переможцем у номінації після оцінки інновацій, представлених 18 міжнародними автомобілебудівними компаніями, що представляють 53 автомобільних бренди. Новий Ford Focus також отримав нагороду в своєму класі, а повністю оновлений Ford Mondeo увійшов до трійки кращих автівок у своєму сегменті.

Ford отримав нагороди за свої розробки систем безпеки та допомоги водієві, а систему активної допомоги при паркуванні, яка допомагає водіям паркуватися поряд з іншими автомобілями і на паралельних паркувальних місцях, а також технологію автоматичного гальмування - систему запобігання зіткненням на низькій швидкості Active City Stop, яка спрацьовує при швидкості до 50 км/год.

Центр автомобільного менеджменту є незалежним інститутом досліджень автомобілебудування, мобільності та стратегічного консалтингу при Університеті прикладних наук в Бергіш-Гладбаху, Німеччина. Нагороди Automotive INNOVATIONS awards присуджують за технічні інновації в галузі автомобілебудування. Журі, під керівництвом директора центру професора Штефана Братцеля (Stefan Bratzel), у співпраці з АТ "Прайс Уотерхаус Куперс" (PricewaterhouseCoopers AG), доповіло, що системи допомоги водієві представлені майже 300 запропонованими інноваціями.

 Члени журі також відзначили Ford за титулований 1,0-літровий двигун EcoBoost, який минулого року став першим двигуном, що три роки поспіль завойовував звання «Міжнародний двигун року», а також систему курсової стійкості (Electronic Stability Programme) компанії.

Випущений минулого року цілком новий Focus, що продається у 140 країнах світу, також оснащений інформаційно-розважальною системою SYNC 2, яка дозволяє водієві отримати список найближчих ресторанів та вказівки, як до них дістатися, просто вимовивши фразу «Я хочу їсти». Серед передових технологій, якими обладнана повністю оновлена модель Mondeo, надувні задні ремені безпеки Inflatable Rear Seatbelt, що поєднують в собі функції повітряної подушки та ременя безпеки, а також нова система запобігання зіткненню з перехожими Pre-Collision Assist with Pedestrian Detection, призначена для виявлення людей, які знаходяться на дорозі або можуть перетнути шлях автомобіля, та автоматичного застосування гальм, якщо водій не реагує на попередження.

ТОВ «Віннер Автомотів»

Адреса: пр-т Московський, 24д

Київ, 04655, Україна

тел. 496 00 06

факс. 496 45 83