КАНАДСЬКІ ПАРАМЕДИКИ ТА УКРАЇНСЬКА СПІЛЬНОТА КАНАДИ ПЕРЕДАЛИ 4 АВТО ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ ШПИТАЛЯМ

Бренд

КАНАДСЬКІ ПАРАМЕДИКИ ТА УКРАЇНСЬКА СПІЛЬНОТА КАНАДИ ПЕРЕДАЛИ 4 АВТО ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ ШПИТАЛЯМ.

У середу, 23 вересня, на території дилерського центру Віннер Автомотів відбулася церемонія передачі Міністерству оборони України чотирьох подарованих Канадою машин швидкої допомоги, укомплектованих апаратурою, ліками та готових до експлуатації.

Автомобілі надані парамедиками із Саскачевану та Альберти українським колегам для транспортування поранених солдат із прифронтових шпиталів у зоні АТО до військово-медичних клінічних центрів.

Віннер підтримав даний проект надавши технічну допомогу по ремонту і підготовці автомобілів до передачі.

Донорів представляла Катерина Велінга з проекту “Швидкі для України” та Комітету Євромайдан Канада. На церемонії головував Роман Ващук, Посол Канади в Україні.

Від України виступили Заступник Міністра оборони Ігор Долговий, Заступник Міністра закордонних справ України Вадим Пристайко та Директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони України Андрій Верба. Очільники трьох військових шпиталів прибули, щоб отримати ключі від “швидких”.

Українських партнерів представляв Петро Рондяк, Голова Правління групи компаній Віннер в Україні і Генеральний директор "Віннер Імпортс Україна" та волонтери ГО “Всеукраїнське об’єднання “Патріот”.  

На першому етапі реалізації проекту вирішено було забезпечити військові шпиталі, які обслуговують зону АТО. Машини швидкої допомоги будуть надіслані з Києва у Харків (Військово - медичний клінічний центр Північного регіону), Дніпропетровськ (385-й військовий шпиталь) та Вінницю (Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону).

Нові машини таких зразків коштують $150,000 CAD без устаткування та медикаментів. Подарованим автомобілям від 6 до 10 років, загальна вартість чотирьох “швидких” разом із обладнанням – понад $100,000 CAD.