Компанія Ford утримує першу позицію з продажів комерційних автомобілів в Європі; нове авто лінійки Transit досягло найвищого показника за 20 років

Бренд

Кельн, Німеччина — у першому кварталі 2015 року компанія Ford вийшла на перше місце у Європі з продажів комерційних авто, зайнявши найбільшу ринкову частку за останні 20 років, завдяки зростаючому клієнтському попиту на цілком оновлену та розширену лінійку Transit.

Всього за перші три місяці на 20 традиційних європейських ринках* компанія продала 70 646 комерційних автомобілів , що на 42,4 відсотки більше, ніж у попередньому році. Ринкова частка зросла на 2,8 відсотки, сягнувши відмітки у 13,3 відсотка.

Пітер Фліт, віце-президент із продажу Ford в Європі говорить: «Швидкий темп у зростанні продажів комерційних авто продовжився у першому кварталі, викликаний попитом на чотири цілком оновлені моделі лінійки Transit». Компанія повністю оновила лінійку своїх комерційних автомобілів, а зріст у позиції на ринку із 7-ого місця у 2012 році до першого місця у 2015 році показує, що ми на правильному шляху.

Почався ріст продажів родини автомобілів Ford Transit, яка цього року святкує своє 50-річчя. Сукупний попит на моделі Transit і Transit Custom виріс на 27 відсотків, досягши відмітки у 45 000 проданих у першому кварталі моделей, у той час як продажі моделі Transit Connect зросли на 69 відсотків. Було продано 4 400 одиниць Transit Courier — найпершої малогабаритної моделі лінійки Transit.

Пікап Ford Ranger також достойно пройшов перший квартал, у своєму сегменті ставши автомобілем, який найбільше продається з початку року. Було продано 6 578 автомобілів, що на 46 відсотків більше порівняно із аналогічним періодом минулого року. Замовлення на покупку комерційних авто Ford у першому кварталі збільшилися на 87 відсотків порівняно з минулим роком.

Продажі у березні

У березні компанія Ford була визнана найкращим брендом комерційних автомобілів, оскільки ринкова частка зросла на 2,8 відсотки, сягнувши відмітки у 13,3 відсотка. Ринок Сполученого Королівства достойно завершив місяць, зафіксувавши найкращі показники у продажі комерційних автомобілів за весь час, що сягнули 19 497 одиниць.

* Компанія Ford of Europe звітує про свої продажі на 20 основних європейських ринках, де вона представлена національними дистриб'юторськими мережами.  20 європейськими ринками є: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

ТОВ «Віннер Автомотів»
Адреса: пр-т Московський, 24д
Київ, 04655, Україна
тел. 496 00 06
факс. 496 45 83