LAND ROVER WEEKEND PARTY У РЕСТОРАНІ «ДЕЖАВЮ»

Бренд

15 травня 2015 року компанія «Віннер Автомотів» разом з Zeфір виступила співорганізатором вечірки LAND ROVER WEEKEND PARTY у ресторані «Дежавю».

LAND ROVER WEEKEND PARTY виправдала назву та поклала найяскравіший старт травневим вихідним.

Два розкішні представники сімейства Land Rover зустрічали гостей перед входом у ресторан: легендарний Evoque, високий та цілком заслужений інтерес до якого тримається вже котрий рік поспіль, та продовжувач найкращих традицій Land Rover – абсолютно новий Discovery Sport.

Гості вечірки з перших кроків були зачаровані атмосферою свободи та щирої радості, яка панувала навколо. Бармен-шоу, живий музичний супровід, запальний танець макарена у виконанні офіціанток та гостей, що є візитною карткою «Дежавю», та, звичайно, стильні та красиві атрибути бренду Land Rover, – усе це зробило вечірку незабутньою.

Справжнім сюрпризом від «Віннер Автомотів» став виступ Анни Сєдокової, яка вже майже 2 роки є постійним клієнтом та шанувальником автосалону.

Турбота про тих, кому потрібна допомога, цілком відповідає цінностям «Віннер Автомотів». Протягом вечора за ініціативи Маші Єфросиніної було зібрано кошти на лікування хлопця із важкою хворобою.

Гості отримали можливість познайомитися з експонованими автомобілями Evoque та Discovery Sport, які ідеально доповнювали красу вечірнього Києва.

Особливістю вечора стало спеціально розроблене «сезонне меню від «Віннер Автомотів», де у якості страв виступили… автомобілі лінійки Land Rover. Замовити їх було запропоновано у нетрадиційній та цікавій манері – на вагу. Для орієнтиру, звісно, було надано масу кожної моделі цілком.

Land Rover Weekend Party у ресторані «Дежавю» об’єднала під одним дахом усіх, кого відрізняє відмінний смак, любов до подорожей, вишуканість та, звичайно, любов до традицій.

Дивовижний настрій, стильний музичний супровід, елегантні прикраси у вигляді хусточок із символікою бренду створили незабутню атмосферу події, яка поєднала драйв, красу, вишуканість, такі близькі усім шанувальникам бренду Land Rover.

Дізнатися більше про моделі Land Rover та зареєструватися на тест-драйв ви можете у консультантів «Віннер Автомотів» за тел.: (044) 499 99 94 або завітавши до салону.

 

Фотозвіт надано Zefir.ua.