На автосалоні у Шанхаї буде представлено найрозкішніший Volvo XC90 “Excellence”

Бренд

На міжнародному автосалоні у Шанхаї Volvo Cars представить найрозкішніший автомобіль за всю 88-річну історію шведської компанії – елегантний та вишуканий 4-місний автомобіль на основі нещодавно випущеного XC90.

XC90 Excellence був розроблений дизайнерами та інженерами Volvo, щоб запропонувати клієнтам відмінний та індивідуальний досвід керування, який втілює у собі новітні скандинавські інновації дизайну, вишуканості, комфорту та стилю.

XC90 Excellence створений на основі абсолютно нового спортивного позашляховика Volvo XC90, однак на цьому схожість і закінчується. XC90 Excellence має чотири сидіння на відміну від семимісного оригіналу, створюючи цим величезну кількість простору для пасажирів задніх сидінь, орієнтуючись на клієнта.

Цей простір дозволяє презентувати першокласний автомобільний досвід, що бере свій початок від широких, просторих та окремих сидінь, оснащених опцією масажу, вентиляцією та більшою кількістю місця для ніг, а також екраном сенсорного управління, складаними столиками, холодильником із утримувачем для пляшок та стаканів, підстаканником із підігрівом/охолодженням та кришталеві келихи ручної роботи від провідного швецького виробника дизайнерського скла Orrefors.

XC90 Excellence пропонує пасажирам підставку для ніг, освітлення, простір для зберігання речей з підсвіткою та унікальні вставки зі шкіри Blond та Charcoal, розділювач для багажного відділення, додаткову звукоізоляцію для салону та шини Pirelli із системою приглушення шуму (PNCS).

Також пасажири XC90 Excellence зможуть насолодитися спеціальною аудіосистемою Bowers & Wilkins, що додала ще один динамік до існуючих 19, в результаті чого забезпечується неперевершено висока якість та ефект об’ємного звучання на задніх сидіннях.

Підкреслюючи любов шведів до свіжого повітря, XC90 Excellence постачається із вбудованим до клімат-системи CleanZone іонним очисником повітря. Він працює від позитивно заряджених електронів, що знаходяться у частках повітря (наприклад, пил чи дим) для очищення оточення у салоні автомобіля.

XC90 Excellence також пропонує оздоблену шкірою та контрастним швом панель приладів, в той час як стеля авто оздоблена текстилем, що має текстуру нубука. До зовнішніх елементів стилізації, які свідчать про комплектацію Excellence, належать хромовані стійки та нижні дверні холдинги.

Абсолютно новий Volvo XC90, представлений у серпні 2014 року, підтверджує свою неймовірну популярність серед клієнтів, які знаходяться у пошуках позашляховика преміум класу. Більше ніж 24,000 автомобілів було замовлено ще до моменту появи моделі у салонах. Це становить близько половини очікуваних обсягів продажу Volvo на 2015 рік.

XC90 Excellence включає у себе всі особливості, що лежать в основі успіху XC90, як наприклад провідні функції безпеки, нові технології трансмісії та неперевершене поєднання потужності і паливної ефективності.

XC90 Excellence буде доступним по всьому світу пізніше цього року.

ТОВ "Віннер Автомотів"
Адреса: пр-т Московський, 24 д
Київ, 04655, Україна
тел.: (044) 496 00 06