Премія Best Fleet Customer Award 2013/14 від «Віннер Автомотів»

Бренд

Премія Best Fleet Customer Award 2013/14 від «Віннер Автомотів»

23 жовтня відбулася важлива подія у житті компанії «Віннер Автомотів» – щорічна церемонія нагородження найкращих корпоративних клієнтів Best Fleet Customer Award 2013/14.

Прагнучи висловити свою вдячність, компанія «Віннер Автомотів» зібрала не лише партнерів, а вже справжніх друзів, у тісному колі банкетного залу «Київ 2» готелю «Фермонт». Гостей пригощали вишуканими стравами та напоями. Протягом усього вечора з залу лунали приємні джазові ноти та радісні голоси.

Зустріч розпочалася з промови менеджера з корпоративних продажів Максима Корєєва. Особисто для нього це був хвилюючий момент, адже ці два роки стали знаковими для відділу. Відбулося багато змін, але незмінними залишилися клієнти, партнери і просто друзі, які були присутні на цьому заході. Саме вони цінують, насамперед, бренд та його історію, підтримують партнерські та дружні стосунки і завжди залишаються вірними нашій компанії.

Гарний настрій усім запрошеним створював партнер заходу – компанія «Марком». Її представники організували дегустацію кубинського рому 12-річної витримки, котрий був оцінений нашими гостями на найвищий бал.

На завершення кожен присутній отримав у якості нагороди від «Віннер Автомотів» стильну металеву пластинку з гравіюванням у вигляді назви своєї компанії – символ того, що вона є найкращим корпоративним клієнтом 2013/14 років.

Сподіваємось, що наступного року компанія «Віннер Автомотів» збереться у такому ж дружному колі та доповнить свої ряди новими корпоративними клієнтами. А для цього тут і надалі працюватимуть над підвищенням ефективності роботи та підтримуватимуть незмінну якість обслуговування усіх своїх клієнтів.