Презентація та тест-драйв нового Discovery Sport у «Віннер Автомотів»

Бренд

21 та 22 березня 2015 року  у «Віннер Автомотів» відбулася довгоочікувана презентація Discovery Sport – найбільш функціонального та компактного кросоверу преміум-класу, яку вже зараз можна назвати головною авто-прем’єрою весни.

Клієнти «Віннер Автомотів» стали одними з перших в Україні, хто познайомився з абсолютно новим Discovery Sport.

Плавний, аеродинамічний силует нового Discovery Sport у поєднанні із легендарними можливостями Land Rover та функціональним салоном роблять його перевершуючим усі очікування.

Discovery Sport, перший представник новітньої епохи дизайну Land Rover, став справжнім героєм цих вихідних. Створений для амбіційний, цілеспрямований людей, що знаються на власних бажаннях, найбільш за все цінують якість та слідкують за сучасними тенденціями, - Discovery Sport надихав усіх, хто відвідав у ці дні шоурум «Віннер Автомотів».

Гості, яких було запрошено на зазначений час, насолоджувалися індивідуальною презентацією у салоні, який було декоровано у концепції цінностей нового Discovery Sport.

Емоційною складовою знайомства із новим авто стала індивідуальна відео-презентація, що складалася із демонcтрації відеофільму про стиль життя із Discovery Sport та презентації унікальних особливостей нового авто. Цю зону було створено у вигляді затишного домашнього кінотеатру; комфорт та вишуканість процесу доповнювало делікатне та вишукане пригощаняя.

Після презентації гості розпочинали динамічну частину знайомства – тест-драйв вулицями лівого та правого берегів Дніпра.

Відгуки про знайомство з новим авто надихають та цілком очікувані – новий Discovery Sport не може залишити байдужим! Він – неперевершений!

Реєструйтесь на тест-драйв та приїжджайте до «Віннер Автомотів», щоб переконатися у цьому на власному досвіді!

Дізнатися більше та зареєструватися на тест-драйв Discovery Sport ви можете у консультантів «Віннер Автомотів» за тел.: (044) 499 99 94 або завітавши до салону.

ТОВ "Віннер Автомотів"
Адреса: пр-т Московський, 24 д
Київ, 04655, Україна
тел. 499 99 94