Продовження зростання обсягів продажу авто Ford у Європі у квітні обумовлене стійким попитом на нові автомобілі

Бренд

Кельн, Німеччина, 25 травня 2015 року — у квітні знову зросли продажі автомобілів компанії Ford of Europe, що обумовлено великим попитом на цілком нові та вдосконалені моделі, а саме Mondeo, Kuga, EcoSport і комерційні автомобілі Transit.

У минулому місяці на традиційних європейський ринках* компанією Ford продано 106 900 автомобілів, протягом перших чотирьох місяців року продано 442 100 автомобілів, таким чином зафіксовано збільшення продажів, порівняно з минулим роком на 7,2 % і на 11,2% відповідно. Це порівняно з рівнем зростання промисловості на 7,3 % у квітні та на 8,6 % від початку року.

Загальна частка Ford на ринку у квітні була стабільною і складала 7,9 %, а з початку року зросла на 0,2 % і склала 8,1 %. Завдяки великим об'ємам продажів обидва періоди Ford залишається на другому місці як одиночна марка, що продає загалом найбільше транспортних засобів і пасажирських авто.

Пітер Фліт (Peter Fleet), віце-президент із продажу Ford of Europe, зазначив: «Позитивним імпульсом є покращення ситуації на ринку і ми тепер прогнозуємо загальне збільшення виробництва з 15,2 до 15,7 мільйонів одиниць у 2015 році порівняно з попередніми прогнозами про ріст із 14,8 до 15,3 мільйонів одиниць».

Тривалий період зростання продажів Ford в основному обумовлений торгівлею через ефективні канали збуту, включаючи сегменти роздрібної та оптової торгівлі. Загальні продажі компанії на роздрібному та оптовому ринках складають 71 % продажу пасажирських автомобілів у квітні і 72 % в перші чотири місяці року, що відповідно на 2 % і 3 % більше ніж у ті ж періоди в середньому по індустрії.

Поява нових моделей продовжує обумовлювати зростання продажів та замовлень з продуктового портфеля Ford.

Продажі цілком оновленого Mondeo зросли на 69 % порівняно з минулим роком і поки поставка автомобілів Mondeo в європейські представництва Ford триває, замовлення на цю модель зросли у квітні на 74 %. Також, замовлення клієнтів на новий Focus зросли на 21 % порівняно з квітнем минулого року. Замовлення клієнтів на модель Fiesta — найпопулярніше малогабаритне авто 2012, 2013 і 2014 років і також першого кварталу 2015 року у квітні зросли майже на 40 %. З початком прийому замовлень у січні 2015 року отримано більше 2800 заявок на культову модель Mustang, яка надійде до європейських споживачів пізніше цього року.

Продажі позашляховика Ford Kuga залишаються високими і зросли на 25 %, що є найкращим показником для цієї моделі у квітні місяці з початку випуску першого покоління автомобілів Kuga в 2008 році. Відповідно загальна кількість замовлень клієнтів зросла на 52 % порівняно з минулим роком. У квітні залишається великий попит на компактний позашляховик EcoSport, відображаючи створений цією моделлю резонанс серед споживачів.

Ford підтримує зростання хвилі продажів комерційних автомобілів і збільшує свою частку на ринку за допомогою цілком нової і розширеної лінії моделей Transit, яка включає Transit, Transit Custom, Transit Connect і Transit Courier. У квітні Ford займає друге місце у категорії марки, що продається найбільше і від початку року компанія залишається на першому місці у категорії одиночної марки, що продається найбільше. Попит на пікап Ranger продовжував зростати і відповідно його продажі у минулому місяці збільшилися на 25 %, що є найкращим показником для цієї моделі у квітні місяці з початку його випуску у 1999 році.   Продажі комерційних автомобілів у квітні зросли на 36 %, а з початку року — на 41 %. Частка на ринку у квітні зросла з 2,2 % до 2,8 %, а з початку року — з 11,8 % до 13 %, що є найкращим показником протягом майже двадцяти останніх років. Замовлення на покупку комерційних авто Ford у квітні збільшилися на 58 % порівняно з минулим роком.

 

ТОВ «Віннер Автомотів»

Адреса: пр-т Московський, 24д

Київ, 04655, Україна

тел. 496 00 06

факс. 496 45 83