Юрій Протасов та Павло Черепін на автомобілі Ford Fiesta R5 завойовують четвертий подіум поспіль

Бренд

Юрій Протасов та Павло Черепін на автомобілі Ford Fiesta R5 завойовують четвертий подіум поспіль.

На чемпіонаті світу по ралійним перегонам WRC2 у Австралії український екіпаж Darnitsa Motorsport Протасов/Черепін завойовує друге місце.

Всі дні перебування у Австралії Юрій Протасов був на зв`язку з нами та ділився враженнями та планами.

З першого дня настрій нашого екіпажу був максимально бойовим. Юрій Протасов після першого дня перегонів: « З самого початку було дуже слизько, так як тестовий заїзд був досить «твердий» ми налаштувались саме на таку манеру їзди, а виїхавши на перші відрізки траси зрозуміли, що все інакше, важко було зрозуміти де гальмувати, де заїжджати. Вже з четвертого відрізку призвичаїлись та вийшли на свій темп. Були певні питання до резини, яка не дуже підходила для траси, нам явно не вистачало протекторів». Перший день закінчився оптимістично, екіпаж вийшов на другу позицію та набрав обертів.

Другий день змагань відзначився цікавим казусом, коментар від Юрія Протасова: «На першому відрізку, десь за 2-3 кілометри до фінішу спрацювала інтуїція, перед поворотом я почав пригальмовувати, під час входження в поворот побачив, що посеред траси стоїть зграя корів, які особливо на мене і не звертають увагу, був вимушений повністю зупинитись та потрохи розігнати їх. Загалом все пройшло добре хоча і слизько. На деяких з поворотів на другому відрізку були моменти на грані можливостей, але ми впорались. У другій половині дня прошло все у хорошому темпі та без змін.»

Коментарі Юрія після фінішу: «Всім дякуємо, що слідкували та підтримували нас! Вважаю, що все пройшло досить добре, ми показали гідний результат, до зустрічі в Україні та на наступних перегонах».

Компанія «Віннер Автомотів» вітає екіпаж Юрія Протасова та Павла Черепіна з другим місцем та бажає успіху у майбутніх перегонах.