Volvo Cars представляє у Шанхаї концепцію Lounge Console, демонструючи новий рівень розкоші

Бренд

На автосалоні в Шанхаї Volvo Cars представила унікальну концепцію внутрішнього оснащення автомобіля класу "люкс" для керівників і топ-менеджерів компаній. Концепція, що отримала назву Lounge Console, розрахована на автомобіль із водієм для бізнесменів і керівників організацій - це компактне і багатофункціональне рішення для максимального комфорту і оптимальної організації салону автомобіля для потреб ділових людей. Lounge Console замінює переднє пасажирське сидіння, пропонуючи багато корисних функцій і рішень.

«Ми почали роботу по створенню Lounge Console із вивчення способу життя керівників вищої ланки. Керуючись нашим прогресивним підходом у розробці дизайну і функціональності, відповідних категорії "преміум", ми проаналізували потреби і побажання керівників, що використовують автомобілі з водіями, і створили оточення, яке повністю відповідає завданням і цілям нашого бренду, - говорить Томас Інгенлат (Thomas Ingenlath), старший віце-президент із дизайну Volvo Car Group. - У процесі розробки цього рішення ми повинні були оптимально використовувати наявний простір у автомобілі, забезпечивши максимальний комфорт пасажирам. Ми прибрали пасажирське сидіння, і це відкрило для нас небачені можливості, дозволивши реалізувати найцікавіші цікаві ідеї».

На основі етнографічного дослідження, метою якого було виявлення потреб і побажань керівників високого рангу, дизайнери Volvo Cars змогли розробити рішення, яке могло б об'єднати в собі всі заявлені вимоги.

Концепція Lounge Console включає елементи, покликані підвищити комфорт для користувача. Дизайнери Volvo Cars створили великий робочий стіл. Тут передбачено аксесуарне дзеркало, місце для зберігання особистих речей, ювелірних прикрас або косметики. Стіл повертається на 90 градусів і одночасно відкриває великий екран діагоналлю 17 дюймів, забезпечуючи максимально зручний перегляд в автомобілі. Під м'якою опорою для ніг передбачено спеціальне місце для взуття. Щоб забезпечити збереження цінних і важливих речей в Volvo Cars продумали окрему нішу. Прибравши переднє пасажирське сидіння, дизайнери створили для пасажира величезний простір і прекрасний огляд попереду.

ТОВ "Віннер Автомотів"
Адреса: пр-т Московський, 24 д
Київ, 04655, Україна
тел.: (044) 496 00 06