Захисна накидка багажного відділення

Практична захисна накидка для багажника закриває підлогу і бічні стінки багажника , а також тильну сторону спинок задніх сидінь . Виготовлена ​​з довговічного і стійкого до забруднення вінілу .

Опис

Практична захисна накидка для багажника закриває підлогу і бічні стінки багажника, а також тильну сторону спинок задніх сидінь. Виготовлена ​​з довговічного і стійкого до забруднення вінілу.
Забезпечує високоефективну і повний захист багажника при транспортуванні брудних вантажів. Цей захист має вбудований практичний бризговики, який можна відкидати поверх бампера. Він запобігає забрудненню одягу і захищає бампер при навантаженні і розвантаженні.
Найближча до спинок частина бризковика може поділятися на дві частини за допомогою застібок-блискавок, так що спинки задніх сидінь можна складати незалежно одну від одної. Цей елемент захисту також оснащений різними зручними кишенями з боків, в тому числі сітчастою кишенею і кишенею з блискавкою.
Захист багажника легко використовувати, встановлювати і знімати. Вона закріплюється еластичним ременем навколо підголівника та кнопковими фіксаторами, що кріпляться до бічної панелі.