Jaguar XF на спеціальних умовах

Категорія
Бренд

Jaguar XF на спеціальних умовах: вартість від 1 175 000  гривень* 

Дивитись автомобілі

Jaguar XF це втілення розкоші, успіху та досконалості.

Він зачаровує неперевершеною елегантністю, надсучасними технологіями, динамікою та економічністю.

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі кузова Jaguar XF забезпечує чудову динаміку, маневреність та провідні у класі показниками економічності. Полегшена алюмінієва архітектура дозволила знизити масу авто на 190 кг. Завдяки цьому Jaguar XF став найлегшим в сегменті, що дозволило скоротити витрати пального до 4,3 л на 100 км та знизити викиди СО2 до 114 г/км.

Твої подорожі стануть більш безпечними, динамічними та економічними! ТОВ "Віннер Автомотів" пропонує спеціальні умови* на придбання моделі JAGUAR XF - від 1 175 000  гривень* лише до 31 серпня 2017 року!


*Вартість автомобіля вказана для моделі Jaguar XF у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном i4 та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Ціни розраховані  станом 01.08.2017, за курсом розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля ви можете розрахувати у офіційного дилера Jaguar. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційного дилера Jaguar - ТОВ "Віннер Автомотів".

Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Вартість розрахована за міжбанківським курсом Євро до гривні 01.08.2017 на  сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/
Остаточна ціна розраховується станом на день оплати товару. 

Термін дії спеціальних умов 1 по 31 серпня 2017 року

Деталі за телефоном: +380444999994