Range Rover Evoque на спеціальних умовах

Категорія
Бренд

RANGE ROVER EVOQUE на особливих умовах: вартість від 1 115 000 гривень*

Дивитись автомобілі


Вартість нового Range Rover Evoque скаладає від 1 115 000 гривень*

Спеціальні умови діють у ТОВ "Віннер Автомотів" лише до 31.03.2017. Кількість автомобілів на спеціальних умовах обмежена.

Деталі за телефоном: +380444999994

Range Rover Evoque. Візьми найкраще від життя.


*Під спеціальною пропозицією  мається на увазі надання знижки на автомобілі Range Rover Evoque. Спеціальна пропозиція розрахована за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/. Пропозиція діє на автомобілі, наявні на складі в Україні та діє з 1 березня до 31 березня 2017 року. Остаточну вартість вашого автомобіля ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover  - ТОВ "Віннер Автомотів". Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover . Кількість автомобілів із зазначеною вигодою обмежена.

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 березня до 31 березня 2017 року або до моменту закінчення автомобілів, що підпадають під дію цієї пропозиції.