Range Rover Evoque на спеціальних умовах

Категорія
Бренд

Вигода на RANGE ROVER EVOQUE: 114 800 грн*

Дивитись автомобілі

Land Rover розпочинає сезон зимових пригод. Відкривайте для себе нові можливості для подорожей із універсальним та комфортним автомобілем Land Rover у компактному дизайні кузова та цілеспрямованою поставою.

Відтепер ви можете не просто мріяти про зимові подорожі, а сміливо почати їх планувати. Land Rover пропоную спеціальні умови* придбання на Range Rover Evoque, який стане надійним супутником у вашій мандрівці.

Спеціальні умови на час сезону зимових пригод:

Вигода при придбанні Range Rover Evoque складає до 114 800 гривень*.
Спеціальні умови діють у ТОВ "Віннер Автомотів" лише до 28 лютого 2017 року. Кількість автомобілів на спеціальних умовах обмежена.

Стрімкі лінії, атлетичний силует та виразна лінія кузова дозволяє Range RoverEvoque яскраво виділятися на фоні конкурентів…

ВИРАЗНИЙ ДИЗАЙН

Завдяки сучасному дизайну та унікальному силуету автомобіль не залишить вас без уваги на вулицях сучасного мегаполісу, а під час подорожі бездоріжжям надасть впевненості та комфорту.

СУЧАСНИЙ САЛОН, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ЗАДОВОЛЕННЯ

Оберіть шкіру з подвійним швом, оздоблення алюмінієм або деревом для створення дійсно вишуканого салону. Передні сидіння з функцією масажу та клімат-контролем дозволять розкішно подорожувати, в той час як підсвічування салону підвищить настрій.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ

Range Rover Evoque пропонує безліч можливостей для персоналізації вашого автомобіля. Оберіть варіанти кузова, рівні оздоблення, аксесуари на власний смак із широкого асортименту кольорів і додаткового обладнання та створіть автомобіль, який підкреслить вашу особистість

* Розмір знижки станом на 09.02.2016 року становить 114 800,00 гривень, що розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у автосалоні ТОВ "Віннер Автомотів". Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 лютого до 28 лютого 2017 року або до моменту закінчення автомобілів, що підпадають під дію цієї пропозиції.