Range Rover Evoque на спеціальних умовах

Категорія
Бренд

RANGE ROVER EVOQUE на особливих умовах: вартість від 1 207
000 гривень*

Дивитись автомобілі


РОЗБАВ БУДНІ ЯСКРАВИМИ ФАРБАМИ

Преміальний та розкішний, динамічний спортивний SUV по спеціальній ціні від 1 207 000 гривень* лише до 31 липня 2017 року.

У липні 2011 року перший Range Rover Evoque зійшов із виробничої лінії заводу Land Rover та одразу завоював ряд найпрестижніших нагород.

Range Rover Evoque - це не лише неймовірний та яскравий дизайн, але й незабутні відчуття від управління динамічним та швидким спорткаром. Здається він здатен прочитати думки та моментально зреагувати на кожен ваш рух. Це цілий вихр емоцій та яскравих кольорів в різноманітних типах кузова: 5-ти дверна модель, купе та кабріолет!

Офіційна дилерська мережа Land Rover в Україні пропонує спеціальні умови придбання на моделі Range Rover Evoque.

Range Rover Evoque. Виділяйся в мегаполісі - Підкорюй бездоріжжя


* Термін дії спеціальних умов з 1 до 31 липня 2017 року. Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у базовій комплектації Pure із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Ціни вказані станом на 30.06.2017 року, розраховані за курсом, розміщеним на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у  офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Термін дії спеціальних умов з 1 до 31 липня 2017 року.