Range Rover Evoque на спеціальних умовах

Категорія
Бренд

RANGE ROVER EVOQUE на особливих умовах: вартість від 1 232 400  гривень*

Тільки до кінця вересня 2017 року. Лише у "Віннер Автомотів".

Спеціальна пропозиція: 4 безкоштовних ТО 

Дивитись автомобілі

Замовити тест-драйв

Акція діє на обмежену кількість автомобілів. Поспішайте!
Деталі за телефоном: +38 (044) 499 99 94


РОЗБАВ БУДНІ ЯСКРАВИМИ ФАРБАМИ

Преміальний та розкішний, динамічний спортивний SUV по спеціальній ціні від 1 232 400 гривень* лише до 30 вересня 2017 року.

У липні 2011 року перший Range Rover Evoque зійшов із виробничої лінії заводу Land Rover та одразу завоював ряд найпрестижніших нагород.

Range Rover Evoque - це не лише неймовірний та яскравий дизайн, але й незабутні відчуття від управління динамічним та швидким спорткаром. Здається він здатен прочитати думки та моментально зреагувати на кожен ваш рух. Це цілий вихр емоцій та яскравих кольорів в різноманітних типах кузова: 5-ти дверна модель, купе та кабріолет!

Офіційна дилерська мережа Land Rover в Україні пропонує спеціальні умови придбання на моделі Range Rover Evoque.

Range Rover Evoque. Виділяйся в мегаполісі - Підкорюй бездоріжжя


* Термін дії спеціальних умов з 1 до 30 вересня 2017 року. Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у базовій комплектації Pure із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Ціни вказані станом на 01.09.2017 року, розраховані за курсом, розміщеним на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у  офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Спеціальна пропозиція: 4 безкоштовних ТО діє  з 18 серпня до 31 жовтня 2017 на території України, окрім зони АТО та АР Крим на обмежену кількість авто. Під подарунком мається на увазі надання послуги планового ТО вартістю одна гривня. Всього в рамках акції передбачено надання 4 ТО. Клієнт проходить планове ТО кожні 13 тисяч км, або 1 раз на рік незалежно від пробігу.