Range Rover Evoque на спеціальних умовах

Категорія
Бренд

RANGE ROVER EVOQUE на особливих умовах: вартість від 1 105 000 гривень*

Дивитись автомобілі


РОЗБАВ БУДНІ ЯСКРАВИМИ ФАРБАМИ

Преміальний та розкішний, динамічний спортивний SUV по спеціальній ціні від 1 105 000* лише до 30 квітня 2017 року.

У липні 2011 року перший Range Rover Evoque зійшов із виробничої лінії заводу Land Rover та одразу завоював ряд найпрестижніших нагород.

Range Rover Evoque - це не лише неймовірний та яскравий дизайн, але й незабутні відчуття від управління динамічним та швидким спорткаром. Здається він здатен прочитати думки та моментально зреагувати на кожен ваш рух. Це цілий вихр емоцій та яскравих кольорів в різноманітних типах кузова: 5-ти дверна модель, купе та кабріолет!

Офіційна дилерська мережа Land Rover в Україні пропонує спеціальні умови придбання на моделі Range Rover Evoque.

На автомобілі в замовлення у виробництво вартість Range Rover Evoque від 1 105 000 гривень*.

На автомобілі на складі в Україні вартість Range Rover Evoque від 1 145 000 гривень**.

Range Rover Evoque. Виділяйся в мегаполісі - Підкорюй бездоріжжя


* Термін дії спеціальних умов з 1 до 30 квітня 2017 року. Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у базовій комплектації Pure із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в базовій комплектації в замовлення. Розмір знижки станом на 01.04.2017 року становить 144 750 гривень еквівалентний 5 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

** Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4  із урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації. Розмір знижки станом на 01.04.2017 року становить 144 750 гривень еквівалентний 5 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у  офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Термін дії спеціальних умов з 1 до 30 квітня 2017 року.