Заощадь разом з Ford

Категорія
Бренд

Акція діє на обмежену кількість автомобілів. Поспішайте!

Деталі за телефоном: +38(044) 496 00 06

Замовити тест драйв

Дивитись авто


*Спеціальна пропозиція діє з 07.10.2017 року по 31.10.2017 року або до продажу останнього автомобіля, що підлягає під дію спеціальної пропозиції. Кількість автомобілів обмежена.

Вартість автомобіля вказана у гривні станом на 7 жовтня 2017. Акційна ціна розраховується наступним чином: від поточного курсу валют, що висвітлюється на www.winner.ua, віднімається 2 грн на автомобілі 2017 року виробництва та розраховується за формулою: акційна вартість авто = вартість авто за регулярною ціною (згідно курсу на www.winner.ua) - додаткова акційна знижка - 2 гривні (від курсу на www.winner.ua) на автомобілі 2017 року виробництва.

Детальніше про умови, список автомобілів та місце проведення акції дізнайтеся у офіційного дилера Форд в Україні ТОВ «Віннер Автомотів». Міжбанківський курс відображується на веб-сайті http://www.winner.ua/. Зображений автомобіль може містити додаткове (опційне) обладнання та може відрізнятися від запропонованих у салоні.

ТОВ «Віннер Автомотів» зберігає за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції. Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. За довідками про актуальну інформацію просимо звертатися до офіційного дилерського центру Ford ТОВ «Віннер Автомотів».