Motorcraft Commercial Service

Категорія
Бренд

Motorcraft Commercial Service

КОМАНДА, НА ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХОВУВАТИ, ТА ЦІНА, ЯКІЙ ВИ МОЖЕТЕ ДОВІРЯТИ.

Ми пропонуємо для всіх автомобілів комерційної лінійки  Ford*, віком від трьох років і старше, якісне та швидке обслуговування – MOTORCRAFT COMMERCIAL SERVICE.

MOTORCRAFT COMMERCIAL SERVICE пропонує повний та якісний огляд автомобіля за доступною ціною на будь-якому офіційному дилерському центрі Ford.

Наша команда з післяпродажного обслуговування гарантує Вам прозору та зрозумілу вартість обслуговування – без сюрпризів та прихованих доплат. Ви отримаєте найкраще обслуговування тому, що ніхто не знає Ваш автомобіль краще ніж команда Ford.

Також всі роботи та запчастини, які були замінені під час обслуговування, будуть мати повну гарантійну підтримку Ford.

На запчастини, ходової групи,  які вийшли з ладу, та які були виявлені під час перевірки ходової частини (мається на увазі перевірка ходової частини, що входить в комплекс послуг Motorcraft Commercial Service та  Motorcraft Commercial Service +) надається додаткова знижка у розмірі 20%.

В програмі приймають участь наступні моделі комерційного лінійки Ford: Connect та Transit

На запчастини, які вийшли з ладу та які були виявлені під час перевірки ходової частини (мається на увазі перевірка ходової частини, що входить в комплекс послуг Motorcraft Commercial Service та Motorcraft Commercial Service+) надається ДОДАТКОВА ЗНИЖКА 20%

Дізнавайтесь більше подробиць у фахівців сервісу! 

ТОВ «Віннер Автомотів» 

Сервіс Ford: 

(044) 496 4580 

пн-пт: з 8-00 до 19-00 

сб: з 9-00 до 18-00 

нд: вихідний