Плануйте наперед із Sensus Navigation

Категорія
Бренд

Sensus Navigation являє собою інтегровану навігаційну систему, для керування якою вам не потрібно мати велику кількість кнопок.

Ви отримуєте інформацію через дисплей водія, проекційний індикатор на лобовому склі або центральний дисплей. Sensus Navigation також під’єднує вас до «хмарних» програм та сервісів, які можуть допомогти вам знайти паркувальні місця, поспілкуватися або просто знайти найкраще в місті кафе.

«SENSUS NAVIGATION» - це навігаційна система, повністю інтегрована у автомобіль. Вона з’єднується з Інтернетом через Bluetooth або Wi-Fi мобільного телефону. Підключення до Інтернету розширює можливості навігації.

- Дозволяє підключатися до Інтернету, щоб розширити навігаційні можливості

- POI-об’єкти (об’єкти інфраструктури та пам’ятки)

- Тривимірні зображення

- Під час налаштування адреси дійте за допомогою голосового управління, сенсорного екрану або кнопок

- Зв’язок між автомобільними додатками і навігаційною системою. Це дозволяє використовувати інформацію з Інтернету та, наприклад,

паркувальні додатки у навігаційній системі

Власники Volvo можуть встановити дане програмне забезпечення, звернувшись до сервісного центру «Віннер Автомотів».

Скачати умови акції

Дивитись інші акції

Деталі за телефоном: +380444964582

TОВ «Віннер Автомотів». Вольво. Віннер. Пр-т Степана Бандери, 24Д,  Київ, 04073, Україна


ТОВ «Віннер Автомотів». Код ЄДРПОУ 33496598. Вольво Екс Сі90, Ес90, Ві90.

* Регулярна вартість товару із встановленням розраховується за міжбанківським курсом Євро до Гривні на сайті winner.ua станом на 01.03.2017. Остаточна ціна вказується у видаткових накладних та актах виконаних робіт, а також може бути змінена у зв’язку зі зміною курсу валют або зміною ціноутворення.

** Під спеціальною вартістю товару із встановленням мається на увазі зниження вартості порівняно з регулярною вартістю у розмірі 2000 гривень, що діє до 31 липня 2017 року у офіційного дилера ТОВ «Віннер Автомотів».

** Частота оновлення карт може бути змінена. Програмне забезпечення підбирається виключно від кузовний номер авто