Discovery Sport на особливих умовах

Категорія
Бренд

Discovery Sport на особливих умовах: вартість від 1 150 000 гривень*

Дивитись автомобілі

Деталі за телефоном: +380444999994

Discovery Sport – синонім високих функціональних можливостей. Авто, що відповідає найвимогливішим очікуванням, що здатне подолати будь-які виклики бездоріжжя. Discovery Sport з найвищим рівнем комфорту доставить вас до найбільш віддалених куточків та небачених захоплюючих пейзажів.

Вирушай у незабутні подорожі та прокладай свої власні маршрути разом із Discovery Sport.

Прокладай свої власні маршрути за допомогою технологій Land Rover, серед яких:

Система визначення глибини броду Wade Sensing дозволить вам долати потоки та затоплені дороги глибиною до 600 мм.

Запатентована Land Rover система адаптації до дорожніх умов Terrain Response, адаптує налаштування двигуна, коробки передач та шасі до дорожніх умов.

Система контролю руху під схил Hill Descent Control, яка автоматично керує швидкістю на стрімких схилах.

Система плавного старту Hill Start Assist гарантує, що авто не відкотиться назад під руху вгору.


* Термін дії спеціальних умов з 1 травня до 30 червня  2017 року. Вартість автомобіля вказана для моделі Land Rover Discovery Sport у базовій комплектації S із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Пропозиція дійсна за умови підписання контракту на покупку автомобіля до 30 квітня 2017 року. Ціни вказані станом на 17.05.2017 року,  що розраховані за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Термін дії спеціальних умов з 1травня до 30 червня 2017 року.