Discovery Sport на особливих умовах

Категорія
Бренд

Discovery Sport на особливих умовах:

Заощадь  2 гривні на кожному євро на DISCOVERY SPORT!*

Тільки до кінця вересня 2017 року. Лише у "Віннер Автомотів".

Спеціальна пропозиція: 4 безкоштовних ТО

Дивитись автомобілі

Замовити тест-драйв

Акція діє на обмежену кількість автомобілів. Поспішайте!

Деталі за телефоном: +38 (044) 499 99 94

Discovery Sport – синонім високих функціональних можливостей. Авто, що відповідає найвимогливішим очікуванням, що здатне подолати будь-які виклики бездоріжжя. Discovery Sport з найвищим рівнем комфорту доставить вас до найбільш віддалених куточків та небачених захоплюючих пейзажів.

Вирушай у незабутні подорожі та прокладай свої власні маршрути разом із Discovery Sport.

Прокладай свої власні маршрути за допомогою технологій Land Rover, серед яких:

Система визначення глибини броду Wade Sensing дозволить вам долати потоки та затоплені дороги глибиною до 600 мм.

Запатентована Land Rover система адаптації до дорожніх умов Terrain Response, адаптує налаштування двигуна, коробки передач та шасі до дорожніх умов.

Система контролю руху під схил Hill Descent Control, яка автоматично керує швидкістю на стрімких схилах.

Система плавного старту Hill Start Assist гарантує, що авто не відкотиться назад під руху вгору.


* Термін дії спеціальних умов з  1 до 30 вересня 2017 року.

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційного дилера Land Rover - ТОВ "Віннер Автомотів". Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні. Вартість розрахована за міжбанківським курсом Євро до гривні 01.09.2017 на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ Остаточна ціна розраховується станом на день оплати товару. 

Акція діє на обмежений список автомобілів та за умови 100 % оплати по Договору купівлі-продажу автомобіля  до 30 Вересня 2017. Курс розраховується наступним чином: від курсу валют, що висвітлюється на сайті www.winner.ua віднімається 2 гривені. Детальніше про список автомобілів та умови акції за телефоном +38 (044) 499 99 94. 

Спеціальна пропозиція: 4 безкоштовних ТО діє  з 18 серпня до 31 жовтня 2017 на території України, окрім зони АТО та АР Крим на обмежену кількість авто. Під подарунком мається на увазі надання послуги планового ТО вартістю одна гривня. Всього в рамках акції передбачено надання 4 ТО. Клієнт проходить планове ТО кожні 13 тисяч км, або 1 раз на рік незалежно від пробігу.