Спеціальні сервісні кампанії для автомобілів Jaguar Land Rover

Категорія
Бренд

Інформуємо усіх власників автомобілів Land Rover Jaguar!

З’явилася можливість самостійно перевірити свій автомобіль на предмет наявності безкоштовних сервісних кампаній.

Land Rover Jaguar звертає особливу увагу до якості виготовлених автомобілів. Після продажу, Land Rover Jaguar постійно оцінює те, як автомобілі ведуть себе під час експлуатації. Іноді нам доводиться стикатися з ситуацією, коли окремі складові або характеристики виготовлених автомобілів не в повній мірі відповідають встановленим Land Rover Jaguar високим стандартам якості.

Перевірити власний автомобіль Land Rover

 

Перевірити власний автомобіль Jaguar

Ставивши вищим за все задоволення та безпеку своїх клієнтів, Land Rover Jaguar проводить спеціальні безкоштовні сервісні кампанії по перевірці та, за необхідності, заміні окремих компонентів автомобілю.

Після заповнення вищеприведених форм та отримання позитивного результату, вам необхідно звернутися до офіційного дилера Land Rover Jaguar ТОВ «Віннер Автомотів»  для проведення необхідних робіт. На станції технічного обслуговування на вашому автомобілі безкоштовно для вас буде проводитися перевірка і, можливо, необхідна заміна окремих компонентів.

Ми переконливо просим Вас не залишити без уваги прохання про надання вашого автомобіля для проведення необхідних робіт.

ТОВ «Віннер Автомотів» висловлює Вам свою повагу та високо цінує Вашу прихильність до всесвітньо відомих брендів Land Rover Jaguar.


ТОВ «Віннер Автомотів». пр-т C. Бандери, 24Д, Київ, 04073, Україна

За додатковою інформацією та консультацією - прохання звертатися до відділу сервісу Land Rover Jaguar за тел.: 044 496 45 81 

e-mail: wa-jlr-service@winner.ua

www.winnerauto.ua