Про компанію

До структури "Віннер Автомотів" входять такі автомобільні бренди: Ford, Renault, Volvo, Jaguar, Land Rover, Bentley та Porsche.

Наша компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку, про що свідчить зростаюча кількість клієнтів, більшість із яких стають постійними. Весь процес співробітництва з клієнтом оснований на єдиному принципі: «Клієнт  – наш Бос».

«Віннер Автомотів» пропагує новий підхід до автомобільного бізнесу. Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство – це корпоративні цінності нашої компанії.

Структура "Віннер Автомотів" - це 4 дилерські центри: Віннер Автомотів, Jaguar Land Rover Київ Аеропорт, Bentley Київ та Порше Центр Київ Аеропорт. 

Віннер Автомотів

Історія будівництва «Віннер Автомотів» починає свій відлік з 1998 року, коли компанія Віннер придбала місце для майбутнього мультибрендового центру. Місце було обрано з урахуванням зручної транспортної разв`язки - поряд пролягає магістраль, яка з`єднує ліву і праву частини міста. На той момент це був пустир  напівзруйнованим  та недобудованим ангаром. 2003 року, після отримання дозволу на будівництво, почали будівельні роботи. І незважаючи на усі катаклізми становлення автомобільного ринку України, "Віннер" продовжував зведення найбільшого в Україні мультибрендового автоцентру.

Загальна площа двоповерхової споруди становить 8400 квадратних метрів. Із них 5300 кв. м – сервісна зона, а 2200 кв. м. - салони з продажу автомобілів марок  Ford, Renault, Volvo, Jaguar та Land Rover. Дизайн салонів витриманий у фірмовому стилі кожного з брендів. Окрім власне виставкових площ для автомобілів, у центрі передбачені кімнати переговорів, затишна кав’ярня з комп’ютерами і виходом до Інтернету, окремі станції сервісного обслуговування моделей кожного з брендів, мийка і навіть дитяча кімната, в якій діти не нудьгуватимуть, доки батьки вирішують важливі питання, пов'язані з купівлею автомобіля.

Сервісна станція обслуговує автомобілі 3-ох марок - Ford, Renault, Volvo.

У нас 6 днів на тиждень працюють 41 підйомник.

Також в автоцентрі «Віннер Автомотів» працюють відділи продажу оригінальних запчастин та фірмових аксесуарів, передпродажної підготовки тощо.

Адреса: м. Київ, пр-т Степана Бандери, 24-Д, тел. 044 496 00 06

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт

26 червня 2018 року відбулося відкриття найбільшого концептуального дилерського центру в Україні - «Jaguar Land Rover Київ Аеропорт», що побудований у відповідності до оригінальної арочної концепції дилерських центрів Jaguar Land Rover та є одним із найбільших дилерських центрів у Європі. Новий шоурум представить весь модельний ряд автомобілів легендарних британських брендів, та відкриє нові можливості для створення унікального автомобіля за допомогою інтерактивної студії персоналізації. Cервіс забезпечить інноваційною прийомкою авто, зоною drive-in та найновішим обладнанням для обслуговування автомобіля.

Відділи продажу та сервісу раді вітати всіх клієнтів та шанувальників бренду за адресою: с. Чубинське, вул. Київська, 45 (Бориспільське шосе), тел. 044 202 11 11

Порше Центр Київ Аеропорт

«Порше Центр Київ Аеропорт» - найбільший в Україні та один з найбільших у Центральній та Східній Європі офіційний дилерський центр Porsche з власною будівлею, який надає повний комплекс послуг з продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування та ремонту.

Будівництво розпочалося у березні 2012 року, а вже у січні 2014-го новий дилерський центр радий зустрічати своїх перших гостей.

Площа його виставкової зали становить 1 056 кв.м., сервісної зони – 1 494 кв.м. У шоурумі представлено увесь існуючий модельний ряд, а також автомобілі, в яких використано опції з асортименту Porsche Exclusive.

Адреса: с. Чубинське, вул. Київська, 43 (Бориспільське шосе), тел. 044 201 911 0

Bentley Кyiv 

Зустрічайте в Україні: найбільший дилерський центр Bentley в Європі

Bentley Kyiv відкриває єдиний в Україні та найбільший в Європі офіційний дилерський центр.

Розташована по Бориспільському шосе, нова будівля займає площу 1705 кв. м та є надсучасним взірцем дому Bentley. Інтер’єр дилерського центру був розроблений згідно всіх стандартів та оздоблений оригінальними меблями і предметами декору.

Зона шоурума Bentley Kyiv вважається найбільшою в Європі, і може вмістити до восьми автомобілів легендарного бренду: Continental GT, Mulsanne, Flying Spur та Bentayga. Безперечно, в центрі доступні всі конфігурації оздоблення салону та кольорів, що дає можливість клієнтам обрати та скомпонувати ексклюзивний автомобіль, де будуть враховані всі найвимогливіші побажання.

Для справжніх шанувальників центр Bentley Kyiv представляє лімітовані серії автомобілів, які випущені спеціально до особливих нагод. Таким привідом в 2019 році є святкування 100-річчя бренду Bentley, та випуск приурочених до цієї події лімітованих серій Continental GT No. 9 та Mulsanne W.O. від ательє Mulliner. Доторкнутись до історії та побачити ексклюзивні моделі можна вже цього літа.

Також, в шоурумі представлена лінія аксесуарів та одягу, що доповнить будь-який гардероб та підкреслює витончений смак.

Сервісне обслуговування в Bentley Kyiv не має аналогів та єдине авторизоване в Україні. Всі консультанти з продажу та працівники сервісу пройшли навчання на заводі бренду в місті Крю, Великобританія, та мають сертифікати відзнаки Bentley. Зона сервісу оснащена сучасним технічним обладнанням, що гарантує високу якість та швидкість обслуговування.

Новий дилерський центр Bentley Kyiv – це знаковий крок в розвитку бренду в Україні, що уособлює його вікову історію та філософію.

Bentley. Be extraordinary.

Адреса: Київська обл., Бориспільський район, с. Чубинське, вул. Київська, 41, тел. 044 499 9 499

Чекаємо на вас у наших дилерських центрах!