ФАРБУ LIFE PAINT ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ ПРЕДСТАВЛЕНО У "ВІННЕР АВТОМОТІВ"

Бренд

LIFE PAINT ПРЕДСТАВЛЕНО У "ВІННЕР АВТОМОТІВ" 

Британський підрозділ Volvo Cars разом зі стартапом із Швеції створили фарбу призначену для безпеки велосипедистів. Головною метою фарби є збільшення помітності велосипедистів вночі для покращення безпеки руху. Рекомендована ціна фарби – 619 грн 66 коп. (Розрахунок на 14.12.2015 по курсу на сайті Віннер Імпортс).

Британський підрозділ Volvo Cars створив революційну фарбу Life Paint для збільшення помітності велосипедистів на дорогах. Спрей, що відбиває світло, реагує на світло фар, інформуючи водіїв про рух велосипедистів по трасі чи дорозі. 

Креативна агенція Grey London  придумала фарбу Life Paint, а розробка проходила разом зі стартапом зі Швеції Albedo100. Ця фарба – унікальна. Її не видно при денному освітленні, але вночі вона відбиває світло у напрямку джерела світла. Таким чином велосипедисти яскраво підсвічені. Фарба – прозора і її легко можна змити водою. Крім того, нею можна пофарбувати взуття, одяг, шоломи, дитячі коляски та будь-які інші речі, які вам необхідно зробити помітними вночі.

Фарбу Life Paint випробовували в декількох велосипедних магазинах Лондона. Усім охочим роздали 2 000 балончиків безкоштовно. Таким чином бренд Volvo дбає про безпеку як автомобілістів, так і всіх інших учасників дорожнього руху. Це базується на вдосконаленні надсучасної системи Intellisafe, що поєднує деякі з найбільш проривних безпекових технологій у Volvo. Для виявлення інших авто чи учасників дорожнього руху використовуються комбінації камер та датчиків. Якщо водій не встигне  вчасно загальмувати, система автоматично виконає необхідний маневр. Разом з адаптивними фарами, що управляють освітленням відповідно до повороту керма підвищується також безпека руху уночі завдяки збільшенню кута огляду.

Система Intellisafe вдосконалилась для використання у темряві, і вперше була використана в новоствореному Volvo XC90. І цей факт надихнув на створення Life Paint. Ці вдосконалення є кроком на дорозі до реалізації бачення Volvo 2020 –  підходу, коли ніхто не може серйозно пошкодитись чи загинути в машинах Volvo з 2020 року.

Директор Volvo Cars Великобританія Нік Коннор заявив: “Більше, ніж 19 тисяч велосипедистів травмуються у Британії.  Ми віримо, у нас, у  Volvo, що найкращий спосіб залишитись живим при аварії – не потрапляти в аварію. Тому ми намагаємось зі всіх сил зробити рух по дорогах безпечним.  Ми, Volvo – лідер у світі по безпекових технологіях, і ми горді з того, що наші творіння торкаються не тільки водіїв Volvo. Поряд зі збільшенням помітності велосипедистів, ми вдосконалюємо наші технології, щоб вберегти всіх учасників дорожнього руху. ".

Наразі, Life Paint можна купити і в Україні. У "Віннер Автомотів" рекомендована ціна фарби – 619 грн 66 коп. (Розрахунок на 14.12.2015 по курсу на сайті Віннер Імпортс).

Дізнатися більше про Life Paint можна на www.volvocarslifepaint.com 

Про Life Paint

Life Paint – це світло відбиваюча фарба у формі спрею. Вона невидима при денному світлі, проте яскраво відбиває світло в темряві. Призначена для реагування на світло фар, вона відбиває світло в тому ж напрямку, що і джерело світла, і яскраво підсвічує об’єкти, тим самим інформує водіїв про вашу присутність на дорозі. Life Paint змивається водою і не впливає на колір чи матеріал поверхні, на який вона нанесена. Тримається на поверхні близько тижня після нанесення, в залежності від матеріалу та кількості нанесення.