Концерн Volvo розповів про нові можливості V40 і V40 Cross Country

Бренд

Оновлені версії V40 і V40 Cross Country

У 2017 році компанія Volvo почне серійне виробництво оновлених версій V40 і V40 Cross Country. Ці моделі отримають змінену решітку радіатора, більш габаритний логотип і нові фари в стилі «Молот тора». Палітра буде поповнена п'ятьма додатковими квітами з блакитними і світло-бежевими тонами. Також шведські фахівці розробили вісім моделей дисків, які підкреслять класичний стиль Volvo.

Команда дизайнерів запропонує власникам вдосконаленої версії V40 салон City Weave з трьома видами алюмінієвих панелей і темною стелею. Крім цього, «Вольво» випустить модифікації R-Design і Inscription, які будуть відрізнятися від класичної моделі накладками на пироги і логотипом.

Конструктори Volvo встановлять трансмісії КПП і двигуни D2 власного виробництва. При їх розробці шведські фахівці зробили акцент на екологічності, тому сумарний обсяг викиду шкідливих речовин в атмосферу складе всього 89 г / км. Причому ці показники поширюються на автомобілі всіх комплектацій концепту.

Volvo On Call

Дана технологія являє собою додаток для смартфонів, яке дозволить водієві скористатися багатьма функціями авто у віддаленому режимі. Одне з нововведень - інтегрований календар. Після його активації додаток відправить задану інформацію в навігаційну систему, що значно полегшить керування машиною.

На особливу увагу заслуговує функція Flic, що дозволяє налаштувати одну кнопку на виконання декількох завдань. Наприклад, за допомогою цього додатка водій зможе задати налаштування клімат-контролю, заблокувати дверні замки або вимкнути фари.

Програма Volvo On Call синхронізована з операційними системами Android і Mac OS, а також дозволяє керувати автомобільними функціями за допомогою пристроїв на платформі Windows 10.

CleanZone

Наявність даного логотипу на диффузорах вентиляційної системи свідчить про чистоту повітря в салоні авто. Дана технологія виконує попередню фільтрацію кисню, видаляючи шкідливі для здоров'я людей елементи.

Представники Volvo впевнені, що CleanZone буде користуватися великим попитом серед жителів мегаполісів, які страждають від забруднення повітря. При цьому інноваційна технологія усуне неприємні запахи в салоні, які виходять із оздоблювальних матеріалів.