НОВИЙ VOLVO XC90 В УКРАЇНІ

Бренд

24 червня 2015 року відбулася довгоочікувана презентація абсолютно нового Volvo XC90 в Україні.

Перша модель Volvo XC90 вийшла на ринок в 2002 році, тоді цей автомобіль абсолютно змінив сегмент позашляховиків, запропонувавши неперевершене поєднання просторого салону, обширної функціональності та передових технологій безпеки. Volvo XC90 мав феноменальний успіх у світі. Вже завтра українські шанувальники Volvo переконаються в тому, що абсолютно новий XC90 також являє собою революційний автомобіль у своєму сегменті. Хоча новинка вже набуває популярності в Україні, свідченням чого є 44 передпроданих авто ще до офіційної презентації в Україні.

Новий XC90 став першим автомобілем, який за 87-річну історію Volvo отримав новий логотип. Разом із Т-подібним головним світлом у вигляді «молота Тора» вони створюють абсолютно новий, виразний та впевнений вигляд майбутнього покоління автомобілів Volvo. Більший капот XC90 із оновленим написом, поясна лінія та потужніші плечі поєднуються із новими задніми фарами та іншими важливими елементами дизайну, які будуть прослідковуватися в усій лінійці нових автомобілів. 

Новий салон XC90 - це найрозкішніший інтер'єр, коли-небудь створений фахівцями Volvo. Дизайнери черпали натхнення із батьківщини Volvo - Швеції, яка займає лідируючі позиції у світі за рівнем розвитку інновацій та їх вмілим поєднанням із бездоганним дизайном за використання найкращих матеріалів. Оздоблення салону пропонує широкий вибір кольорів та матеріалів оздоблення найвищої якості, що дозволить власнику персоналізувати свій XC90.

Дизайнери та інженери Volvo Cars повністю змінили принцип взаємодії водія та автомобіля. На центральній консолі нового Volvo XC90 звичний набір кнопок замінив великий сенсорний екран, що нагадує планшет.

Новий інтерфейс Volvo, який є частиною рішення Sensus, розроблений із урахуванням останніх досліджень в області створення сенсорних екранів. Водій інтуїтивно розуміє, як працює система, де розташовані засоби управління, і як їх використовувати.

Центральна панель взаємодіє з адаптивним цифровим кластером приладів перед водієм, а найбільш актуальна інформація виводиться на дисплеї, що відбивається в нижній частині лобового скла перед водієм. Інтерфейс користувача також включає засоби управління на рульовому колесі і сучасну систему управління голосовими командами. Функції розташовані на вертикальному екрані у вигляді рівнів: нагорі йде рівень навігації, за ним  - засоби управління музикою і телефоном. На самому верху йде тонка смуга, на якій виводяться повідомлення для водія, а засоби управління клімат контролем розташувалися на самому нижньому рівні екрана. Коли використовуються функції одного рівня, він розширюється, в той час як інші стискаються, проте вони залишаються видимими, забезпечуючи легкий доступ. Така конфігурація робить сенсорний екран зручним для користувача, тому що користувачеві не доводиться заходити в головне меню і потім переходити від однієї функції до іншої.

Новий Volvo XC90 пропонує водіям одну з кращих автомобільних аудіосистем. Унікальне рішення є спільною розробкою інженерів Volvo і провідної британської компанії на ринку аудіосистем Bowers&Wilkins.

В основі системи Bowers&Wilkins для XC90 лежать кращі акустичні технології, які стали результатом останніх 50-ти років роботи над інноваційними акустичними технологіями. В результаті такої співпраці були створені високопродуктивні динаміки з мінімальними параметрами спотворення звуку. Система включає динаміки високого діапазону з алюмінію, динаміки середньої смуги з Kevlar® і динаміки низьких частот Rohacell™ - всі ці компоненти отримали високе визнання. Вперше в автомобілі встановлюється центральний динамік високих частот Bowers & Wilkins, завдяки якому салон наповнюється насиченим, об'ємним звучанням.

Інноваційна аудіо-система XC90 включає в себе один з перших в автомобільній галузі вентильований сабвуфер. Він вбудований в салон автомобіля, в той час як традиційні корпусні сабвуфери кріпляться як окремий компонент аудіосистеми. Аудіосистема нового XC90 також оснащена найбільш передовим програмним забезпеченням для обробки звуку, розроблене шведською компанією Dirac Research.

Premium Sound - це найкраща з трьох запропонованих для нового XC90 аудіосистем. Також XC90 може бути укомплектований системою High Performance із підсилювачем 224 Вт, 12 динаміками і пропонованим у якості опції вентильованим сабвуфером. Базовий рівень аудіосистеми для XC90 представлений системою Performance, що включає підсилювач 52 Вт та 6 динаміків.

Новий Volvo XC90 поєднує в собі неперевершені параметри потужності. Volvo XC90 представлено із двигуном двигун D5 - це дизельний двигун зі здвоєним турбонагнітачем потужністю 225 к.с. і крутним моментом 470 Нм. Цей двигун володіє кращими у класі параметрами витрати пального: близько 6 л/100 км. Також Volvo XC90 може бути оснащено двигуном D4 (190 к.с., 400 Нм) із витратою пального всього близько 5л/100 км.

У лінійці двигунів також будуть два бензинових варіанту. Модель T6 з турбонагнітачем і компресором (потужність 320 к.с. і максимальний крутний момент 400 Нм). Двигун Т5 запропонує потужність в 254 к.с. і крутний момент 350 Нм.

Для нового XC90 буде запропонована лінійка двигунів Drive-E, які демонструють відмінне поєднання високої потужності і паливної економічності. Головна відмінна риса родини двигунів Drive-E полягає в тому, що всі двигуни побудовані на чотирициліндровій архітектурі.

Новий Volvo XC90 створений на базі нової архітектури масштабованої платформи (SPA), яка відкриває широкі можливості для більш гнучкого формування внутрішньої структури автомобіля. Нове шасі на базі SPA відрізняється меншою вагою і оптимальним розподілом маси автомобіля, що дозволило поліпшити ходові якості та зберегти чудовий комфорт. Архітектура SPA дозволяє більш гнучко використовувати салон автомобіля. Новий XC90 пропонує абсолютно нові сидіння, завдяки яким звільнилося більше місця для пасажирів на другому і третьому рядах. У результаті новий XC90 став справжнім комфортним семимісним автомобілем.

Абсолютно новий XC90 пропонує найбільш повний та технологічно довершений комплект систем безпеки у автомобільній галузі, який входить до стандартної комплектації. Він включає дві найголовніші у світі технології безпеки: системи попередження зісковзування з дороги та автоматичне гальмування при перетині смуги. У разі виявлення небезпеки зісковзування з дороги, новий Volvo XC90 визначає умови, за яких це відбувається і передні ремені безпеки натягуються, щоб утримати пасажирів у висхідному положенні. Для попередження травмування хребта енергопоглинаюча функціональність між сидіннями та каркасом подушок сидінь поглинає силу, яка виникає при жорсткому приземленні автомобіля.

 

XC90 – перший у світі автомобіль, оснащений автоматичними гальмуванням, якщо водій повертає перед зустрічним автомобілем. Це звичайна ситуація на дорогах зі жвавим дорожнім рухом, автобанах, де швидкість значно вища за звичайні дороги.

Системи автоматичного гальмування для всіх автомобілів Volvo отримала назву City Safety і вона входять до стандартного оснащення абсолютно нового XC90.

Новий Volvo XC90 оснащено передовими технологіями, що дозволяють здійснювати маневрування на тісній парковці. Технології підтримки водія IntelliSafe включають систему допомоги при парковці, яка дозволяє точно заїхати на місце заднім ходом, а також безпечно маневрувати при паралельній парковці. Більше того, новий XC90 пропонує водієві повний огляд навколо автомобіля на 360 ° на великому цифровому дисплеї.

Удосконалена система допомоги при парковці дозволяє полегшити паралельну парковку і заїзд на місце на паркуванні заднім ходом, приймаючи на себе управління рульової системою, а водієві залишається лише контролювати швидкість пересування автомобіля і перемикання передач КПП.

У новому XC90 інтегрована система візуальної допомоги водієві з оглядом на 360 °, яка дозволяє водієві отримувати зображення зверху для перегляду зони навколо автомобіля. Зображення забезпечують чотири мініатюрні камери: одна розмістилася в передній частині автомобіля, по одній камері встановлено в бічних дзеркалах заднього виду, і ще одна камера інтегрована над заднім номерним знаком. Система візуальної допомоги водієві також забезпечують прекрасний огляд зони попереду, з боків і ззаду.

Передові рішення IntelliSafe в новому XC90 також включають систему виявлення транспортних засобів, що рухаються в поперечному напрямку, яка допомагає водієві при русі заднім ходом на парковці. Система попереджає водія про рухомі об'єкти на відстані до 30 метрів з обох боків, використовуючи звуковий сигнал і попередження на центральному екрані.

 

ТОВ "Віннер Автомотів"

Адреса: пр-т Московський, 24 д

Київ, 04655, Україна

тел.: (044) 496 00 06

www.winnerauto.ua