Подушка безпеки нового Mustang

Бренд

  • Інноваційний дизайн подушки безпеки для захисту колін пасажирів у цілком оновленому автомобілі Ford Mustang створює більше простору для пасажирів передніх сидінь.

  • Ford першим з виробників автомобілів розмістив спеціальну полімерну подушку безпеки у кришці бардачка, замінивши нею окрему повітряну подушку для захисту колін пасажирів.

  • Компанія наразі активно тестує можливості використання у майбутньому технології зниження маси із застосуванням полімерного надувного мішка замість мішка з тканини. На цю технологію видано більше 30 патентів.

КЕЛЬН, Німеччина, 13 серпня 2015 року – подушкам безпеки приписують десятки тисяч врятованих життів з моменту першого застосування 35 років тому*. Дизайнери особливо ретельно продумують місце їх розташування при встановленні на автомобілі, якими ми керуємо.

Цілком оновлений Ford Mustang – це перший автомобіль, обладнаний подушкою безпеки для захисту колін пасажира, яка вмонтована у кришку бардачка, а не в приладову панель, що дає можливість збільшити простір для ніг пасажира. Замість подушки безпеки виготовленої з тканини, новою технологією передбачено використання полімерної подушки інноваційного дизайну, яка розміщена між зовнішньою і внутрішньою панелями кришки бардачка.

Довжиною лише 46 см та шириною 28 см подушка безпеки, яка розташована в бардачку, за розмірами та вагою у три рази менша, ніж звичайна подушка безпеки для захисту колін пасажирів, і водночас гарантує рівноцінний захист. У випадку зіткнення крихітний газогенератор в кришці бардачка надуває подушку всього за 20 мілісекунд, виштовхуючи кришку вперед для забезпечення захисту ніг пасажира. Зниження ваги пристрою збільшує паливну економічність. Ця інноваційна технологія на даний час отримала більше 30 патентів.

«Це погляд на подушки безпеки з іншого ракурсу. Ми повернулись до креслярської дошки та за рік протестували сотні експериментальних зразків щоб отримати очікуваний результат, - зізнається Шон Вест (Sean West), менеджер відділу Ford, що відповідає за розробку систем безпеки. – І наші зусилля не були марними. Застосувавши новий дизайн, ми змогли поєднати функції двох окремих конструкцій в одній, заощадивши при цьому місце, зменшивши вагу та кількість складових частин, а також відсунувши приладову панель уперед, тим самим збільшивши простір для ніг пасажирів передніх сидінь».

«Наші подушки безпеки, які розташовані в бардачку автомобіля, відкривають цілком нові можливості використання полімерних подушок безпеки, виготовлених методом литьєвого формування. Подушки безпеки, розташовані в бардачку, - це, можливо, лише тільки початок». – додає Вест.

Загалом цілком оновлений Ford Mustang стандартно обладнаний вісьмома подушками безпеки, за що був визнаний владою Північної Америки автомобілем, що відповідає найвищим стандартам безпеки. Доступний у версії фастбек і кабріолет, цей культовий американський автомобіль надійшов на ринки Європи вперше за 50 років його існування.