Технічне обслуговування та ремонт Volvo

Бренд

Технічне обслуговування дуже важливе для нас. 

Ми вважаємо, що сервісне обслуговування не повинно створювати додаткових проблем. Тому ми переглянули традиційну ідею візиту до автомайстерні. Ми вирішили залишити старі методи роботи в минулому, розробивши новий підхід до сервісного обслуговування. Він став особистісним та ефективним. Віднині ми дбаємо не лише про ваш автомобіль, але й про вас.

VOLVO SERVICE 2.0

Наше обслуговування. З думкою про вас.

Володіння автомобілем не повинно втомлювати вас. Воно повинно приносити максимум задоволення. З цією метою ми створили унікальний сервіс, який охоплює всі необхідні функції, щоб отримати максимум від вашого Volvo. Ми називаємо його Volvo Service 2.0.

 Особистий менеджер з обслуговування 

За вами буде закріплений особистий менеджер з обслуговування, який зможе відповісти на всі запитання стосовно вашого автомобіля, а також запропонує пораду та надасть допомогу, якщо вам знадобиться.

Альтернативний транспорт

Ви не повинні змінювати свій графік лише тому, що ваш автомобіль знаходиться на обслуговуванні. Ми запропонуємо вам альтернативний транспорт, щоб ви встигли зробити всі свої справи.

Оновлення програмного забезпечення

Ми постійно працюємо над вдосконаленням програмного забезпечення для ваших автомобілів. Під час кожного сеансу обслуговування вашого Volvo ми перевіряємо, чи ваш автомобіль оснащено найновішою версією програмного забезпечення.

Діагностика

Наші кваліфіковані спеціалісти проведуть комплексну діагностику систем безпеки вашого Volvo, а також перевірять стан акумуляторної батареї. Ми зробимо все заради вашої безпеки.

Мийка автомобіля

Після кожного сеансу обслуговування ми помиємо ваш Volvo і зовні, і зсередини. Коли ви його заберете, він буде виглядати бездоганно. І ви будете почуватися в ньому абсолютно комфортно.

Техобслуговування за стандартами Volvo

Ми забезпечимо техобслуговування за стандартами Volvo в офіційних сервісних центрах Volvo. Ми пропонуємо унікальне поєднання навичок кваліфікованих спеціалістів, інноваційних методів роботи Volvo та оригінальних запчастин Volvo.