Volvo XC60 - найпопулярніший кросовер в Європі

Бренд

Volvo XC60 - найпопулярніший кросовер в Європі

Дослідницька компанія JATO, керуючись інсайдерською інформацією від надійних джерел, опублікувала заяву про те, що за підсумками минулого року автомобіль Volvo XC60 очолив європейський рейтинг продажів кросоверів.

Цей успіх ще раз свідчить про правильність напрямку, обраного керівництвом концерну. Також успіхи на європейському ринку говорять про елегантність автомобілів і відповідність сучасним потребам, за рахунок чого Volvo утримує лідерство в країнах Старого Світу ще з 2009 року.

Модель Volvo XC60 піднялась на вершину п'єдесталу якраз в той момент, коли позашляховики стали найпопулярнішими в Європі. Завдяки правильним дизайнерським і конструкторським рішенням, цей концепт обійшов своїх конкурентів з Німеччини, які до 2015 року незмінно утримували лідерство в даному сегменті.

Успішна діяльність в Європі є дуже важливою для Volvo, оскільки на цей ринок припадає половина всіх продажів концерну.

Історія XC60

Перша поява на ринку відбулося у 2008 році. Починаючи з того періоду, модель постійно демонструвала динаміку зростання продажів. Збірка XC60 здійснюється вже більше семи років - за цей час автомобіль пережив кілька рестайлінгів, які посприяли підвищенню попиту.

Представники шведської компанії стверджують, що в їх плани входить подальший розвиток концепту. Станом на сьогоднішній день в світі було продано близько 750 тисяч одиниць, причому відмітка в 100 тисяч автомобілів скорилася компанії в 2012 році.

Найчастіше XC60 купують автолюбителі зі Швеції, США та Китаю. Якщо взяти до уваги тільки європейський авторинок, то найбільшою популярністю модель користується в рідній для концерну країні, а також у Франції, Німеччині та Великобританії.