Winner Automotive Brunch Club у ресторані CATCH– поїхали!

Бренд

«Свобода – це можливість робити те, що приносить тобі насолоду». Вольтер

Минулої суботи відбулась довгоочікувана прем’єра від «Віннер Автомотів» – запуск нового автомобільно-кулінарного проекту Winner Automotive Brunch Club.

Протягом 12 місяців компанія планує відвідати 12 найсмачніших ресторанів Києва та познайомити клієнтів цих ресторанів із best sellers серед автомобілів брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Bentley. Адже що може приносити більшу насолоду, аніж вишукана їжа та вишуканий автомобіль?

Тож, у суботу, 27 січня, «Віннер Автомотів» разом із брендом Jaguar Land Rover відвідали новий ресторан CATCH мережі LA FAMIGLIA. Цей стильний та вишуканий заклад зустрічає своїх гостей найбільшим у столиці вибором свіжої риби ти морепродуктів,  устрицями,  лобстареми та крабами. Особливу увагу в САTCH приділяють шампанскому – 150 видів, та білим винам – понад 200 видів. Тут знають, як розкрити смак кожної страви та вишукано її презентувати.

Окрім кулінарних шедеврів, клієнти мали змогу насолодитися тест-драйвом Jaguar E-Pace, Jaguar F-Pace та Land Rover Range Rover Velar – автомобілів, що вирізняються своїм стилем, динамікою водіння та надвисокою технологічністю. Моделі Jaguar Land Rover завжди посідають особливе місце серед будь-яких авто.

А всім, хто хоче долучитися до проекту, слід пам’ятати, що попереду – ще 11 цікавих ресторанів і значно більше найкращих моделей автомобілів. «Віннер Автомотів»є чим вас вразити!

Якщо ви бажаєте ближче познайомитись із автомобілями наших брендів, запрошуємо до автосалону «Віннер Автомотів», що знаходиться за адресою пр-т С. Бандери, 24-Д, запис на тест-драйв за телефоном: +38(044) 496 00 06