Ford Explorer
Ford Explorer

Ford Explorer

Легендарний позашляховик, який поєднує преміальний європейський стиль та унікальну американську харизму, – сучасне втілення потужності та високої технологічності.

Потужний і функціональний, Explorer оснащено безліччю унікальних інтелектуальних систем, які дозволяють почуватися за кермом цього автомобіля комфортно і впевнено.

Приємно відчувати контроль над справжньою міццю. Особливо коли управління автомобілем продумано до дрібниць.

У новому Explorer реалізовано інноваційні технології активної та пасивної безпеки, починаючи від силової структури переднього бампера, виконаного з ультраміцного бористого сплаву, до гідроформінгової передньої частини рами і надміцних сталевих бічних балок. Структура кузова Explorer спроектована так, щоб забезпечити пасажирам надійний захист. У разі зіткнення ці елементи утворюють міцний каркас безпеки, захищаючи водія та пасажирів подібно до капсули в гоночних автомобілях. Завдяки цьому Ford Explorer вперше удостоївся нагороди Top Safety Pick Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) США.

Потужний автомобіль має бути не просто надійним, а ідеально безпечним. У Ford Explorer реалізовано цілий набір систем, які забезпечують надійний захист водія та пасажирів.

MyFord Touch™

Опціональна система MyFord Touch™ дозволяє тримати під контролем усі функції автомобіля (музику, телефонні контакти, клімат-контроль тощо), не відриваючи рук від керма і не відволікаючись від дороги. Управління здійснюється за допомогою кнопок на кермі. Система включає два 4,2-дюймові кольорові рідкокристалічні дисплеї на панелі приладів та 8-дюймовий сенсорний дисплей на центральній консолі.

Три ряди сидінь для 7 пасажирів

У Explorer місця достатньо і для пасажирів, і для багажу. Цей автомобіль легко вмістить до 7 пасажирів. Другий ряд складається у співвідношенні 60/40, а третій ряд – 50/50. Позаду третього ряду ховається значний простір для багажу об'ємом до 595 л, який при складанні другого і третього ряду сидінь збільшується до 2285 л.

Технічні характеристики Ford Explorer

Кузов
Тип кузову5-дверний позашляховик
Двигун
Тип Двигуна3,5 бензиновий Ti-VCT V6
Робочий об'єм (см³)3497
Потужність к.с. / об.хв290/6500
Крут.момент, Нм / об.хв345/4000
Коробка передач
Тип приводаПовний
КППАвто-6 ст.
Гальма
ПередніВентильовані дискові
ЗадніДискові
Витрати палива на 100км *
Міський цикл13,8
Траса9,8
Змішаний цикл11,8
Об'єм паливного баку70
Швидкісні характеристики, км/год
Максимальна швидкість183
Розгін до 100 км/год8,7
Розміри, мм
Довжина/Ширина/Висота5006/2291/1803
Багажне відділення, л595
Вага автомобіля, кг
Споряджена маса2130
Зазначені показники витрати палива і рівня викиду СО2 розраховано згідно з технічними вимогами розпоряджень ЄС (ЕС) 715/2007 та (ЕС) 692/2008 в останніх редакціях цих документів. Наведені показники витрати палива і викиду СО2 є приблизними, середніми значеннями для певного варіанта автомобіля, але не для конкретного окремого автомобіля. Застосований стандартизований метод випробувань дозволяє порівнювати характеристики автомобілів різних типів і виробників. На витрату палива та викид СО2 впливає не лише паливна економічність автомобіля, впливають інші чинники, зокрема манера керування водія та інші нетехнічні чинники.

Аксесуари

Набір автомобільний
Набір автомобільний
800 грн

Авто-комплект, його вміст: трос, аптечка, знак аварійної зупинки, рукавиці, вогнегасник, світло відбиваючий жилет.

Бризговики передні комплект
Бризговики передні комплект
4 142.95 грн

Бризговики добре поєднуються з дизайном автомобіля. Ефективно захищають бічні сторони автомобіля від бруду та каміння з коліс. Виготовлені з м'якого пластмасового матеріалу

Килимки  гумові комплект
Килимки гумові комплект
8 454.20 грн

Килимки передні з високоякісної гуми. Ефективно захищають салон автомобіля від вологи і бруду. Килимки легко діставати з автомобіля для чистки, вони легко промиваються водою

Килимок багажного відсіку
Килимок багажного відсіку
8 287.09 грн

Гарний і практичний захисний килимок з пластмаси , підігнаний за формою до відсіку багажника. Підняті кромки ефективно затримують бруд і воду, не пропускаючи їх в багажник

Поперечини на дах
Поперечини на дах
11 247.19 грн

Використовуйте як базовий верхній багажник для встановлення будь-якого кріплення, необхідного вам для перевезення речей

Бризговики задні комплект
Бризговики задні комплект
4 418.57 грн

Бризговики добре поєднуються з дизайном автомобіля. Ефективно захищають бічні сторони автомобіля від бруду та каміння з коліс. Виготовлені з м'якого пластмасового матеріалу

Килимки текстильні комплект
Килимки текстильні комплект
8 454.20 грн

Чорні, килимки текстиль стандартне покриття ,килимок водія має посилену контактну ділянку,яка ефективно запобігає передчасному зносу.