Ford KA+
Ford KA+
Кредит від 1 482 грн / місяць

Розрахувати

Ford KA+

Новий Ford KA+

Економте на пальному, а не на задоволенні

KA+ допоможе Вам звести кількість поїздок на заправну станцію до мінімуму. Перш за все, новий та спритний 1,2-літровий бензиновий двигун був створений для підвищення ефективності в поєднанні з видатною продуктивністю, яку забезпечує потужність у 85 к. с. Крім того, вперше представлена в моделі KA+ система Auto Start-Stop автоматично вимикає двигун під час зупинок в транспортному потоці або на червоному сигналі світлофора, гарантуючи безперешкодний запуск в той момент, коли Ви знову будете готові рушати. Насправді, ефективність є невід’ємною частиною автомобіля: шини з низьким опором коченню, аеродинамічний дизайн, моторна олива, що забезпечує максимальне зниження сили тертя... Кожна дрібна деталь сприяє зменшенню витрати пального.

Надзвичайний комфорт

KA+ — компактний, але в ньому досить місця для п’яти дорослих пасажирів. До того ж, він оснащений вражаючим переліком інтелектуальних технологій, покликаних зробити життя набагато простішим. Зручна система отримання доступу без ключа — це лише один із прикладів. Високотехнологічна медіасистема SYNC 3 теж подарує Вам безліч приємних відчуттів, адже вона дає змогу залишатися на зв’язку та керувати телефоном і відтворенням музики за допомогою інтуїтивних голосових команд. Система також сумісна з Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, за допомогою технології Applink Ви зможете користуватися деякими з улюблених застосунків для смартфону.

Турбота про Вашу безпеку

В KA+ передбачені інтелектуальні системи безпеки, що гарантують надійний захист для Вас, Ваших пасажирів та Вашого автомобіля. Система підтримання курсової стійкості (ESC) постійно відстежує рух транспортного засобу, а виявивши втрату зчеплення, автоматично застосовує гальма та знижує крутний момент, щоб утримати Вас на потрібній траєкторії руху. Недостатній тиск у шинах погіршує керованість та призводить до зростання витрати пального, тому КА+ також оснащений спеціальною контрольною системою, яка поінформує Вас, коли виникне потреба підкачати колеса.

Фари, що автоматично вмикаються в потрібний момент

Автоматичні фари оснащені датчиком, який визначає нестачу світла в сутінках або в разі раптової зміни рівня освітленості. У такому разі автоматичні фари вмикаються, роблячи процес управління автомобілем простішим і безпечнішим.

Менше втоми, більш економні подорожі

Круїз-контроль із регульованим обмежувачем швидкості дає змогу рухатися в межах обраного Вами діапазону швидкостей. Він допоможе Вам заощадити пальне, мінімізуватиме можливість перевищення швидкості та, як і будь-яка інша система круїз-контролю, дасть змогу підтримувати обрану Вами швидкість без потреби тримати ногу на педалі акселератора.

Датчики, що допомагають паркуватися без проблем

Датчики, які контролюють відстань до об’єктів, допомагають Вам визначити відстань між Вашим авто та розташованими позаду нього перешкодами. Щойно датчики виявлять об’єкт, вони активують звуковий сигнал, гучність якого буде зростати в міру наближення до перешкоди.

Додатковий контроль під час рушання на схилі

Система допомоги під час рушання на схилі Hill Start Assist тимчасово запобігає скочуванню назад або вперед у відповідній ситуації. Принцип роботи системи полягає в підтриманні тиску в контурах гальмівної системи впродовж додаткових 2–3 секунд. Завдяки цьому Ви отримуєте більше часу та додаткові можливості для надійного контролю автомобіля під час переміщення ноги з педалі гальма на педаль акселератора. Система також буде дуже корисною в разі зупинки та початку руху на слизьких поверхнях.

Підсилювач рульового управління, що реагує на Ваші дії в будь-якій ситуації

Електричний підсилювач рульового управління (EPAS) автоматично підлаштовується під обрану Вами швидкість та умови руху. На низьких швидкостях система полегшує повороти керма та робить їх більш плавними, покращуючи маневреність. На високих швидкостях, коли потрібно посилити контроль, повороти керма потребуватимуть докладання більших зусиль. Підсилювач EPAS, що відтепер оснащений функцією уникання заносів Drift Control, також враховує силу й швидкість бічного вітру та інші дорожні умови, а функція контролю «закушування» Active Nibble Control сприяє зниженню небажаних вібрацій керма.

Продумана технологія, керувати якою можна голосом

Ford SYNC 3 — високотехнологічна система, що дає змогу залишатися на зв’язку та керувати телефоном, відтворенням музики та роботою навігаційної системи за допомогою інтуїтивних голосових команд або сенсорного екрана з діагоналлю 6,5". Вона підтримує використання технологій Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink Ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених застосунків для смартфону.

Швидке очищення лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця технологія дає змогу швидко рушати в дорогу морозним ранком. Просто натисніть кнопку, і розігріті до високої температури надтонкі волокна розтоплять лід, усунуть імлу чи туман із лобового скла, а також допоможуть Вам розморозити склоочисники. Система впорається із цим за декілька секунд, навіть якщо температура на вулиці суттєво нижче нуля.

Повідомити про наявність

 


Дізнатись більше про Згоду

Підписанням цього документу Я надаю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до сформульованої в цьому документі мети Товариству з обмеженою відповідальністю "Віннер Автомотів" (надалі іменується – «Компанія»);

До складу персональних даних, що отримуються під час підписання даного документу входять: прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, адреса електронної пошти, марка, модель та рік випуску мого автомобіля, державний номер автомобіля та інші дані.

Персональні дані оброблятимуться з метою організації проведення тест-драйву, укладення та виконання умов договорів та/або інших правочинів, укладених, ініційованих мною, забезпечення надання послуг з сервісного обслуговування, замовлення запчастин та аксесуарів, а також інформування про умови отримання кредиту від партнерів Компанії, отримання авто у лізинг та страхування автомобілів, реалізації положень законодавства у сфері відносин зі мною як споживачем/потенційним споживацем товарів та послуг Компанії, включаючи, але не обмежуючись, відносинами з придбання товару, проведення заходів прямого маркетингу, заходів моніторингу якості наданих мені Компанією послуг, забезпечення доведення до мого відома рекламної та/або іншої інформації, яка може мене зацікавити для задоволення моїх потреб, забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки персональних даних відносно мене в силу дотримання вимог законодавства, умов укладених договорів та/або інших правочинів, чи для реалізації прав, обов’язків і інтересів як моїх так Компанії.

Підписанням цього документу я засвідчую та гарантую, що:

- персональні дані про мене були надані Компанії добровільно, чим підтверджую правомірність їх отримання;  надані персональні дані про мене є достовірними, а їх склад, обсяг та зміст відповідають вимогам законодавства та вищевказаній меті їх обробки;
- Компанія має право здійснювати транскордонну передачу персональних даних  про мене своїм дочірнім та афілійованим компаніям та партнерам відповідно до вказаної у документі мети без необхідності повідомлення мене про кожен випадок таких дій;
- Компанія як володілець бази персональних даних, до складу яких входять мої персональні дані, вправі відповідно до вимог чинного законодавства передавати розпоряднику (-ам) бази персональних даних право на обробку останнім (-ми) персональних даних про мене, що входять до цієї бази персональних даних, в межах визначеної мети;
- підтверджую отримання в дату підписання цього документу письмового повідомлення про мої права, мету збору та обробки персональних даних про мене, а також інформацію про осіб, яким можуть бути передані для обробки мої персональні дані;
- Компанія має право зберігати персональні дані про мене протягом 5 (п’яти) років з дати отримання від мене згоди, але у будь-якому випадку, не довше ніж це необхідно відповідно до мети обробки, якщо інше не випливатиме із вимог чинного законодавства та/або специфіки відносин між мною, та  Компанією.

 

Дізнатись більше про Права

На виконання вимог Закону України „Про захист персональних даних” повідомляємо, що персональні дані про Вас стають складовою частиною бази персональних даних «Клієнти» ТОВ «Віннер Автомотів» (що надалі іменується “Компанія”).

Метою отримання Ваших персональних даних є необхідність забезпечення в майбутньому реалізації прав та обов’язків як Ваших, так і Компанії, що випливають із Закону України „Про захист прав споживачів”, інших актів законодавства, укладеного з Вами договору чи ініційованого Вами правочину.

Повідомляємо, що Закон України „Про захист персональних даних” наділяє Вас правами, що дозволяють Вам:

 1. знати про місцезнаходження вищевказаної бази персональних даних Компанії, яка містить персональні дані про Вас, її призначення та найменування, місцезнаходження  Компанії, яка є володільцем цієї бази, та місцезнаходження розпорядника цієї бази, або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим Вами особам, крім випадків, встановлених законом;
 2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані, що містяться у базі персональних даних;
 3. мати право на доступ до Ваших персональних даних, що містяться у вказаній базі персональних даних;
 4. отримувати не пізніш як за 30 (тридцять) календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються Ваші персональні дані у базі персональних даних, а також отримувати зміст Ваших персональних даних, які зберігаються;
 5. пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 6. пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 7. захищати свої персональні дані від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію;
 8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого, або до суду;
 9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 10. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 11. відкликати згоду на обробку персональних даних;
 12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 13. мати право на захист себе від автоматизованого рішення, яке має для Вас правові наслідки;

Вважаємо за необхідне повідомити Вас також, що персональні дані про Вас можуть бути передані відповідним органам або особам на підставах, передбачених законом, та/або в зв’язку з реалізацією прав та обов’язків у сфері відносин між нами чи сферах інших відносин, що складатимуться відповідно до закону та/або умов договорів, укладених відповідно до закону, інших правочинів, і зокрема

- податковим органам;
- органам та суб’єктам господарювання, які проводять чи проводитимуть перевірки Компанії або реалізуватимуть вимоги закону чи умови договору, укладеного з Компанією відповідно до закону;
-  іншим особам чи органам у сфері реалізації прав та обов’язків Вас як споживача, та Компанії, як володільця її бази, до якої входять Ваші персональні дані. 

 

Комплектації та ціни

Порівняти комплектації Показати всі комплектації
  стандарт  опція  безкоштовна опція
Comfort
357 860 грн
1.2 / 85 к.с. / Бензин / MT5
Trend
352 551 грн
1.2 / 85 к.с. / Бензин / MT5
Параметри комплектації
Тип палива
Бензин Бензин
Об'єм двигуна
1.2 1.2
Потужність двигуна
85 к.с. 85 к.с.
Коробка передач
MT5 MT5
Привід
Передній Передній
Змішаний цикл витрати
5 л 5 л
Завантажити прайс-лист

Калькулятор страхування

Вартість автомобіля: 0 грн
Водійський стаж, років:
1 >10
Вік водія, років:
18 > 30
Франшиза, ДТП:
0.00 1.00
Франшиза, Викрадення:
0.00% 7.00%
Кількість платежів:
1 4
Відправити запит фахівцю з страхування
До модельного ряду