Jaguar F-PACE
Jaguar F-PACE
Кредит від 6 111 грн / місяць

Розрахувати

Jaguar F-PACE

ЕКСТЕР’ЄР ОНОВЛЕНОГО JAGUAR F-PACE: РОЗКІШНИЙ, РІШУЧИЙ, ДИНАМІЧНИЙ

 • Досконала естетика: завдяки вдосконаленому дизайну екстер’єру, оновлений Jaguar F-PACE виглядає більш динамічним та розкішним
 • Зухвалий вигляд: оптимізована аеродинаміка бампера, інноваційні тонкі світлодіодні передні фари у поєднанні з розширеною решіткою радіатора та новим капотом
 • Ефектний дизайн задньої частини: оновлений задній бампер, нові повністю світлодіодні задні габаритні фари та задні двері візуально збільшують ширину авто
 • Унікальні акценти: оновлена решітка радіатора у формі діаманту, таке ж оздоблення нанесено лазерним гравіруванням на передніх фарах
 • Виняткове освітлення: опціональна піксельна технологія і надтонкі, повністю світлодіодні фари, які у ввімкненому стані зображують відому «подвійну J»
 • Доступний для замовлення: В Україні оновлений Jaguar F-PACE доступний до замовлення з 4-го кварталу 2020 року

Відтепер оновлений Jaguar F-PACE став ще більш динамічним та розкішним, його перша версія навіть отримала перемогу на конкурсі «Автомобільний дизайн року» (World Car Design of the Year).

Принципово новий зовнішній вигляд поєднується з покращеними технічними характеристиками, тож всі моделі лінійки F-PACE обладнані сучасними світлодіодними фарами, 19-дюймовими легкосплавними дисками (21-дюймовими для версії HSE) та пофарбованими нижніми частинами бокових бортів у стандартній комплектації.

У передній частині новий рельєфний капот плавно перетікає аж до верхньої частини окантування решітки радіатора, повністю прибираючи з поля зору розмежувальну лінію. Також має ширший виступ, що надає більш обтічної та динамічної форми. Нове виконання підкреслює акценти дизайну і окреслює повністю нову решітку радіатора.

Збільшена решітка радіатора відтепер у формі діаманту, що характерно для традиційного логотипу бренду. А покриття Noble Chrome посилює відчуття розкоші. Це доповнено новим переднім бампером з оновленими повітрозабірниками та темними сітчастими деталями, які візуально розширюють оновлений F-PACE.

Джуліан Томсон, директор із дизайну Jaguar, розповів про перевтілення екстер’єру F-PACE, завдяки чому кросовер посилює відчуття розкоші та динаміки. «Тонке виконання дизайну гарантує, що оновлений F-PACE викликатиме миттєву емоційну реакцію щоразу, коли потраплятиме у погляд оточуючих», — підкреслив Томсон.

F-PACE оснащений новими, надтонкими і повністю світлодіодними передніми фарами. Дизайн переднього освітлення вирізняють: денні ходові вогні (Daytime Running Light — DRL) з фірмовою графічною імітацією «подвійного J», і сучасні технології, зокрема опціональна піксельна технологія (Pixel LED). Анімовані індикатори поворотів є у стандартних пакетах версій  SE та HSE. У новому виконанні головні фари на 10 мм вужчі, для підкреслення динамічної посадки кросовера.

У задній частині нові задні двері візуально підкреслюють ширину авто, а новий нижній бампер надає F-PACE впевненого вигляду. Нові, повністю світлодіодні задні фари з рельєфними лінзами, в дизайні яких простежується вплив електрокару Jaguar I-PACE, а також традиційні для бренду дугоподібні лінії демонструють вдосконалену технологію та сучасність дизайну.

Увага до деталей — це також бічні дифузори, де тепер нанесений традиційний знак ягуара у стрибку для миттєвої впізнаваності, як-то на новому спорткарі F-TYPE.

«Оновлений F-PACE є більш розкішним та зухвалим, ніж будь-коли, — каже Адам Хаттон, директор з дизайну екстер’єру,  — це завдяки увазі до деталей, як-то блоки фар у формі дорогоцінного каміння, новий дизайн бампера, сітка радіаторної решітки з монограмою на основі традиційного лого та рельєфний новий капот, що скорочує кількість розмежувальних ліній на поверхні авто». Саме зосередженість на філігранних деталях допомогла вдосконалити F-PACE.

У спеціальній комплектації R-Dynamic оновлений F-PACE вирізняється декількома індивідуальними елементами дизайну для більш представницького вигляду. Передня частина виглядає величніше: з окантуванням нижніх повітрозабірників в кольорі Noble Chrome та покриттям ділянки нижнього бампера Dark Techno Satin. Елементи решітки радіатора виконані у покритті Shadow Atlas, на відміну від Noble Chrome. А нижня центральна вставка переднього бампера виконана у глянці.

Обидві комплектації — оновлений F-PACE та F-PACE R-Dynamic — доступні з опціональним пакетом екстер’єру Black Exterior Pack з вищеперерахованими елементами, виконаними у Gloss Black. Це решітка радіатора, центральна частина нижнього бампера, бічні дифузори, деталі оздоблення дверей, окантування вікон та унікальна чорна емблема на задній частині.

Вибір з 12-ти варіантів дисків — це 4 нові види дизайну: новий 19-дюймовий диск з 5-ма спицями з покриттям Gloss Black та контрастним оздобленням Diamond Turned, 20-дюймовий диск з 10-ма спицями з покриттям Gloss Black та уперше представлені 2 нові 21-дюймові диски.

21-дюймові диски — це дизайн із 10-ма спицями у темно-сірому кольорі Satin Dark Grey з контрастним оздобленням Diamond Turned, або ж варіант із 5-ма спицями у тому ж покритті. Сьогодні F-PACE у стандартній комплектації обладнаний 19-дюймовими легкосплавними дисками, а версія HSE обладнана 21-дюймовими дисками.

Обрати F-PACE можна серед версій S, SE та HSE, усі доступні у комплектації R-Dynamic. Також для всіх моделей пропонується опціональний пакет екстер’єру Black Exterior Pack.

В Україні оновлений Jaguar F-PACE з`явиться у лютому 2021 року, доступний до замовлення з 4-го кварталу 2020 року.

 

ІНТЕР’ЄР JAGUAR F-PACE: ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНИЙ САЛОН З ІНТЕГРОВАНИМ ПІДКЛЮЧЕННЯМ

 • Новий інтер’єр: презентовано Jaguar F-PACE 2021 модельного року, з підкресленою розкішшю та найсучаснішими технологіями підключення
 • Сучасний британський дизайн: матеріал із дерева з відкритими порами, гравіровані лазером сітки динаміків, сучасна шкіра зі швом, новий перемикач Drive Selector для тактильного задоволення
 • Інноваційні технології: інформаційно-розважальна система Pivi Pro, інтегрована в 11,4-дюймовому сенсорному HD-дисплеї з вигнутого скла
 • Комфорт пасажирів: вперше використана у сегменті система активного заглушення дорожніх шумів для кращої шумоізоляції, а сучасна технологія іонізації повітря в салоні з фільтрацією PM2.5 нейтралізує мікрочастки та алергени
 • Доступний в Україні: оновлений Jaguar F-PACE з’явиться на ринку у 1-му кварталі 2021 року, доступний до замовлення з 4-го кварталу 2020 року 

В оновленому інтер’єрі кросовера Jaguar F-PACE використані ексклюзивні преміум матеріали, поєднані з найновішими технологіями підключення. Це створює атмосферу досконалої сучасності для водія і пасажирів. Новому інтер’єру притаманні більша виразність, динамічність та зосередженість на водієві. Підкреслюється відчуття вільного простору, з м’якішими формами та контрастними яскравими кольорами на рівні очей. Обрані для використання світлі кольори для нижніх відділів салону занурюють інтер’єр в єдиний тон — для візуального розширення простору.

Центральним акцентом є новий, розміщений у центрі, великий 11,4-дюймовий сенсорний HD-дисплей. Його елегантний вигин спеціально розробили для створення профілю, аналогічного панелі приладів, — для об’єднання цих двох елементів. Дисплей із хімічно зміцненого скла має 2 покриття: одне, яке не створює відблисків, і друге, завдяки якому не залишаються відбитки пальців. Він розташований у магнієвій рамі, пофарбованій у тон чорного шовку (Black Satin), щоб підкреслити стильний профіль і забезпечити стійкість покриття.

Для простішої взаємодії, через сенсорний дисплей здійснюється керування інформаційно-розважальною системою Pivi Pro. Інтуїтивна система зі спрощеною структурою меню дозволяє водієві виконувати 90 % звичайних завдань у два натискання з головного екрана. Органічна інтеграція нової технології є невід’ємною складовою ДНК нового дизайну F-PACE.

Преміальні матеріали додають яскравості до салону, посилюючи відчуття комфорту, вільного простору та витонченості. М’які на дотик матеріали широко використані в покритті панелі приладів, підлокітників дверей, бічних консолей та дверних кишень, повністю обтягнутих для приємнішого тактильного відчуття.

Автентичні деталі оздоблення, зокрема елементи з алюмінію та дерев’яного шпону з відкритими порами, привертають увагу ідеальними формами. Активне застосування таких матеріалів осучаснює колишні інтер’єри Jaguar, зберігаючи автентичний дух бренду. 

Нова спортивна центральна консоль зі ще динамічнішим профілем здіймається вгору до панелі приладів, вміщуючи бездротовий зарядний пристрій. Так з’являється більше простору для зберігання речей. Розсувний підлокітник став м’якшим, а центральна консоль створена на основі дизайну електрокару I-PACE. Вона вирізняється металевими дугами та наскрізним отвором, корисним для зберігання малих предметів.

Гравіровані лазером сітки середніх колонок спеціально розроблені для високих акустичних та візуальних вимог. Сітки оформлені шліфованим і лакованим металом. Разом з поворотними перемикачами з рифленого металу вони свідчать про підвищену увагу до деталей у внутрішньому оздобленні.

За словами Джуліана Томсона, директора з дизайну Jaguar, в інтер’єрі оновленого F-PACE використано більше розкішних матеріалів саме для приємного тактильного відчуття. Технології, вдосконалені для чіткішого подання інформації,  у поєднанні з сенсорним управлінням допомагають водієві комфортно почуватися за кермом. Водночас пасажири будуть задоволені від збільшеного простору з преміальним оздобленням.

Новий перемикач Drive Selector втілює підхід бренду до сучасних засобів управління. М’яку верхню оббивку приємно огортати долонею.  А на стебнування оббивки у стилі «крикетного м’яча» виробника надихнула культова британська майстерність. Нижче розташована рельєфна металева підставка, для додаткового тактильного комфорту та преміального вигляду.

Поряд із перемикачем Drive Selector розміщена кнопка запуску та новий, з рифленим краєм металевий диск перемикача — для вибору налаштувань системи JaguarDrive Control.

Нове оздоблення дверей підкреслено оновленим підлокітником з покращеною ергономікою. Перемикачі електричного склопідіймача переміщені з верхньої частини дверей до підлокітника, що полегшує доступ для пасажирів. Простір для зберігання речей збільшився, а доступ до нього спрощено, отже відтепер легше складати та виймати предмети, наприклад смартфони.

Алістер Велан, директор із дизайну інтер’єру Jaguar, пояснив головну мету у створенні нового інтер’єру: «Нашою метою стало виведення F-PACE на новий рівень розкоші та приємних тактильних відчуттів, разом із органічно інтегрованими новими технологіями. Ми переглянули кожен елемент інтер’єру, підвищили увагу до деталей. Все це — задля створення затишної та розкішнішої атмосфери для водія та пасажирів».

Кросовер оснащено новим освітленням салону, з верхньою смугою підсвічування, яка охоплює передню частину салону, в той час як у нижній зоні освітлення використано більш м’який ефект водоспаду. Доступна у стандартному варіанті, система надає пасажирам вибір із 10-ти кольорів.

Розташоване у стельовій консолі та у ніші для ніг окреме біле підсвічування вмикається автоматично під час відкривання дверей. Динамічна послідовність запуску вітає пасажирів під час їхнього наближення, посадки та запуску двигуна з увімкненням підсвічування у салоні перед завантаженням дисплеїв інформаційно-розважальної системи.

Комфорт пасажирів підвищено завдяки сучасним технологіям, які забезпечують більшу тишу та спокій під час подорожей. Такою технологією є вперше застосована у сегменті система активного заглушення дорожніх шумів (Active Road Noise Cancellation*), яка усуває з салону небажані звуки. Наприклад, для додаткової шумоізоляції під час руху грубим дорожнім покриттям. Це поєднується із сучасною технологією іонізації повітря у салоні, розробленою для усунення алергенів. А відтепер дообладнаною фільтраційною системою, здатною вловлювати найдрібніші часточки, зокрема PM2.5. Система покращує стан здоров’я та самопочуття пасажирів.

Нові передні сидіння доступні з ширшою м’якою частиною, покращеною функціональністю для масажних налаштувань. Також — з більшими зонами підігріву та охолодження. Підвищена увага до деталей продемонстрована у зображенні ягуара в стрибку, витисненому на підголівниках. А брендування «Est.1935 Jaguar Coventry» відсилає до традицій бренду.

Компактні сидіння «Performance» (стандартні для R-Dynamic HSE) додають динамічного вигляду. Зроблені зі шкіри Windsor з перфорацією на основі логотипу компанії, також з окантуванням у кольорі Noble Chrome у зоні плечей.

Кольори інтер'єру — це Ebony, Light Oyster і Carraway, а F-PACE R-Dynamic доступний з можливістю вибору Ebony, Light Oyster, Mars Red і Siena Tan.

На оформлення нового керма вплинув дизайн електрокара Jaguar I-PACE, тому воно і вирізняється прихованими світлодіодними перемикачами та пелюстковими перемикачами з цинкового сплаву. Кольорові гами Light Oyster та Caraway оснащені двоколірним кермом — воно повністю відповідає кольорам інтер’єру. Водночас комплектація R-Dynamic вирізняється кермом кольору Ebony з перфорованим шкіряним ободом та емблемою ‘R’.

Оновлений F-PACE також доступний у комплектації R-Dynamic, зі ще динамічнішим дизайном салону. Додаткові оновлення: спортивні сидіння R-Dynamic з контрастним стебнуванням, внутрішнє оздоблення стелі у кольорі Ebony та унікальні накладки на пороги. Багаті кольорові акценти поєднуються зі спортивним оформленням у кольорі Ebony та автентичним алюмінієвим покриттям.

F-PACE можна обрати серед версій S, SE та HSE, усі доступні в комплектації R-Dynamic. В Україні кросовер з’явиться у 1-му кварталі 2021 року, доступний до замовлення з 4-го кварталу 2020 року.

 

ПОТУЖНІСТЬ ОНОВЛЕНОГО JAGUAR F-PACE: ГІБРИДНІ ДВИГУНИ ТА ПІДВИЩЕНА ДИНАМІКА

 • Гібридні двигуни нового покоління: з технологіями пагін-гібрид та м’який гібрид (PHEV та MHEV) для потужності та оперативної роботи
 • Ефективність плагін-гібриду**: з новим 4-циліндровим бензиновим двигуном PHEV виключно на електротязі авто долає до 53 км*, з викидами CO2 від 49 г/км*, заряджається від 0 до 80 % за півгодини на зарядних станціях постійного струму з потужністю 32 кВт
 • Бензинові та дизельні м’які гібридні двигуни i6: нові рядні 6-циліндрові бензиновий (400 к. с.) та 300-сильний дизельний двигуни MHEV Ingenium з винятковими робочими характеристиками
 • Дизельний двигун MHEV нового покоління i4: 2-літрові 4-циліндрові дизельні двигуни Ingenium потужністю 163 к. с. та 204 к. с. ще більш оптимізовані, з викидами CO2 лише 163 г/км*
 • Вибір силового агрегата: доступно загалом 6 варіантів 4- та 6-циліндрових бензинових та дизельних двигунів
 • Інтелектуальний повний привод: кожен F-PACE має повний привод та 8-ступінчасту автоматичну трансмісію, управління ними здійснюється через новий перемикач Drive Selector
 • Доступний для замовлення: В Україні оновлений Jaguar F-PACE доступний до замовлення з 4-го кварталу 2020 року, на ринку з’явиться у 1-му кварталі 2021 року

Оновлений Jaguar F-PACE презентовано з технологією нового покоління — плагін-гібрид (Plug-In Hybrid Electric Vehicle - PHEV)**. Завдяки їй авто виключно на електротязі долає відстань до 53 км*, знижено експлуатаційні витрати та підвищено динаміку.

Нові 3-літрові рядні 6-циліндрові бензиновий та дизельний двигуни Ingenium працюють досконало й оперативно, а 2-літровий 4-циліндровий дизельний силовий агрегат Ingenium надає підвищену ефективність. Усі двигуни оснащені останньою технологією м’якого гібриду (Mild Hybrid Electric Vehicle - MHEV).

Широку лінійку силових агрегатів F-PACE завершує найновіший 2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун Ingenium.

Інтелектуальний повний привод (All-Wheel Drive) та 8-ступінчасті автоматичні трансмісії з плавним перемиканням стають запорукою динаміки, високого зчеплення та точності у роботі оновленого F-PACE.

Нова лінійка двигунів

Дизельні

 • 2-літровий 4-циліндровий турбо, 163 к. с., м’який гібридний, 8-ступінчаста автоматична трансмісія, повноприводний;
 • 2-літровий 4-циліндровий турбо, м’який гібридний, 204 к. с., 8-ступінчаста автоматична трансмісія, повноприводний;
 • 3-літровий 6-циліндровий турбо, м’який гібридний, 300 к. с., 8-ступінчаста автоматична трансмісія, повноприводний;

Бензинові

 • 2-літровий 4-циліндровий турбо, 250 к. с., 8-ступінчаста автоматична трансмісія, повноприводний;
 • 3-літровий 6-циліндровий з наддувом та турбонаддувом, м’який гібридний, 400 к. с., 8-ступінчаста автоматична трансмісія, повноприводний;
 • 2-літровий 4-циліндровий турбо, плагін-гібридний, 404 к. с., 8-ступінчаста автоматична трансмісія, повноприводний.

Новий PHEV

Новий силовий агрегат P400e PHEV — це потужність у 404 к. с. та 640 Нм крутного моменту завдяки поєднанню 2-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна Ingenium та електричного мотора потужністю 105 кВт. Так досягаються вражаючі робочі характеристики та ефективність: прискорення 0–100 км/год за 5,3 секунди, об’єм викидів CO2 від 49 г/км*, витрати пального від 2,2 л/100 км*.

Компактний електричний мотор живиться від літій-іонної батареї з ємністю 17,1 кВт·год, розташованої під підлогою багажного відділення. За повного заряду авто проїжджає до 53 км виключно на електротязі. Наприклад, у Великій Британії F-PACE PHEV долає середню для країни відстань денного пересування до та з місця роботи — це 30,2 км*** — повністю в електрорежимі без додаткового заряджання.

Власники можуть обрати варіанти:

 • Mode 2 (до 2,3 кВт) з приблизним часом заряджання від 0 до 80 % за 5,5 години;
 • Mode 3 (до 7 кВт) з приблизним часом заряджання від 0 до 80 % за 1 годину 40 хвилин;
 • швидка зарядка (32 кВт постійного струму) з приблизним часом заряджання від 0 до 80 % за 30 хвилин.

Доступні 3 режими керування для оптимізованих подорожей, залежно від того, чи це рух містом, або ж виїзд на далекі відстані:

 • Режим EV (електричний автомобіль) —автомобіль пересувається виключно на електротязі, використовуючи збережену у батареї енергію, для спокійних подорожей без жодних викидів вихлопних газів.
 • Режим ГІБРИД (HYBRID) — режим за замовчуванням, поєднує бензиновий та електричний привод. Оптимізує ефективність гібридної системи, автоматично поєднуючи роботу електромотора та бензинового двигуна. Стратегія пристосовується до умов керування та залишкового заряду гібридної батареї. Введення місця призначення до навігаційної системи активує функцію прогностичної оптимізації енергії (Predictive Energy Optimisation), яка інтегрує маршрут та дані GPS щодо місцезнаходження. Це максимально підвищує ефективність роботи авто упродовж подорожі.
 • Режим SAVE — двигун внутрішнього згорання стає пріоритетним джерелом енергії, стан заряду батареї підтримується на обраному рівні для використання у певній точці подорожі — наприклад, під час в’їзду на територію міста.

6-циліндрові бензинові та дизельні двигуни Ingenium

Оновлений F-PACE також доступний із останніми доповненнями до розробленого та сконструйованого всередині компанії сімейства двигунів Ingenium у вигляді нових 3-літрових рядних 6-циліндрових бензинових та дизельних агрегатів.

Бензиновий двигун з показниками потужності у 400 к. с., розроблений за технологією м’якого гібриду. Використовує електричний турбонагнітач у поєднанні з 2-потоковим (twin scroll) турбонаддувним агрегатом. Компресор електричного турбонагнітача працює від 48-вольтового мотора, майже миттєво забезпечуючи створення тиску наддуву, поліпшуючи показники крутного моменту за низьких швидкостей двигуна для неперевершеної чутливості. Турбонаддувний агрегат має вихлопний патрубок, розділений на два канали, кожен з яких живить турбокомпресор від 3-х циліндрів. Завдяки цьому створюється більший проміжок часу між пульсаціями вихлопу та потік розподіляється рівномірно, роблячи роботу двигуна більш м’якою за низьких обертів.

Інноваційна система безступінчастої зміни ходу підйому клапана (Continuously Variable Valve Lift - CVVL) скорочує насосні втрати двигуна завдяки регулюванню висоти підйому впускного клапана електро-гідравлічним способом. Разом із системою зміни фаз газорозподілу це дозволяє двигуну дихати з максимальною ефективністю впродовж усього діапазону роботи, покращуючи показники потужності, крутного моменту, оптимізуючи споживання пального та скорочуючи об’єм викидів CO2.

Удосконалена нова система м’якого гібридного автомобіля використовує стартер-генератор із ремінним приводом, розташованим у відсіку двигуна, для рекуперації енергії, яка втрачається під час уповільнення та гальмування. Пізніше енергія накопичується у 48-вольтній літій-іонній батареї, розташованій під підлогою багажника. Система перерозподіляє накопичену енергію, щоб допомогти двигуну під час прискорення, забезпечуючи точнішу та чутливу роботу системи старт-стоп.

Наявна з показником потужності 400 к. с. та 550 Нм крутного моменту, найбільш потужна версія здатна прискорюватися від 0 до 100 км/год за 5,4 секунди з максимальною швидкістю у 250 км/год.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун, у м’якій гібридній та плагін-гібридній версіях залежно від ринку, виробляє 300 к. с. та 650 Нм крутного моменту для прискорення від 0 до 100 км/год за 6,4 секунди. З технологією MHEV об’єм викидів CO2 становить лише 194 г/км*, споживання пального — від 7,4 л/100 км*.

Інноваційні технології — це також система впорскування високого тиску common-rail. Працює в умовах до 2 500 бар та здійснює 5 впорскувань за цикл з кількістю лише 0,8 мг пального, що впорскується лише за 120 мікросекунд (0,00012 секунди).

Система наддуву створена за останніми технологіями, вміщує 2 електрично керовані турбонаддуви зі змінною геометрією у ступінчасто-послідовній конфігурації — вперше у компанії Jaguar Land Rover. Це забезпечує виключну прийомистість під час відгуку та високоточний контроль усього діапазону швидкостей двигуна. А за 2 000 обертів на хвилину нові двигуни розвивають 90 % пікового крутного моменту всього лише за 1 секунду.

Новий рядний 6-циліндровий дизельний двигун має сталеві поршні — для компактнішого дизайну та зниженого показника тертя. Аналогічно і для підвищеної здатності до протистояння високим піковим навантаженням. Їх конструкція забезпечує більш філігранну та повноцінну інтеграцію охолоджувальних каналів для покращеної терморегуляції. Разом з тим, коефіцієнт теплового розширення близький до такого, який мають чавунні гільзи циліндрів — задля покращеного регулювання величини радіальних зазорів, охолодження та зменшення тертя для більшої ефективності. Використання роликових підшипників на розподільних валах додатково зменшує тертя.

Нові двигуни задовольняють вимоги стандартів «Викиди у реальних умовах експлуатації 2» (Real Driving Emissions Step 2) та стандарти Euro 6d щодо водіння у реальних умовах. З технологією 48-вольтного м’якого гібридного авто (MHEV) двигуни вирізняються швидкою реакцією наддуву та оптимізованим споживанням пального. 

Колін Кіркпатрік, головний інженер Jaguar із продукту, розповів детальніше про вдосконалення моделі. «Оновлений F-PACE доступний із широким діапазоном варіантів силових агрегатів — вибір, який задовольнить будь-якого клієнта. Усі двигуни мають вдосконалені технічні характеристики з покращеною ефективністю, створюють захоплюючу динаміку, синонімічну з назвою Jaguar, і це підкреслює розкіш останньої моделі», — наголошує Кіркпатрік.

Вдосконалені двигуни i4

2-літровий 4-циліндровий дизельний двигун Ingenium нового покоління доступний з 2-ма варіантами потужності, залежно від підключення технології м’який гібрид (MHEV). Варіант MHEV із потужністю 163 к. c. виробляє 380 Нм крутного моменту, а версія MHEV того ж двигуна з потужністю 204 к. с. забезпечує 430 Нм крутного моменту.

2-літровий 4-циліндровий дизельний двигун потужністю 163 к. с. та 204 к. с. використовує найновішу технологію MHEV. З нею об’єм викидів CO2 становить від 163 г/км*, споживання пального — від 6,2 л/100 км*.

Вибір вдосконалених стратегій роботи цього двигуна забезпечує додаткову оптимізацію та високі робочі показники, цьому сприяє і технологія турбокомпресора зі змінною геометрією. За низьких швидкостей пелюстки турбокомпресора обертаються для звуження просвіту між ними, підвищуючи швидкість вихлопного газу та створюючи тиск наддуву. Досягається швидкий відгук крутного моменту та покращений набір швидкості. За високих швидкостей двигуна пелюстки розкриваються, забезпечуючи максимальний потік вихлопного газу для досягнення пікової потужності, підтримуючи оптимальну ефективність. Двигун має сталеві поршні, подібно до 6-циліндрового.

Нова система впорскування з тиском 2 500 бар та  п’єзофорсунками забезпечує кращий контроль витрат пального, яке подається до циліндрів. Це скорочує об’єм викидів та покращує ефективність. Разом із найновішими турбокомпресорами зі змінною геометрією це забезпечує ідеальний баланс робочих характеристик для дизельного двигуна Ingenium.

Через поєднання нових технологій та останніх конструкторських розробок, дизельний двигун нового покоління зменшений у вазі на 2 кг: завдяки системам подання пального, автоматичному балансу та колінчастому валу. Порівняно з попереднім 4-циліндровим дизельним двигуном, рівень шуму знижено до 2 дБ.

2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун Ingenium потужністю 250 к. с. створює крутний момент 365 Нм, забезпечуючи прискорення від 0 до 100 км/год за 7,3 секунди з рівнем викидів CO2 від 209 г/км* . Споживання пального на рівні від 9,3 л/100 км*.

Сучасний вдосконалений силовий агрегат оснащений розумною системою безступінчастої зміни ходу підйому клапана (CVVL), яка працює разом із технологією системи змінних фаз газорозподілу (VCT). Це надає повний контроль над поданням повітря до двигуна, оптимізуючи робочі характеристики та споживання пального.

Двигун застосовує двопотоковий (twin scroll) турбокомпресор із підшипниками з низьким коефіцієнтом тертя для зменшення тертя та покращеного відгуку. Двопотоковий турбокомпресор живиться завдяки цільному випускному колектору, який зменшує загальну вагу. Замість стандартного повітряного інтеркулера встановлений водяний охолоджувач повітря турбонаддуву. Він є ефективніший для зниження температури приточного повітря. Це покращує згоряння і забезпечує вищу пікову потужність разом із економним споживанням пального та зменшеним об’ємом викидів.

Технологія трансмісії та шасі

Усі двигуни під’єднані до ультрачутливих 8-ступінчастих автоматичних трансмісій, які забезпечують швидке перемикання. Водночас вираховують спосіб, у який енергія передається через систему повного приводу авто для найкращої відповідності всім умовам. 8 коротких передавальних чисел забезпечують покращений відгук, а вибір передачі регулюється новим перемикачем Drive Selector. Якщо водій хоче змінити передачу вручну, виготовлені з цинкового сплаву пелюсткові перемикачі на кермі забезпечують ручне керування та негайний відгук.

Усі моделі F-PACE обладнані новітньою системою Jaguar Drive Control із режимами Комфорт (Comfort), Екологічний (Eco), Дощ-лід-сніг (Rain-Ice-Snow) і Динамічний (Dynamic).

Режими можна обирати вручну залежно від дорожніх умов. Налаштування, обрані за допомогою нового поворотного регулятора поряд із новим перемикачем Drive Selector, коригують налаштування рульового керування, роботу трансмісії, педалі газу та налаштування системи адаптивної динаміки (Adaptive Dynamics) за вибором. Режим Динамічний (Dynamic) призначений для налаштування відчутнішої реакції авто на дії водія, режим Еко обирає налаштування автомобіля для створення більш ефективного стилю водіння. Режим Дощ-лід-сніг (Rain-Ice-Snow) покращує стабільність за складних погодних умов.

Опціонально доступний режим адаптивної реакції на тип поверхні (Adaptive Surface Response), який автоматично визначає найбільш прийнятне налаштування шляхом відстеження умов поверхні кожну десяту долю секунди з наданням реакції упродовж половини секунди.

Майк Кросс, головний інженер Jaguar, вважає оновлений F-PACE одним із найбільш динамічних кросоверів бренду. За його словами, оновлення шасі, налаштування пасивної підвіски та придатна до налаштування динаміка допомагають водіям отримати максимум задоволення від цієї моделі.

В усій лінійці двигунів застосована програма інтелектуальної динаміки трансмісії (Intelligent Driveline Dynamics) з системою повного приводу від Jaguar. Технологія має можливість перемикання на задній привод для відчутнішої участі водія у русі та поліпшення робочих характеристик, з прогностичним та швидким програмним забезпеченням. ПЗ може розподілити крутний момент на передні та задні осі незалежним чином, майже одномоментно посилити контроль та стабільність в умовах слабкого зчеплення.

Нова система автоутримання автомобіля (Auto Vehicle Hold) забезпечує додаткову зручність та полегшене керування порівняно з традиційною функцією автоутримання на схилі (Automatic Hill Hold). Нова технологія утримує гальма упродовж необмеженого часу під час зупинки на схилі, поступово вивільнюючи їх лише після того, як водій натискає на педаль газу для початку руху.

Нова передня підвіска F-PACE має незалежну 2-важільну підвіску, тоді як задня підвіска модифікації Integral Link використовує окремі циліндричні пружини та амортизатори з приєднаними до них втулками стабілізатора підвіски. Так підвищується термін експлуатації та стійкість до забруднень.

Система підвіски з адаптивною динамікою (Adaptive Dynamics) – це стандартна комплектація на моделях i4 HSE, усіх моделях з i6 та моделях PHEV, а за вибором — на усіх інших модифікаціях. Система надає водію точне й динамічне регулювання для комфортної подорожі. Система адаптивної динаміки постійно аналізує дані щодо прискорення, виконання поворотів, роботи педалей акселератора та  гальм. Датчики висоти у кожному кутку автомобіля вимірюють вертикальний рух кузова, крен та кутове відхилення з частотою 100 разів на секунду, тоді як дані щодо поворотів вимірюються 500 разів на секунду. Після цього система адаптивної динаміки використовує ці дані для безперервної зміни жорсткості амортизатора для підвищення комфорту та точності управління.

Разом із системою адаптивної динаміки доступна система налаштовуваної динаміки (Configurable Dynamics), яка надає водієві можливість налаштувати функції автомобіля самостійно з вибором із варіантів налаштувань Комфорт (Comfort) або Динамічний (Dynamic). Вони застосовуються для налаштування реакції педалі акселератора, вибору точок перемикання передач, налаштування зусилля рульового керування та жорсткості підвіски. Секундомір, акселерометр та діаграма роботи педалей додатково допомагають водієві відстежувати робочі показники у Динамічному режимі.

Обрати F-PACE можна серед версій S, SE та HSE, усі доступні у комплектації R-Dynamic. В Україні кросовер з’явиться у лютому 2021 року, доступний до замовлення з листопада 2020 року. 

Дані щодо транспортного засобу представлені на глобальному рівні. Технічні характеристики, опції та доступність можуть варіюватися залежно від ринку.

*Стандарт для автомобілів, оснащених акустичними системами Meridian

Нова легка конструкція F-PACE, створена із застосуванням значної частки алюмінію, виробляється з використанням системи замкненого циклу та переробленого алюмінію, що стає ключовим внеском у прямуванні компанії Jaguar Land Rover до мети Destination Zero

*Усі показники викидів, споживання пального та запасу ходу виключно на електротязі надані для комбінованого випробувального циклу WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань легкових транспортних засобів). Лише для порівняння. Показники в реальних умовах експлуатації можуть відрізнятися. Показники викидів CO₂ та споживання пального можуть відрізнятися залежно від таких факторів як стилі водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, параметрів встановлених коліс та аксесуарів.

**Усі варіанти F-PACE наразі доступні для замовлення, плагін-гібридні моделі в Україні доступні до замовлення з листопада 2020 року, на ринку з’являться у лютому 2021 року

 *** Середня для Великої Британії відстань пересування в один бік дорівнює 15 км, відповідно до даних Відділу транспорту в Національному дослідженні подорожування за 2018 р.

Повідомити про наявність

 


Дізнатись більше про Згоду

Підписанням цього документу Я надаю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до сформульованої в цьому документі мети Товариству з обмеженою відповідальністю "Віннер Автомотів" (надалі іменується – «Компанія»);

До складу персональних даних, що отримуються під час підписання даного документу входять: прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, адреса електронної пошти, марка, модель та рік випуску мого автомобіля, державний номер автомобіля та інші дані.

Персональні дані оброблятимуться з метою організації проведення тест-драйву, укладення та виконання умов договорів та/або інших правочинів, укладених, ініційованих мною, забезпечення надання послуг з сервісного обслуговування, замовлення запчастин та аксесуарів, а також інформування про умови отримання кредиту від партнерів Компанії, отримання авто у лізинг та страхування автомобілів, реалізації положень законодавства у сфері відносин зі мною як споживачем/потенційним споживацем товарів та послуг Компанії, включаючи, але не обмежуючись, відносинами з придбання товару, проведення заходів прямого маркетингу, заходів моніторингу якості наданих мені Компанією послуг, забезпечення доведення до мого відома рекламної та/або іншої інформації, яка може мене зацікавити для задоволення моїх потреб, забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки персональних даних відносно мене в силу дотримання вимог законодавства, умов укладених договорів та/або інших правочинів, чи для реалізації прав, обов’язків і інтересів як моїх так Компанії.

Підписанням цього документу я засвідчую та гарантую, що:

- персональні дані про мене були надані Компанії добровільно, чим підтверджую правомірність їх отримання;  надані персональні дані про мене є достовірними, а їх склад, обсяг та зміст відповідають вимогам законодавства та вищевказаній меті їх обробки;
- Компанія має право здійснювати транскордонну передачу персональних даних  про мене своїм дочірнім та афілійованим компаніям та партнерам відповідно до вказаної у документі мети без необхідності повідомлення мене про кожен випадок таких дій;
- Компанія як володілець бази персональних даних, до складу яких входять мої персональні дані, вправі відповідно до вимог чинного законодавства передавати розпоряднику (-ам) бази персональних даних право на обробку останнім (-ми) персональних даних про мене, що входять до цієї бази персональних даних, в межах визначеної мети;
- підтверджую отримання в дату підписання цього документу письмового повідомлення про мої права, мету збору та обробки персональних даних про мене, а також інформацію про осіб, яким можуть бути передані для обробки мої персональні дані;
- Компанія має право зберігати персональні дані про мене протягом 5 (п’яти) років з дати отримання від мене згоди, але у будь-якому випадку, не довше ніж це необхідно відповідно до мети обробки, якщо інше не випливатиме із вимог чинного законодавства та/або специфіки відносин між мною, та  Компанією.

 

Дізнатись більше про Права

На виконання вимог Закону України „Про захист персональних даних” повідомляємо, що персональні дані про Вас стають складовою частиною бази персональних даних «Клієнти» ТОВ «Віннер Автомотів» (що надалі іменується “Компанія”).

Метою отримання Ваших персональних даних є необхідність забезпечення в майбутньому реалізації прав та обов’язків як Ваших, так і Компанії, що випливають із Закону України „Про захист прав споживачів”, інших актів законодавства, укладеного з Вами договору чи ініційованого Вами правочину.

Повідомляємо, що Закон України „Про захист персональних даних” наділяє Вас правами, що дозволяють Вам:

 1. знати про місцезнаходження вищевказаної бази персональних даних Компанії, яка містить персональні дані про Вас, її призначення та найменування, місцезнаходження  Компанії, яка є володільцем цієї бази, та місцезнаходження розпорядника цієї бази, або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим Вами особам, крім випадків, встановлених законом;
 2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані, що містяться у базі персональних даних;
 3. мати право на доступ до Ваших персональних даних, що містяться у вказаній базі персональних даних;
 4. отримувати не пізніш як за 30 (тридцять) календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються Ваші персональні дані у базі персональних даних, а також отримувати зміст Ваших персональних даних, які зберігаються;
 5. пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 6. пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 7. захищати свої персональні дані від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію;
 8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого, або до суду;
 9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 10. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 11. відкликати згоду на обробку персональних даних;
 12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 13. мати право на захист себе від автоматизованого рішення, яке має для Вас правові наслідки;

Вважаємо за необхідне повідомити Вас також, що персональні дані про Вас можуть бути передані відповідним органам або особам на підставах, передбачених законом, та/або в зв’язку з реалізацією прав та обов’язків у сфері відносин між нами чи сферах інших відносин, що складатимуться відповідно до закону та/або умов договорів, укладених відповідно до закону, інших правочинів, і зокрема

- податковим органам;
- органам та суб’єктам господарювання, які проводять чи проводитимуть перевірки Компанії або реалізуватимуть вимоги закону чи умови договору, укладеного з Компанією відповідно до закону;
-  іншим особам чи органам у сфері реалізації прав та обов’язків Вас як споживача, та Компанії, як володільця її бази, до якої входять Ваші персональні дані. 

 

Комплектації та ціни

Порівняти комплектації Показати всі комплектації
  стандарт  опція  безкоштовна опція
Pure
1 598 355 грн
2.0 / 180 к.с. / Дизель / 8AT
3.0 / 340 к.с. / Бензин / 8AT
Pure
2 069 680 грн
3.0 / 340 к.с. / Бензин / 8AT
2.0 / 180 к.с. / Дизель / 8AT
Prestige
1 858 295 грн
2.0 / 180 к.с. / Дизель / 8AT
3.0 / 340 к.с. / Бензин / 8AT
Prestige
2 240 050 грн
3.0 / 340 к.с. / Бензин / 8AT
2.0 / 180 к.с. / Дизель / 8AT
S
2 604 768 грн
3.0 / 300 к.с. / Дизель / 8AT
3.0 / 380 / Бензин / 8AT
S
2 678 595 грн
3.0 / 380 / Бензин / 8AT
3.0 / 300 к.с. / Дизель / 8AT
R-Sport
2 369 405 грн
3.0 / 340 к.с. / Бензин / AT8
Portfolio
2 574 480 грн
3.0 / 340 к.с. / Бензин / 8AT
Параметри комплектації
Тип палива
Дизель Бензин Дизель Бензин Дизель Бензин Бензин Бензин
Об'єм двигуна
2.0 3.0 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0
Потужність двигуна
180 к.с. 340 к.с. 180 к.с. 340 к.с. 300 к.с. 380 340 к.с. 340 к.с.
Коробка передач
8AT 8AT 8AT 8AT 8AT 8AT AT8 8AT
Привід
4WD 4WD 4WD 4WD 4WD 4WD 4WD 4WD
Змішаний цикл витрати
5.3 л 8.9 5.3 л 8.9 6.0 л 8.9 8.9 8.9
Кількість місць
5 5 5 5 5 5 5 5
Коробка передач
Автомат Автомат Автомат Автомат Автомат Автомат Автомат Автомат
Швидкість розгону до 100 км
8.7 c 5.8 8.7 c 5.8 6.2 5.5 5.8 5.8
Крутний момент
430 450 430 450 700 450 450 450
Двигун
2.0 litre i4 180PS Turbocharged Diesel
3.0 litre V6 300PS Turbocharged Diesel
3.0 litre V6 340PS Supercharged Petrol
3.0 litre V6 380PS Supercharged Petrol
ТРАНСМІСІЯ
8-ступенева автоматична трансмісія
Привід
Повний привід
Динаміка
Система Адаптивна динаміка Adaptive Dynamics
Система Конфігуруєма динаміка Configurable Dynamics
5 994.50 грн 5 994.50 грн 5 994.50 грн 5 994.50 грн 5 994.50 грн
Круїз контроль з обмеженням швидкості
Адаптивний круїз-контроль із системою автоматичного підтримання дистанції та з системою допомоги при екстренному гальмуванні (не замовляється разом з G11D та G12U)
39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн
Система контролю руху на всіх поверхнях (ASPC)
Система адаптивного реагування на стан дорожнього покриття (ASR) (замовляється разом з C35A)
5 994.50 грн 5 994.50 грн
Гальма
Звичайні гальмівні супорти
Червоні гальмівні супорти
Стандартні гальма
Передні гальма 350мм
Стиль і розмір
Диски 18" Lightweight 15 спиць
0 грн 0 грн 0 грн
Диски 18" Vortex 10 спиць
19 876.50 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн
Диски 19" Fan 5 спиць з сріблястим оздобленням
39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 0 грн 0 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн
Диски 19" Fan 5 спиць з оздобленням Gloss Black
58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 0 грн 0 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн
Диски 19" Razor 7 спиць
39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 0 грн 0 грн 19 876.50 грн
Диски 19" Bionic 5 спиць з сірим оздобленням Diamond Turned (SVO)
58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 0 грн 0 грн 39 437.50 грн
Диски 20" Matrix 10 спиць
78 875 грн 78 875 грн 78 875 грн 78 875 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн
Диски 20" Templar 5 спиць
78 875 грн 78 875 грн 78 875 грн 78 875 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн
Диски 20" Venom 5 спиць з сірим оздобленням Diamond Turned (SVO)
98 436 грн 98 436 грн 98 436 грн 98 436 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
Диски 20" Venom 5 спиць з оздобленням Gloss Black (SVO)
98 436 грн 98 436 грн 98 436 грн 98 436 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
Диски 20" Blade 5 спиць з сірим оздобленням Diamond Turned (SVO)
98 436 грн 98 436 грн 98 436 грн 98 436 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
Диски 20" Blade 5 спиць з оздобленням Gloss Black (SVO)
98 436 грн 98 436 грн 98 436 грн 98 436 грн 19 876.50 грн 19 876.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
Диски 22" Double Helix 15 спиць з сріблястим оздобленням і контрастними вставками (SVO)
176 995.50 грн 176 995.50 грн 176 995.50 грн 176 995.50 грн 98 436 грн 98 436 грн 137 873.50 грн 137 873.50 грн
Диски 22" Double Helix 15 спиць з чорним оздобленням і контрастними вставками (SVO)
176 995.50 грн 176 995.50 грн 176 995.50 грн 176 995.50 грн 98 436 грн 98 436 грн 137 873.50 грн 137 873.50 грн
Диски 22" Double Helix 15 спиць з сірим оздобленням і контрастними вставками (SVO)
Диски 22" Turbine 9 спиць з сірим оздобленням Diamond Turned (SVO)
176 995.50 грн 176 995.50 грн 176 995.50 грн 176 995.50 грн 98 436 грн 98 436 грн 137 873.50 грн 137 873.50 грн
Диски 22" Turbine 9 спиць з хромованим оздобленням (SVO)
176 995.50 грн 176 995.50 грн 176 995.50 грн 176 995.50 грн 98 436 грн 98 436 грн 137 873.50 грн 137 873.50 грн
Неповнорозмірне запасне колесо
Повнорозмірне запасне колесо (не замовляється разом H52C, замовляється тільки з H52B)
15 775 грн 15 775 грн 15 775 грн 15 775 грн 15 775 грн 15 775 грн 15 775 грн 15 775 грн
Система моніторингу тиску в шинах TPMS
ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД
Polaris White
0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн
Ebony Black
0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн
Glacier White
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Ultimate Black
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Ammonite Grey
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Dark Sapphire Blue
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
British Racing Green
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Quartzite
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Italian Racing Red
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Odyssey Red
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Rhodium Silver
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Caesium Blue
Tempest Grey
58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
Storm Grey
58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
Ingot
58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
СКЛО ТА ДЗЕРКАЛА
Вітрове скло без підігріву
Вітрове скло з підігрівом (включно з підігрівом форсунок омивача вітрового скла)
11 673.50 грн 11 673.50 грн
Вітрове скло з пониженим пропусканням інфрачервоного випромінювання
16 406 грн 16 406 грн 16 406 грн 16 406 грн 16 406 грн 16 406 грн 16 406 грн 16 406 грн
Тонування задніх стекол
13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн
Зовнішні дзеркала з електричним регулюванням та підігрівом
Зовнішні дзеркала з електричним регулюванням, складанням, підігрівом та підсвіткою
9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн
Зовнішні дзеркала з електричним регулюванням, складанням, пам'яттю, підігрівом та підсвіткою (замовляються разом з сидіннями з функцією пам'яті)
9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн
Зовнішні дзеркала з електричним регулюванням, складанням, підігрівом, підсвіткою та автоматичним затемненням (замовляється разом з B68B)
18 299 грн 18 299 грн 18 299 грн 18 299 грн 18 299 грн
Зовнішні дзеркала з електричним регулюванням, складанням, підігрівом, підсвіткою, пам'яттю та автоматичним затемненням (замовляється разом з B68B та з сидіннями з функцією пам'яті)
18 299 грн 18 299 грн 18 299 грн 18 299 грн 18 299 грн 18 299 грн 18 299 грн 18 299 грн
Датчики світла та дощу
ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ
Металевий дах
Фіксований панорамний дах з електричною шторкою
39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн
Зсувний панорамний дах з електричною шторою
49 218 грн 49 218 грн 49 218 грн 49 218 грн 49 218 грн 49 218 грн 49 218 грн
Ручне відкриття багажного відсіку
Двері багажного відділення з електроприводом і дотяжкою
16 406 грн 16 406 грн
Електропривід багажника із функцією Handsfree і дотяжкою (обов'язково замовляється із системою безключового доступу)
20 507.50 грн 20 507.50 грн 4 417 грн 4 417 грн 4 417 грн 4 417 грн 4 417 грн 4 417 грн
Решітка радіатора чорного кольору з хромованим кантом (не замовляється разом з Адаптивним круїз контролем)
Решітка радіатора чорного кольору з матовим хромованим кантом (не замовляється разом з Адаптивним круїз контролем)
Решітка радіатора чорного глянцевого кольору Gloss Black з хромованим кантом (замовляється разом з Адаптивним круїз контролем)
0 грн 0 грн 0 грн 0 грн
Решітка радіатора чорного глянцевого кольору Gloss Black з матовим хромованим кантом (замовляється разом з Адаптивним круїз контролем)
0 грн
Решітка радіатора чорного глянцевого кольору Gloss Black з чорним глянцевим кантом
Чорний кант бокових вікон Satin Black
Хромований кант бокових вікон
10 096 грн 10 096 грн 10 096 грн
Чорний глянцевий кант бокових вікон Gloss Black
Рейлінги глянцевого чорного кольору Gloss Black
10 096 грн 10 096 грн 10 096 грн 10 096 грн 10 096 грн
Хромовані матові рейлінги Satin Chrome (не замовляються разом з пакетом Black Pack)
10 096 грн 10 096 грн 10 096 грн 10 096 грн 10 096 грн
Стандартний передній бампер
Чорні накладки на нижню частину дверей
Задній бампер кольору кузова з накладкою на нижню частину чорного кольору
Передній бампер в стилі R-Sport (вертикальні повітрозабірники в колір кузова, матова хромована вставка в бампер, решітки та кант чорного кольору, нижня центральна частина чорного кольору)
Задній бампер в стилі R-Sport (кутові частини кольору кузова)
Нижня частина дверей кольору кузова з чорними накладками
Передній бампер в стилі S (вертикальні повітрозабірники глянцевого чорного кольору, решітки чорного кольору з матовим хромованим кантом, матова срібляста нижня центральна частина)
Нижня частина дверей кольору кузова з матовими хромованими накладками
Задній бампер в стилі S з оздобленням глянцевого чорного кольору та матовим хромованим діфузором, протитумання фари в стилі S
Задній бампер в стилі S з оздобленням глянцевого чорного кольору та діфузором, протитумання фари в стилі S, кутові частини кольору кузова
Нижня частина дверей кольору кузова з чорними накладками
Бокові повітрозабірники глянцевого чорного кольору
Бокові матові хромовані повітрозабірники
Хромовані бокові повітрозабірники
Бокові повітрозабірники глянцевого чорного кольору з бейджем R-Sport
Бокові матові хромовані повітрозабірники з бейджем R-Sport
БЕЙДЖИ
20d AWD
35t AWD
S AWD
S на решітці радітора
Без бейджів (бейдж S на решітці радітора не видаляється)
0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн
ФАРИ ТА СВІТЛО
Bi Xenon фари з світлодіодними елементами денного світла
LED світлодіодні фари з світлодіодними елементами денного світла (поворотні, з автоматичним переключенням ближнє/дальнє світло)
37 229 грн 37 229 грн 37 229 грн 37 229 грн 37 229 грн 37 229 грн 37 229 грн
Омивачі фар
Передні протитуманні фари
6 625.50 грн 6 625.50 грн
ПРИЧЕПНІ/БУКСИРУВАЛЬНІ СИСТЕМИ
Знімний причепний пристрій
23 031.50 грн 23 031.50 грн 23 031.50 грн 23 031.50 грн 23 031.50 грн 23 031.50 грн 23 031.50 грн 23 031.50 грн
Причепний пристрій з електричним складанням
39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн
Матеріали оздоблення інтер'єру
Сидіння Luxtec (без кишень для карт)
Сидіння зі шкіри Taurus (неконтрастна стрічка, кишені для карт)
Сидіння з перфорованої шкіри Taurus (неконтрастна стрічка, кишені для карт) (замовляється разом з F53C)
0 грн 0 грн
Спортивні сидіння з перфорованої шкіри Taurus (контрастна стрічка, кишені для карт)
Сидіння зі шкіри Windsor з тисненням "гусяча лапка"
Сидіння з перфорованої шкіри Windsor
Підголовники
Підголовники з тисненням S
Підголовники з тисненням Jaguar Leaper
Оздоблення дверей Luxtec
Оздоблення дверей шкірою Windsor
Оздоблення верху панелі приладів штучним матеріалом
Оздоблення верху панелі приладів штучним матеріалом Cuir Grain
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ПЕРЕДНІХ СИДІНЬ
Стандартні сидіння
Спортивні сидіння
Люксові сидіння
Механічне регулювання передніх сидінь в 8 напрямках
Електричне регулювання сидінь в 10 напрямках
15 775 грн 15 775 грн
Електричне регулювання сидінь в 10 напрямках з пам'яттю (замовляється разом з B28S або B28M)
56 790 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн
Електричне регулювання сидінь в 14 напрямках (з поясничною підтримкою) (не замовляється разом з F52A)
7 887.50 грн 7 887.50 грн 19 876.50 грн
Електричне регулювання сидінь в 14 напрямках з пам'яттю (з поясничною підтримкою) (замовляється разом з B28S або B28M; не замовляється разом з F52A)
29 341.50 грн 29 341.50 грн 41 015 грн
Електричне регулювання сидінь в 14 напрямках з пам'яттю (з поясничною підтримкою) (замовляється разом з або F53C або , B28S або B28M; не замовляється разом з F52A)
51 742 грн
Електричне регулювання поясничної підтримки в 4 напрямках (не замовляється разом з Z02R, Z02S та Z02M)
11 989 грн 11 989 грн 11 989 грн
Підігрів передніх сидінь
Підігрів передніх та задніх сидінь
24 924.50 грн 24 924.50 грн 24 924.50 грн 24 924.50 грн 24 924.50 грн 24 924.50 грн 24 924.50 грн
Підігрів та охолодження передніх сидінь та підігрів задніх
36 282.50 грн 36 282.50 грн 36 282.50 грн 36 282.50 грн 36 282.50 грн
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ЗАДНІХ СИДІНЬ
Підлокітник на другому ряду сидіень
Електричне регулювання нахилу спинки сидінь
5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн
Функція механічного складання задніх сидінь через ричаг в багажному відділенні
1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн
ОЗДОБЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ
Сталеві накладки на пороги з гравіюванням Jaguar
Сталеві накладки на пороги з гравіюванням R-Sport (тільки передні)
Сталеві накладки на пороги з гравіюванням S (тільки передні)
Сталеві накладки на пороги з підсвіткою з гравіюванням Jaguar і накладка на порог багажного відділення
32 812 грн 32 812 грн 32 812 грн 32 812 грн 32 812 грн 32 812 грн 32 812 грн 32 812 грн
Килимки
4 101.50 грн 4 101.50 грн
Преміум килимки
7 887.50 грн 7 887.50 грн 4 101.50 грн 4 101.50 грн 4 101.50 грн 4 101.50 грн 4 101.50 грн 4 101.50 грн
Килимки First Edition
Педалі спортивного стилю
Стеля Morzine
0 грн 0 грн
Стеля з замши
42 592.50 грн 42 592.50 грн
Стеля кольору Light Oyster
0 грн 0 грн 0 грн
Стеля кольору Jet
13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн
Сітка в багажному відділенні
5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн
Металева накладка на порог багажного відділення (не замовляється разом з F28F)
6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн
Матеріали оздоблення інтер'єру
Оздоблення Gloss Black
5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн
Оздоблення Etched Aluminium
8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн
Оздоблення Gloss Figured Ebony
11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн
Оздоблення Satin Burr Ash
11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн
Оздоблення Satin Fine Line Wood
11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн
Оздоблення Satin Grey Ash
11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн
Оздоблення Satin Grey Figured Ebony
11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн
Оздоблення Meshed Aluminium (на дверях, панель приладів Gloss Black)
Оздоблення Gloss Black з визерунком "гусяча лапка" (на дверях, панель приладів Gloss Black)
Кант дисплею на панелі приладів відповідно схеми кольорів
Матовий хромований кант дисплею на панелі приладів (як опція замовляється тільки з G56A)
0 грн 0 грн
КЕРМО
Механічне налаштування керма
Електричне налаштування керма (замовляється разом з Z02Q, Z02S або Z02M)
13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн 13 251 грн
Багатофункціональне кермо обтягнуте шкірою
Багатофункціональне кермо обтягнуте шкірою з лого R-Sport
Багатофункціональне кермо обтягнуте шкірою з лого S
Підігрів керма
8 518.50 грн 8 518.50 грн
Пелюстки переключення передач під кермом чорного кольору
Пелюстки переключення передач під кермом матові хромовані
ОПЦІЇ ІНТЕР'ЄРУ
Дзеркало заднього виду з механічним затемненням (не замовляється разом з B20B)
Дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням
5 994.50 грн 5 994.50 грн 5 994.50 грн 5 994.50 грн 5 994.50 грн
Двозонний клімат контроль
Чотиризонний клімат контроль (замовляється разом з C89A, B23H, D72A)
51 111 грн 51 111 грн 51 111 грн 51 111 грн 51 111 грн 51 111 грн
Датчик якості зовнішнього повітря (амовляється разом з B23H)
2 839.50 грн 2 839.50 грн 2 839.50 грн 2 839.50 грн 2 839.50 грн 2 839.50 грн 2 839.50 грн 2 839.50 грн
Дистанційний прогрів з функцією програмування Timed climate
ПІДСВІТКА ІНТЕР'ЄРУ
Підсвітка салону
Підсвітка салону Interior mood lighting
3 470.50 грн 3 470.50 грн
Підсвітка салону відповідно вибору користувача (10 кольорів)
11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн 11 673.50 грн
СИСТЕМИ КОМФОРТУ
Підвійний підсклянник на передній консолі
Підвійний підсклянник на передній консолі з кришкою
1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн
3 роз'єма (12В на першому ряді, другому та в багажному відділенні)
0 грн
5 роз'ємів (12В на першому, другому ряді та в багажному відділенні, 2 USB для другого ряду сидінь) ( не замовляється з C88G)
5 679 грн 5 679 грн
Пакет курця (попільничка в підскляннику, запальничка для першого ряду сидінь, додатковий роз'єм 12В)
1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн
Відділення для рукавичок
Відділення для рукавичок з охолодженням (замовляється разом з C89A)
1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн 1 893 грн
Оздоблення місця для зберігання речей на центральній консолі відповідно схеми кольорів
Оздоблення місця для зберігання речей на центральній консолі - матовий хром
Без системи кріплення багажу в багажному відділенні
Система кріплення багажу в багажному відділенні (не замовляється разом з C40K)
5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн 5 048 грн
ІНФОРМАЦІЙНІ ТА РОЗВАЖАЛЬНІ СИСТЕМИ
5" кольоровий TFT дисплей на панелі приладів з аналоговим циферблатами (не замовляється разом з G56A)
Цифрова панель приладів з дисплеєм 12.3" TFT (замовляється разом з G56A)
Проекційний дисплей Head Up Display (замовляється разом з D97B)
Аудіо система Jaguar (80Вт, 6 динаміків) (не замовляється разом з G56A)
Аудіо система Meridian™ (380Вт, 11 динаміків)
20 507.50 грн 20 507.50 грн
Мультимедійна навігаційна система InControl™ Touch (SD картка)
26 502 грн 26 502 грн 26 502 грн 26 502 грн 26 502 грн 26 502 грн 26 502 грн
Мультимедійна навігаційна система InControl™ Touch Pro (SSD) (замовляється разом з P50T)
БЕЗПЕКА І ЗАХИСТ
Задній парктронік
Передній парктронік
Камера заднього виду (не замовляється разом з C14D)
13 882 грн 13 882 грн
Система камер колового огляду Surround Camera System (не замовляється разом з C14A; замовляється разом з B28P або B28M)
39 437.50 грн 39 437.50 грн 0 грн 39 405.95 грн 39 437.50 грн 39 437.50 грн 0 грн 39 437.50 грн
Система автоматичної парковки (паралельне паркування та виїзд з парковки, перпендикулярне паркування) (замовляється разом з C17A)
24 609 грн 24 609 грн 24 609 грн 24 609 грн 24 609 грн 24 609 грн 24 609 грн 24 609 грн
Система контролю дистанції паркування на 360°
30 603.50 грн 30 603.50 грн 30 603.50 грн 30 603.50 грн 30 603.50 грн 30 603.50 грн 30 603.50 грн 30 603.50 грн
Дистанційне відкривання гаражних дверей (HomeLink®) (замовляється разом з B68B)
8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн 8 518.50 грн
Система розпізнавання дорожніх знаків із адаптивним обмежувачем швидкості (замовляється разом з G61C або G56A)
9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн 9 149.50 грн
Система опомоги при екстренному гальмуванні Autonomous Emergency Braking (AEB) (замовляється разом з H72C або H72D)
6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн 6 625.50 грн
Система попередження про зміну смуги руху (замовляється разом з H46W)
17 352.50 грн 17 352.50 грн 17 352.50 грн 17 352.50 грн 17 352.50 грн 17 352.50 грн 17 352.50 грн 17 352.50 грн
Система утримання смуги руху та оцінки стану водія (замовляється разом з B28P або B28M; H46W)
21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн
Моніторинг "мертвих зон" із системою визначення автомобілів, що наближаються та індикація можливих перешкод при русі заднім ходом (замовляється разом з B28P або B28M)
21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн 21 454 грн
Система безключового доступу до автомобіля
32 812 грн 32 812 грн 32 812 грн 32 812 грн 32 812 грн
Браслет Activity Key
11 989 грн 11 989 грн 11 989 грн 11 989 грн 11 989 грн 11 989 грн 11 989 грн 11 989 грн
Пакети
14 828.50 грн 14 828.50 грн 14 828.50 грн 14 828.50 грн 14 828.50 грн
21 769.50 грн
31 550 грн 31 550 грн
63 100 грн 63 100 грн 63 100 грн 63 100 грн 49 849 грн 49 849 грн 63 100 грн 49 849 грн
51 426.50 грн 51 426.50 грн 66 570.50 грн
80 452.50 грн 80 452.50 грн 80 452.50 грн 80 452.50 грн 80 452.50 грн 80 452.50 грн 80 452.50 грн 80 452.50 грн
38 175.50 грн 38 175.50 грн
54 897 грн 54 897 грн 41 015 грн 41 015 грн 13 251 грн 13 251 грн 41 015 грн 13 251 грн
72 565 грн 72 565 грн 72 565 грн 72 565 грн 72 565 грн 72 565 грн
64 046.50 грн 64 046.50 грн 45 747.50 грн 45 747.50 грн 45 747.50 грн 45 747.50 грн 82 030 грн 82 030 грн
40 699.50 грн 40 699.50 грн 40 699.50 грн 40 699.50 грн 40 699.50 грн 40 699.50 грн
58 683 грн 58 683 грн
50 164.50 грн 50 164.50 грн 50 164.50 грн 50 164.50 грн 50 164.50 грн 50 164.50 грн 50 164.50 грн 50 164.50 грн
96 858.50 грн 96 858.50 грн 79 506 грн 79 506 грн 79 506 грн 79 506 грн 79 506 грн 79 506 грн
75 404.50 грн
КОЛІР КУЗОВА
Polaris White
0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн
Ebony Black металік
0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн 0 грн
Glacier White металік
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Ultimate Black металік
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Ammonite Grey металік
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Dark Sapphire Blue металік
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
British Racing Green металік
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Quartzite металік
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Italian Racing Red металік
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Odyssey Red металік
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Rhodium Silver металік
29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн 29 657 грн
Caesium Blue металік
Tempest Grey преміум металік
58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
Storm Grey преміум металік
58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
Ingot преміум металік
58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн 58 998.50 грн
ОЗДОБЛЕННЯ САЛОНУ
Сидіння Jet, панель приладів Jet/Jet, стрічка Jet
0 грн 0 грн
Сидіння Latte, панель приладів Jet/Jet, стрічка Latte
0 грн 0 грн
Сидіння Jet, панель приладів Jet/Jet, стрічка Tan
0 грн 0 грн
Сидіння Lt Oyster, панель приладів Jet/Jet, стрічка Pistacho
0 грн 0 грн
Сидіння Latte, панель приладів Espresso/Latte, стрічка Espresso
0 грн 0 грн
Сидіння Jet, панель приладів Jet/Jet, стрічка Light Oyster
0 грн
Сидіння Jet/Red Zone, панель приладів Jet/Jet, Red Zone P
0 грн
Сидіння Jet/Lt Oyster, панель приладів Jet/Jet, Lt Oyster P
0 грн
Сидіння Oyster, панель приладів Oyster/Oyster, Green P
0 грн
Сидіння Jet, панель приладів Jet/Jet, Light Oyster
0 грн 0 грн
Сидіння Jet/Red Zone, панель приладів Jet/Jet, Red Zone
0 грн 0 грн
Сидіння Brogue, панель приладів Jet/Jet, Lt Oyster P
0 грн 0 грн
Сидіння Lt Oyster, панель приладів Jet/Jet, Lt Oyster
Сидіння Jet, панель приладів Jet/Jet, Jet
0 грн
Сидіння Latte, панель приладів Espresso/Espresso, Latte
0 грн
Сидіння Lt Oyster, панель приладів Oyster/Oyster, Lt Oyster
0 грн
Сидіння Espresso, панель приладів Espresso/Espresso, Espresso
0 грн
Сидіння Tan, панель приладів Jet/Jet, Tan
0 грн
Завантажити прайс-лист

Калькулятор страхування

Вартість автомобіля: 0 грн
Водійський стаж, років:
1 >10
Вік водія, років:
18 > 30
Франшиза, ДТП:
0.00 1.00
Франшиза, Викрадення:
0.00% 7.00%
Кількість платежів:
1 4
Відправити запит фахівцю з страхування
До модельного ряду