Jaguar XF
Jaguar XF
Кредит від 4 527 грн / місяць

Розрахувати

Jaguar XF

Jaguar XF 

БЕЗСУМНІВНО JAGUAR

Впевнений дизайн абсолютно нового XF виділяється з натовпу. Неперевершене поєднання відгуку керма, комфорту керування, витонченості та продуктивності – цей динамічний розкішний бізнес-седан надає захоплення та забезпечує ефективністю.

ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА КЕРОВАНІСТЬ

Завдяки алюмінієвій архітектурі кузова Jaguar, абсолютно новий XF є найлегшим автомобілем у сегменті. Вона робить його економічним та екологічно дружнім. Його надлегкий подвоєний передній поперечний важіль та інтегральна задня підвіска працюють у парі задля забезпечення найвищого рівня комфорту керування. Під час руху, система адаптивної динаміки інстинктивно змінює налаштування автомобіля відповідно до умов та стилю керування. Окрім того, система змінюваної динаміки, яка походить від F-TYPE, надає можливість персоналізувати бездоганну поставу вашого абсолютно нового XF. Система електропідсилювача керма XF надає чудовий відгук та контроль. Аналізуючи швидкість автомобіля та дії водія, система електропідсилювача керма визначає необхідну кількість енергії на кожному повороті для забезпечення зручності та безпеки.

ПРОГРЕСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ КЕРУВАННЯ

Інтелектуальні та інноваційні технології абсолютно нового XF, удосконалюють ваш досвід керування, що робить кожну вашу поїздку безпечнішою, поєднаною та приємнішою. Унікальна система контролю руху будь-якими поверхнями (ASPC) надає водію впевненості на слизьких поверхнях, засніжених шляхах та навіть при буксируванні на вологій траві.
Зосередьтесь на дорозі завдяки системі проекційного дисплею, що застосовує лазерні технології на абсолютно новому XF. Ця прогресивна система відображає перелік важливої інформації на лобове скло. При необхідності здійснити екстрене гальмування XF завжди готовий. Оснащений системою екстреного гальмування новий XF, використовуючи направлену вперед камеру, надає звуковий сигнал, у разі виявлення ситуації потенційного зіткнення, надаючи вам можливість вжити заходів.
Технологія Jaguar розпізнавання дорожніх знаків (TSR) використовує високоточну фронтальну камеру для виявлення обмеження швидкості та знаків заборони обгону та відображає їх водію. XF оснащено системою утримання смуги руху, яка надає оповіщення при випадковому з’їзді зі смуги руху. Завдяки прогресивній системі допомоги при паркуванні, розміщення автомобіля в обмеженому просторі стало легшим. Сенсори визначають чи підходить простір для паркуванні і автомобіль самостійно здійснить паралельне чи перпендикулярне паркування.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ

Познайомтесь із підтягнутим та атлетичним дизайном екстер’єру. Гарно вирізьблені лінії надають впевненого характеру. Впевнена, вертикально розміщена решітка радіатора та глибокі потужні впадини на капоті підсилюють його міць. Профіль XF із ідеальними пропорціями підкреслено єдиною елегантною аркою, яка проходить через весь кузов та огортає задні світлодіодні фари, на створення яких надихнула графіка F-TYPE.
Кожна деталь абсолютно нового XF була оптимізована задля аеродинамічної ефективності. Від інтегрованої форми переднього бамперу до елегантної кромки на багажнику, кожен елемент злагоджено працює на зменшення лобового опору за високих швидкостей.

ТЕХНОЛОГІЇ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ

Всередині абсолютно нового XF пропонує розкішний вибір та значний простір - він має кращий у своєму класі простір для ніг. Розумний дизайн та сучасне виконання творять розкішне та комфортне оточення. Все навколо оживає, щойно ви торкнетеся кнопки запуску двигуна “Старт”. Ідеальна хореографія відкривання вентиляційних отворів, поява селектору перемикання передач JaguarDrive та гурчання двигуна - все це надихає вас рухатися вперед.

INCONTROL TOUCH

InControl Touch – абсолютно нова мультимедійна система XF. Його 8-дюймовий сенсорний екран має сучасний і новий графічний дизайн. Інтуїтивно зрозумілі сенсорні управління, або додаткове голосове управління, надають вам повного контролю над широким вибором функцій, включаючи аудіо, клімат-контролем та супутниковою навігацією. InControl Touch це ваш особистий командний центр.

INCONTROL TOUCH PRO

InControl Touch Pro переносить технології XF на новий рівень шляхом впровадження 10,2-дюймового сенсорного екрану на центральній консолі та налаштовуваної 12,3-дюймової рідкокристалічної панелі приладів високої роздільної здатності. Обидва екрани забезпечують зручну взаємодію із спектром інноваційних функцій. До них входить абсолютно нова система інтелектуальної навігації, яка вивчає ваші регулярні поїздки та передбачає можливі пункти призначення, та жорсткий диск об’ємом 10 Гб для зберігання ваших мультимедійних даних.

Повідомити про наявність

 


Дізнатись більше про Згоду

Підписанням цього документу Я надаю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до сформульованої в цьому документі мети Товариству з обмеженою відповідальністю "Віннер Автомотів" (надалі іменується – «Компанія»);

До складу персональних даних, що отримуються під час підписання даного документу входять: прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, адреса електронної пошти, марка, модель та рік випуску мого автомобіля, державний номер автомобіля та інші дані.

Персональні дані оброблятимуться з метою організації проведення тест-драйву, укладення та виконання умов договорів та/або інших правочинів, укладених, ініційованих мною, забезпечення надання послуг з сервісного обслуговування, замовлення запчастин та аксесуарів, а також інформування про умови отримання кредиту від партнерів Компанії, отримання авто у лізинг та страхування автомобілів, реалізації положень законодавства у сфері відносин зі мною як споживачем/потенційним споживацем товарів та послуг Компанії, включаючи, але не обмежуючись, відносинами з придбання товару, проведення заходів прямого маркетингу, заходів моніторингу якості наданих мені Компанією послуг, забезпечення доведення до мого відома рекламної та/або іншої інформації, яка може мене зацікавити для задоволення моїх потреб, забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки персональних даних відносно мене в силу дотримання вимог законодавства, умов укладених договорів та/або інших правочинів, чи для реалізації прав, обов’язків і інтересів як моїх так Компанії.

Підписанням цього документу я засвідчую та гарантую, що:

- персональні дані про мене були надані Компанії добровільно, чим підтверджую правомірність їх отримання;  надані персональні дані про мене є достовірними, а їх склад, обсяг та зміст відповідають вимогам законодавства та вищевказаній меті їх обробки;
- Компанія має право здійснювати транскордонну передачу персональних даних  про мене своїм дочірнім та афілійованим компаніям та партнерам відповідно до вказаної у документі мети без необхідності повідомлення мене про кожен випадок таких дій;
- Компанія як володілець бази персональних даних, до складу яких входять мої персональні дані, вправі відповідно до вимог чинного законодавства передавати розпоряднику (-ам) бази персональних даних право на обробку останнім (-ми) персональних даних про мене, що входять до цієї бази персональних даних, в межах визначеної мети;
- підтверджую отримання в дату підписання цього документу письмового повідомлення про мої права, мету збору та обробки персональних даних про мене, а також інформацію про осіб, яким можуть бути передані для обробки мої персональні дані;
- Компанія має право зберігати персональні дані про мене протягом 5 (п’яти) років з дати отримання від мене згоди, але у будь-якому випадку, не довше ніж це необхідно відповідно до мети обробки, якщо інше не випливатиме із вимог чинного законодавства та/або специфіки відносин між мною, та  Компанією.

 

Дізнатись більше про Права

На виконання вимог Закону України „Про захист персональних даних” повідомляємо, що персональні дані про Вас стають складовою частиною бази персональних даних «Клієнти» ТОВ «Віннер Автомотів» (що надалі іменується “Компанія”).

Метою отримання Ваших персональних даних є необхідність забезпечення в майбутньому реалізації прав та обов’язків як Ваших, так і Компанії, що випливають із Закону України „Про захист прав споживачів”, інших актів законодавства, укладеного з Вами договору чи ініційованого Вами правочину.

Повідомляємо, що Закон України „Про захист персональних даних” наділяє Вас правами, що дозволяють Вам:

 1. знати про місцезнаходження вищевказаної бази персональних даних Компанії, яка містить персональні дані про Вас, її призначення та найменування, місцезнаходження  Компанії, яка є володільцем цієї бази, та місцезнаходження розпорядника цієї бази, або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим Вами особам, крім випадків, встановлених законом;
 2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані, що містяться у базі персональних даних;
 3. мати право на доступ до Ваших персональних даних, що містяться у вказаній базі персональних даних;
 4. отримувати не пізніш як за 30 (тридцять) календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються Ваші персональні дані у базі персональних даних, а також отримувати зміст Ваших персональних даних, які зберігаються;
 5. пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 6. пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 7. захищати свої персональні дані від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію;
 8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого, або до суду;
 9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 10. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 11. відкликати згоду на обробку персональних даних;
 12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 13. мати право на захист себе від автоматизованого рішення, яке має для Вас правові наслідки;

Вважаємо за необхідне повідомити Вас також, що персональні дані про Вас можуть бути передані відповідним органам або особам на підставах, передбачених законом, та/або в зв’язку з реалізацією прав та обов’язків у сфері відносин між нами чи сферах інших відносин, що складатимуться відповідно до закону та/або умов договорів, укладених відповідно до закону, інших правочинів, і зокрема

- податковим органам;
- органам та суб’єктам господарювання, які проводять чи проводитимуть перевірки Компанії або реалізуватимуть вимоги закону чи умови договору, укладеного з Компанією відповідно до закону;
-  іншим особам чи органам у сфері реалізації прав та обов’язків Вас як споживача, та Компанії, як володільця її бази, до якої входять Ваші персональні дані. 

 

Технічні характеристики Jaguar XF

Кузов
Тип кузову4-дверний седан
Двигун
Тип ДвигунаI4- бензинI4-D дизельSDV6 дизельнийV6 SC бензиновийV6 SC бензиновийV8 SC бензиновий
Робочий об'єм (см³)199921792993299529955000
Потужність к.с. / об.хв240/5500200/3500275/4000340/6500340/6500510/6000-6500
Крут.момент, Нм / об.хв340/2000-4000450/2000600/2000450/3500-5000450/3500-5000625/2500-5500
Коробка передач
Тип приводазаднійзаднійзаднійзаднійповнийзадній
КПП8AT8AT8AT8AT8AT8AT
Гальма
ПередніДискові вентильовані
ЗадніДискові вентильовані
Підвіска
Переднябагатоважельна незалежна підвіска
Заднябагатоважельна незалежна підвіска
Витрати палива на 100км (АКП)
Міський цикл13,47,97,513,914,216,9
Траса6,265,077,28,6
Змішаний цикл8,94,969,69,811,6
Об'єм паливного баку70
Швидкісні характеристики, км/год
Максимальна швидкість240225240250250250
Розгін до 1007,98,56,45,96,44,9
Розміри, мм
Довжина/Ширина/Висота4961/1939/1460
Багажне відділення, л500500500500500500
Мінімальний кліренс, мм
кліренс158
Вага автомобіля, кг
Власна маса166017351770177018801891
Споряджена маса223022002360236024152370
Зазначені показники витрати палива і рівня викиду СО2 розраховано згідно з технічними вимогами розпоряджень ЄС (ЕС) 715/2007 та (ЕС) 692/2008 в останніх редакціях цих документів. Наведені показники витрати палива і викиду СО2 є приблизними, середніми значеннями для певного варіанта автомобіля, але не для конкретного окремого автомобіля. Застосований стандартизований метод випробувань дозволяє порівнювати характеристики автомобілів різних типів і виробників. На витрату палива та викид СО2 впливає не лише паливна економічність автомобіля, впливають інші чинники, зокрема манера керування водія та інші нетехнічні чинники.

Комплектації та ціни

Порівняти комплектації Показати всі комплектації
  стандарт  опція  безкоштовна опція
Pure
1 184 087 грн
2.0 / 180 к.с. / Дизель / 8AT
2.0 / 240 к.с. / Бензин / 8AT
Pure
1 270 880 грн
2.0 / 240 к.с. / Бензин / 8AT
2.0 / 180 к.с. / Дизель / 8AT
Prestige
1 184 087 грн
2.0 / 180 к.с. / Дизель / 8AT
Portfolio
1 187 784 грн
2.0 / 180 к.с. / Дизель / 8AT
Параметри комплектації
Тип палива
Дизель Бензин Дизель Дизель
Об'єм двигуна
2.0 2.0 2.0 2.0
Потужність двигуна
180 к.с. 240 к.с. 180 к.с. 180 к.с.
Коробка передач
8AT 8AT 8AT 8AT
Привід
задній задній задній задній
Змішаний цикл витрати
4.3 7.5 4.3 4.3
Коробка передач
Автомат Автомат Автомат Автомат
Швидкість розгону до 100 км
8.1 7 8.1 8.1
Крутний момент
430 340 430 430
Трансміссія
Восьмиступенева автоматична трансміссія
Динаміка
Спортивна підвіска (пружини та амортизатори)
10 081.50 грн 10 081.50 грн 10 081.50 грн 10 081.50 грн
Система "адаптивна динаміка"
40 020.50 грн 40 020.50 грн
Круїз контроль з системою обмеження шкидкості (ASL або ISL (якщо авто скомплектовано систомою розпізнавання дорожніх знаків))
Адаптивний круїз контроль
51 629.50 грн 51 629.50 грн 51 629.50 грн
Система контролю руху на всіх поверхнях (ASPC)
Система адаптивного реагування на стан дорожнього покриття
Економічний бак - 56 літрів
Стандартний бак 69 літрів
Гальма
Гальмівні суппорти червоного кольору
Диски
17" Aerodynamic - 10 спиць - срібло
17" Lightweight - 15 спиць - срібло
17" Turbine - 9 спиць - срібло
24 745.50 грн 24 745.50 грн 24 745.50 грн
18" Fan - 5 спиць - срібло
49 185.50 грн 49 185.50 грн 49 185.50 грн 24 745.50 грн
18" Chalice - подвійні 7 спиць - срібло
49 185.50 грн 49 185.50 грн 49 185.50 грн
18" Helix - 10 спиць - срібло
49 185.50 грн 49 185.50 грн 49 185.50 грн 24 745.50 грн
18" Helix - 10 спиць - контрастно тоновані
73 625.50 грн 73 625.50 грн 73 625.50 грн 24 745.50 грн
18" Helix - 10 спиць - глянцево чорні
73 625.50 грн 73 625.50 грн 73 625.50 грн 24 745.50 грн
19" Razor - подвійні 7 спиць - срібло
98 371 грн 98 371 грн 98 371 грн 49 185.50 грн
19" Axis - 14 спиць - срібло
98 371 грн 98 371 грн 98 371 грн 49 185.50 грн
19" Axis -14 спиць - контрастно тоновані
122 811 грн 122 811 грн 122 811 грн 73 625.50 грн
19" Vortex - 10 спиць - срібло
98 371 грн 98 371 грн 98 371 грн 49 185.50 грн
19" Blade - 5 спиць - матове темно сіре тонування
122 811 грн 122 811 грн 122 811 грн 73 625.50 грн
19" Blade - 5 спиць - чорний глянець
122 811 грн 122 811 грн 122 811 грн 73 625.50 грн
20" Matrix - подвійні 9 спиць - срібло
147 251 грн 147 251 грн 147 251 грн 98 371 грн
20" Matrix - подвійні 9 спиць - контрастно тоновані
171 996.50 грн 171 996.50 грн 171 996.50 грн 122 811 грн
20" Star - подвійні 5 спиць - срібло
147 251 грн 147 251 грн 147 251 грн 98 371 грн
20" Venom - подвійні 5 спиць - глянцеве темно сіре тонування
171 996.50 грн 171 996.50 грн 171 996.50 грн 122 811 грн
20" Venom - подвійні 5 спиць -чорний глянець
171 996.50 грн 171 996.50 грн 171 996.50 грн 122 811 грн
20" Labyrinth - подвійні 5 спиць - матове темно сіре тонування
171 996.50 грн 171 996.50 грн 171 996.50 грн 122 811 грн
Ремкомплект для шин
Неповнорозмірне запасне колесо (докатка)
Система моніторингу тиску в шинах (TPMS)
12 831 грн 12 831 грн 12 831 грн 12 831 грн
Гайки "секретки"
Екстер'єр
Фарба кузову
Ebony Black (не металік)
Polaris White (не металік)
Ammonite Grey (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Aurora Red (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
British Racing Green (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Dark Sapphire (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Glacier White (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Italian Racing Red (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Odyssey Red (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Quartzite (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Rhodium silver (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Ultimate black (металік)
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Black Berry (преміум металік)
76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн
Storm Grey (преміум металік)
76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн
Tempest Grey (преміум металік)
76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн
Celestial Black (преміум металік)
76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн
Ingot (преміум металік)
76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн 76 680.50 грн
Скло та дзеркала
Вітрове скло з пониженим коефіцієнтом пропускання інфрачервоних променів
6 721 грн 6 721 грн 6 721 грн 6 721 грн
Вітрове скло з підігрівом
11 914.50 грн 11 914.50 грн
Тонування скла
15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн
Зовнішні дзеркала
Зовнішні дзеркала з функцією пам'яті
Зовнішні дзеркала з електричним складанням
18 330 грн 18 330 грн 18 330 грн
Зовнішні дзеркала з електричним складанням та функцією пам'яті
18 330 грн 18 330 грн 18 330 грн 18 330 грн
Зовнішне оздоблення
Електролюк
41 853.50 грн 41 853.50 грн 41 853.50 грн
Елктропривід кришки багажного відділення
17 413.50 грн 17 413.50 грн
М'яке закривання дверей (дотяжка)
21 385 грн 21 385 грн 21 385 грн
Радіаторна решітка чорного кольору з хромованою окантовкою
Радіаторна решітка чорного кольору з матовою хромованою окантовкою
Радіаторна решітка глянцевого чорного кольору з матовою хромованою окантовкою
Радіаторна решітка глянцевого чорного кольору з хромованою окантовкою
Радіаторна хромована решітка з хромованою окантовкою
8 248.50 грн 8 248.50 грн
Радіаторна решітка глянцевого чорного кольору з глянцевою окантовкою чорного кольору
*(У складі пакету)
Окантовки на бокових вікнах - хром
Окантовки на бокових вікнах - чорний глянець
*(У складі пакету)
Передній бампер (стиль R Sport)
Бокові пороги в колір кузову (стиль R Sport)
Передній бампер (стиль S)
Бокові пороги в колір чорний глянець (стиль S)
Нижня частина заднього бамперу в колір чорний глянець (стиль S)
Спойлер кришки багажного відділення в колір кузову
Бокові забірники повітря в колір хром
Бокові забірники повітря в колір матовий хром
Бокові забірники повітря в колір матовий хром "R Sport"
Бокові забірники повітря в колір чорний глянець
*(У складі пакету)
Бокові забірники повітря в колір чорний глянець "R Sport"
*(У складі пакету)
Вставки нижньої частини переднього бамперу в колір чорний глянець
*(У складі пакету)
Молдінг на кришці багажного відділення в колір хром
Молдінг на кришці багажного відділення в колір матовий хром
Молдінг на кришці багажного відділення в колір чорний глянець
*(У складі пакету)
Бейджики
20d
25t
30d
35t
Відсутність бейджу
R-Sport на бокових повітрязабірниках
S badge front and rear
35t AWD badge
S Badge front and rear with rear AWD badge
Фари та освітлення
Галогенові фари
Bi Xenon фари з світлодіодною підсвіткою "J"
LED (Світлодіодні) фари, з світлодіодною підсвіткою "J"
80 041 грн 80 041 грн 80 041 грн
Омивачі фар
Причепний пристрій
Фаркоп
23 523.50 грн 23 523.50 грн 23 523.50 грн 23 523.50 грн
Фаркоп з електричним складанням
43 381 грн 43 381 грн 43 381 грн 43 381 грн
Інтер'єр
Матеріали оздоблення інтер'єру
Сидіння зі штучна шкіра
Сидіння зі шкіри Taurus
Сидіння зі шкіри Windsor
Комбіновані сидіння зі шкіри Sport Taurus та Technical Mesh
Сидіння зі шкіри Sport Taurus
Торпедо зі штучної шкіри
Шкіряне торпедо
Передні сидіння
Сидіння з механічним регулюванням 8x8 та електричним регулюванням нахилу спинки
Сидіння з електричним регулюванням 10х10
16 191.50 грн 16 191.50 грн
Сидіння (Sport) з електричним регулюванням 14х14
Сидіння (Lux) з електричним регулюванням 14х14
20 163 грн
Передне сидіння з електричним регулюванням поясничної підтримки
12 220 грн 12 220 грн 12 220 грн
Функція пам'яті сидіння водія
21 690.50 грн 21 690.50 грн 21 690.50 грн 21 690.50 грн
Функція пам'яті сидіння водія та переднього пасажира
32 688.50 грн
Задні сидіння
Суцільні задні сидіння без регулювань та функції розкладання
Задні сидіння з функцією розкладання 40:20:40 з підлокотником
16 497 грн 16 497 грн
Задній підлокотник з тримачами для стаканів
Підігрів/охолодження сидінь
Передні сидіння з підігрівом
Передні та задні сидіння з підігрівом
25 356.50 грн 25 356.50 грн 25 356.50 грн 25 356.50 грн
Передні сидіння з підігрівом та охолодженням
36 660 грн 36 660 грн
Передні сидіння з підігрівом та охолодженням, задні з підігрівом
49 491 грн 49 491 грн
Оздоблення інтер'єру
Металеві накладки на пороги з написом Jaguar
Металеві накладки на пороги з написом Jaguar R Sport
Металеві накладки на пороги з написом Jaguar S
Металеві накладки на пороги з написом Jaguar з підсвіткою
6 721 грн 6 721 грн
Килимки
4 277 грн 4 277 грн
Преміум килимки
6 721 грн 6 721 грн 2 749.50 грн 2 749.50 грн
Металеві накладки на педалі
6 721 грн 6 721 грн 6 721 грн 6 721 грн
Стеля в колір Light Oyster
Стеля в колір Jet
13 442 грн 13 442 грн 13 442 грн 13 442 грн
Стеля в колір Morzine
Стеля в колір Suede Cloth
56 517.50 грн 56 517.50 грн 56 517.50 грн 56 517.50 грн
Елементи оздоблення
Оздоблення Gloss Black
5 193.50 грн
Оздоблення Satin Rosewood
15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн
Оздоблення Gloss Burr Walnut
15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн
Оздоблення Gloss Figured Ebony
15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн
Оздоблення Ash Burl
15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн
Оздоблення Satin Fineline Metallic
15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн
Оздоблення Gloss Figured Ebony
15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн 15 275 грн
Оздоблення Carbon Fibre
36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн 36 049 грн
Оздоблення на торпедо Morse Code Aluminium
Оздоблення на торпедо Dark Morse Code Aluminium
Оздоблення на торпедо Dark Hex Aluminium
Кермо
Електричне налаштування кута та висоти керма
13 442 грн 13 442 грн 13 442 грн 13 442 грн
Кермо з оздобленням м'якою шкірою
Кермо з оздобленням м'якою шкірою та логотипом 'R Sport'
Кермо з оздобленням м'якою шкірою та логотипом 'S'
Кермо з підігрівом
Оснащення інтер'єру
Дзеркало заднього виду
6 110 грн 6 110 грн 6 110 грн
Функція дистанціного прогріву
Двозоновий клімат
Чотиризоновий клімат
29 939 грн 29 939 грн 29 939 грн 29 939 грн
Сенсор якості повітря
2 749.50 грн 2 749.50 грн 2 749.50 грн 2 749.50 грн
"Бардачок" з охолодженням
2 138.50 грн 2 138.50 грн 2 138.50 грн 2 138.50 грн
Механічні бокові шторки на задні вікна
8 554 грн 8 554 грн 8 554 грн 8 554 грн
Електрична шторка заднього вітрового скла
16 802.50 грн 16 802.50 грн 16 802.50 грн 16 802.50 грн
Освітлення інтер'єру
Стандартне освітлення
Освітлення "Mood"
3 360.50 грн 3 360.50 грн
Освітлення "Mood" з можливістю налаштування
19 246.50 грн 19 246.50 грн 15 886 грн 15 886 грн
Пакет для курців
1 833 грн 1 833 грн 1 833 грн 1 833 грн
Додаткова розетка 12 вольт
3 360.50 грн 3 360.50 грн 3 360.50 грн 3 360.50 грн
Розважальні системи
Аналоговий циферблат з 5" кольоровим TFT-LCD дисплеєм
Цифрова інструментальна панель 12.3" TFT
*(У складі пакету)
8" екран центральної консолі
Проекційний дісплей на вітрове скло
*(У складі пакету)
Аудіо система Jaguar
Аудіо система Meridian (380w)
20 774 грн 20 774 грн
Мультимедійна навігаційна система InControl Touch
36 660 грн 36 660 грн 36 660 грн
Мультимедійна навігаційна система InControl Touch Pro
*(У складі пакету)
10" єкран подвійного бачення (з комплектом бездротових навушників)
26 884 грн 26 884 грн 26 884 грн 26 884 грн
Системи безпеки
Задній парктронік
Передній парктронік
камера заднього виду
14 053 грн 14 053 грн
Камери 360 градусів
40 020.50 грн 40 020.50 грн 40 020.50 грн 40 020.50 грн
Система допомоги при паркуванні
29 939 грн 29 939 грн 29 939 грн 29 939 грн
Парктронік 360 градусів
24 745.50 грн 24 745.50 грн 24 745.50 грн 24 745.50 грн
Дистанційне відкривання дверей гаражу
8 554 грн 8 554 грн 8 554 грн 8 554 грн
Система допомоги при екстренному гальмуванні Autonomous Emergency Braking (AEB)
6 721 грн 6 721 грн 6 721 грн 6 721 грн
Система інформування та допомоги при безкотрольній зміні полоси руху Lane Keeping Assist & Driver Condition Monitoring (LKA with DCM)
21 690.50 грн 21 690.50 грн 21 690.50 грн 21 690.50 грн
Система моніторінгу автомобілів що швидко наближаються та моніторинг автомобілів під час руху заднім ходом
23 218 грн 23 218 грн 23 218 грн 23 218 грн
Система розпізнавання дорожніх знаків та обмеження швидкості
10 692.50 грн 10 692.50 грн 10 692.50 грн 10 692.50 грн
Дистанційне керування центральним замком
Система безключового доступу Jaguar Smart key system TM
33 299.50 грн 33 299.50 грн 33 299.50 грн
Система безпеки для пішоходів
Знак аварійний трикутник
Пакети
Пакет "Комфорту"
45 825 грн 45 825 грн
Безключовий доступ
Електропривід кришки багажного відділення
Додаткова розетка 12 вольт
Розширений пакет "Паркування"
58 656 грн 58 656 грн 46 436 грн 46 436 грн
Задній парктронік
Передній парктеронік
Камера заднього виду
Парктронік 360 градусів
Система допомоги при паркуванні
Розширений пакет "Паркування" та камери 360 градусів
80 346.50 грн 80 346.50 грн
Задній парктронік
Передній парктеронік
Парктронік 360 градусів
Система допомоги при паркуванні
Камери 360 градусів
Пакет "Активні системи безпеки"
87 373 грн 87 373 грн 87 373 грн 43 686.50 грн
Адаптивний круїз контроль
Система допомоги при екстренному гальмуванні Autonomous Emergency Braking (AEB)
Система інформування та допомоги при безкотрольній зміні полоси руху Lane Keeping Assist & Driver Condition Monitoring (LKA with DCM)
Система моніторінгу автомобілів, що швидко наближаються та моніторинг автомобілів під час руху заднім ходом
Пакет "InControl Touch Pro з аудіо системою Meridian Digital 380 ват"
98 371 грн 98 371 грн 71 181.50 грн 71 181.50 грн
Мультимедійна навігаційна система InControl Touch Pro
TFT інструментальна панель 12,3"
Аудіо система Meridian Digital 380 Вт.
Пакет "BLACK PACK"
27 189.50 грн 27 189.50 грн
Радіаторна решітка чорного кольору та чорною окантовкою
Бокові повітрязабірники чорного кольору
Молдінг на кришці багажного відділення чорного кольору
Елементи переднього бамперу "Blades" чорного кольору
Окантовки бокових вікон чорного кольору
На бокових повітрязабірниках бейдж чорного кольору 'R-Sport'
Пакет "Комфорт для задного ряду"
68 126.50 грн 68 126.50 грн 68 126.50 грн 68 126.50 грн
Передні сидіння з підігрівом
Передні та задні сидіння з підігрівом
Чотиризоновий клімат
Механічні шторки на бокових вікнах
Електрична шторка на задньому вітровому склі
Пакет "HEAD-UP DISPLAY"
42 770 грн 42 770 грн 42 770 грн 42 770 грн
Проекційний дисплей на вітрове скло
Вітрове скло з пониженим коефіцієнтом пропусуання інфрачервоного випромінювання
Завантажити прайс-лист Завантажити брошуру

Аксесуари

Килимки гумові передні
Килимки гумові передні
4 343.68 грн

Міцні та довговічні, забезпечують надійний захист. Килимки підвищеної жорсткості з бортиком забезпечують максимальне утримання води і бруду

Килимок багажного відділення
Килимок багажного відділення
7 818.53 грн

У точності відповідає формі підлоги багажника XF. Легко очищається, захищає килимове покриття. Просто встановлюється і забирається.Не підходить для модифікації XF з бензиновим двигуном V8 об'ємом 4,2 л з нагнітачем.

Бризговики задні комплект
Бризговики задні комплект
3 136.42 грн

Виготовляються з термопластичного еластомерного матеріалу, придатного для повторної переробки. Забезпечують захист кузова від бруду, води, солі, каміння, бітуму, гравію, снігу і т.п.

Повітрозабірник бічний карбон права сторона
Повітрозабірник бічний карбон права сторона
21 885.28 грн

Бічний повітрозабірник з високоякісного вуглеволокна, роблять стиль ще більш динамічним.

Повітрозабірник бічний карбон ліва сторона
Повітрозабірник бічний карбон ліва сторона
21 885.28 грн

Бічний повітрозабірник з високоякісного вуглеволокна, роблять стиль ще більш динамічним.

Плічка для одягу
Плічка для одягу
2 356.82 грн

Плічка для одягу, що встановлюється в підголовник, прикрашена логотипом Jaguar і оснащена хромованою пружинної конструкцією. Завдяки простоті і надійності монтажу ця зручна вішалка, що не дає одязі пом'ятися, легко встановлюється і знімається.

Калькулятор страхування

Вартість автомобіля: 0 грн
Водійський стаж, років:
1 >10
Вік водія, років:
18 > 30
Франшиза, ДТП:
0.00 1.00
Франшиза, Викрадення:
0.00% 7.00%
Кількість платежів:
1 4
Відправити запит фахівцю з страхування
До модельного ряду