Ford Connect - основа вашого бізнесу

Категорія
Бренд

 

 

Ford Connect - основа вашого бізнесу

 

Новий Ford Tourneo Connect пропонує багато простору, який можна використовувати безліччю способів, не зменшуючи рівень комфорту. Революційні технології роблять процес кермування Ford Tourneo Connect ще безпечнішим і простішим.

Завдяки подальшій еволюції новий Transit Connect отримав новий вишуканий зовнішній вигляд, повністю оновлений інтер’єр та ще більш досконале технологічне оснащення. Разом із тим, він зберіг традиційні для марки Transit міць, витривалість і функціональність, які проявляються в таких елементах, як зручний люк у перегородці та гнучке налаштування положення сидіння переднього пасажира. Цей автомобіль являє собою надзвичайно сучасний фургон, оснащений практичними технологіями надання допомоги водієві, більшість із яких не використовуються в сучасних автомобілях.  Крім того, технології забезпечують знижену витрату пального та зменшення рівня шкідливих викидів.

 

Авто в наявності

 

Скачати прайс-лист Transit Connect

Скачати прайс-лист Tourneo Connect

 

ТОВ "Віннер Автомотів". Форд. Транзіт Коннект. Торнео Коннект.
Наявність та деталі про авто ви можете дізнатися у офіційного дилера Форд ТОВ "Віннер Автомотів" за телефоном: 044 496 7 496 або за адресою: пр-т Степана Бандери 24-Д