Комерційні автомобілі Ford

Категорія
Бренд

Акція діє на обмежену кількість автомобілів. Поспішайте!

Деталі за телефоном: +38 (044) 496 00 06 

Дивитись усі комерційні автомобілі Ford

Дивитись інші акції на автомобілі Ford 

 

Модельний ряд Ford Transit

Немає важкої чи легкої роботи для комерційних авто Ford.

Будь-яка робота їм до наснаги. Щоб Ваш бізнес розвивався і надалі.

Завітайте до нашого автосалону та переконайтесь.

Дивитись моделі:

Ford Courier Transit

Ford Connect Transit

Ford Connect Tourneo

Ford Custom Transit Van

Ford Transit Van

Ford Ranger

Ford Custom Transit Kombi

Ford Transit Kombi

Ford Custom Tourneo


*Спеціальна пропозиція діє з 01.11.2017 року по 30.11.2017 року або до продажу останнього автомобіля, що підлягає під дію спеціальної пропозиції. Кількість автомобілів обмежена.

Вартість автомобіля вказана у гривні станом на 30 жовтня 2017. Акційна ціна розраховується наступним чином: від поточного курсу валют, що висвітлюється на www.winner.ua, віднімається 2 грн на автомобілі 2017 року виробництва та розраховується за формулою: акційна вартість авто = вартість авто за регулярною ціною (згідно курсу  на www.winner.ua: 1 евро = 31,2 гривень) - додаткова акційна знижка - 2 гривні (від курсу на www.winner.ua) на автомобілі 2017 року виробництва.

Детальніше про умови, список автомобілів та місце проведення акції дізнайтеся у офіційного дилера Форд в Україні ТОВ «Віннер Автомотів». Міжбанківський курс відображується на веб-сайті http://www.winner.ua/. Зображений автомобіль може містити додаткове (опційне) обладнання та може відрізнятися від запропонованих у салоні.

ТОВ «Віннер Автомотів» зберігає за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, складу обладнання та вилучати з асортименту певні позиції. Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. За довідками про актуальну інформацію просимо звертатися до офіційного дилерського центру Ford ТОВ «Віннер Автомотів».