Акції

Категорія
Бренд


Apple CarPlay. Насолоджуйтесь функціями вашого iPhone
Apple CarPlay - надійний та зручний спосіб використання вашого iPhone у автомобілі. Технологія дозволяє управляти функціями iPhone за допомогою сенсорного дисплея автомобіля, кнопок на кермі або голосової функції Siri. За допомогою стандартних програм, знайомих по операційним системам Apple, ви можете записувати текстові повідомлення, здійснювати дзвінки, слухати музику і користуватися навігацією. CarPlay також підтримує інші програми, завантажені до вашого iPhone, наприклад, Spotify або PodCasts.
Щоб дізнатися, які програми доступні на вашому ринку, відкрийте iTunes або AppStore і перейдіть до CarPlay. За допомогою функції голосового керування Siri ви можете повністю зосередитися на управлінні автомобілем. Зверніться до системи, і Siri зможе не лише прочитати вголос і написати повідомлення, а й подзвонити абонентам з телефонної книги. Для використання додатків карт ви можете ввести пункт призначення на сенсорному екрані автомобіля або вимовити його назву для Siri.
CarPlay може також зчитувати адреси з текстових повідомлень, контактів та календарних записів та пропонувати варіанти можливих пунктів призначення. До системи CarPlay, встановленої після продажу автомобіля, не входить заводський USB-розгалужувач. Встановлюється для автомобілів з інформаційно-розважальною системою, рівень 2: Sensus Connect with High Performance Sound або інформаційно-розважальною системою, рівень 3: Sensus Connect with Premium Sound.

ФАКТИ І ПЕРЕВАГИ:

- Для управління CarPlay використовується сенсорний екран, кнопки на рульовому колесі або голосова функція Siri

- Для активування CarPlay підключіть свій iPhone до USB-гнізда автомобіля

- При USB-підключенні до автомобіля iPhone заряджається

- CarPlay пропонує вищу якість звуку порівняно з Bluetooth

- Можливість використовувати улюблені програми для прокладання маршрутів та стеження за трафіком (наприклад, Google Map та Waze)

УВАГА!

CarPlay можна використовувати лише з iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, Iphone 6, iPhone 6 Plus, Phone 6s та iPhone 6s Plus. Не діє з iPad або iPod. Необхідне програмне забезпечення версії iOS 8 або пізнішої, але рекомендується версія iOS 9. У автомобілях із номерами шасі до 47928 включно необхідно оновити програмне забезпечення для IHU і завантажити додаток. У автомобілях, починаючи з номера шасі 47929, система CarPlay вбудована у програмне забезпечення IHU і тому може активуватися шляхом завантаження програми.

УВАГА!

Для використання функції голосового управління Siri необхідно активувати цю функцію у вашому iPhone. Функція підтримує обмежене число мов і діє не в усіх країнах. Додаткову інформацію можна отримати в компанії Apple. Для використання деяких програм може знадобитися придбання абонемента. Volvo не несе відповідальності за зміст і функції додатків, що входять до комплекту. Повне покриття для мереж 3/4G не гарантовано. Швидкість з’єднання з Інтернетом може змінюватися.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ

Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 24Д
Деталі за телефоном: +38 (044) 496 45 82
* Регулярна вартість товару із встановленням розраховується за міжбанківським курсом Євро до Гривні на сайті winner.ua станом на 06.02.2019. Остаточна ціна вказується у видаткових накладних та актах виконаних робіт, а також може бути змінена у зв’язку зі зміною курсу валют або зміною ціноутворення. ** Під спеціальною вартістю товару із встановленням мається на увазі зниження вартості порівняно з регулярною вартістю, що діє до 31 березня 2019 року в офіційного дилера ТОВ «Віннер Автомотів». Програмне забезпечення підбирається виключно під кузовний номер авто