Jaguar Trackstar

Категорія
Бренд

Jaguar Trackstar

З СИСТЕМОЮ ЗНАХОДЖЕННЯ ВКРАДЕНОГО ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ JAGUAR TRACKSTAR ВИ ЗАВЖДИ СПОКІЙНІ

ЗАВАНТАЖИТИ JLR TACKSTAR GUIDE

 Компанія Jaguar пропонує сучасну систему захисту, яка вбереже Ваш автомобіль майже від усіх типів викрадення. Але крадії невпинно винаходять нові методи для здійснення злочинів, наприклад, викрадають ключі. Тому з Вашого боку було б розумно впроваджувати нові методи захисту відповідно. Jaguar Trackstar — це єдиний схвалений компанією Jaguar продукт для знаходження вкраденого транспортного засобу. Він дозволяє визначити місцезнаходження викраденого автомобіля за допомогою таких сучасних технологій, як GPS (супутник глобальної навігаційної системи), GSM (глобальна система мобільного зв’язку) та унікального вбудованого датчика руху. Якщо Ваш автомобіль Jaguar викрали, маленька потаємно вбудована система допоможе його знайти. В середньому їй знадобиться лише 57 хвилин.

Схвалена усіма правоохоронними органами

Повна гарантія від Jaguar на три роки

Встановлюється кваліфікованими спеціалістами Jaguar

Захищає від незаконного пересування

Зона обслуговування у країнах Європи (стандартна опція)*

Схвалено програмами страхування

Trackstar — це схвалений програмами страхування продукт, офіційно визнаний Центром досліджень ремонтно-відновлювальних робіт для застрахованих автомототранспортних засобів.

* Діє на території наступних країн: Андора, Австрія, Бельгія, Хорватія, Чехія, Данія. Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина та Україна.

ПРИНЦИП РОБОТИ JAGUAR TRACKSTAR

4 кроки до повернення Вашого Jaguar

1. Система автоматично вмикається після вимкнення запалювання. Якщо Ваш автомобіль Jaguar був приведений у рух незаконно, система негайно сповістить Диспетчерський центр про місцезнаходження автомобіля. Окрім того, система оснащена аварійним живленням акумулятора, тому Ваш Jaguar буде захищений навіть тоді, коли аккумулятор від’єднано.

2. Коли буде зрозуміло, що Ваш Jaguar викрали, система буде постійно надсилати сигнал від автомобіля до Диспетчерського центру. Система здатна надати дані про точне місцезнаходження Вашого Jaguar, швидкість, з якою він рухається, та напрямок, в якому він рухається, з допомогою системи позиціювання GPS.

3. Співробітники Контрольного центру працюють 24 години на добу, 365 днів у році. Якщо Ваш Jaguar викрадено, співробітники центру зв’яжуться з найближчим відділом поліції та нададуть останні дані про місцезнаходження автомобіля.

Коли поліція знайде Ваш автомобіль, ми повернемо його Вам.

 

Locate My Vehicle (Знайти мій автомобіль)

Locate My Vehicle — це безкоштовна служба, доступна для користувачів Trackstar. Вона надає останню інформацію про місцезнаходження Вашого Jaguar у Великобританії та Європі у вигляді зображень у режимі «карти» або «супутник». За додаткову плату Ви можете отримати більш детальну інформацію, у тому числі дані про місцезнаходження автомобіля у русі у режимі реального часу. Дві безкоштовні програми пошуку автомобіля у режимі реального часу можна підключити до Вашого акаунту, щоб Ви могли протестувати їх у будь-який час.

ВИБІР JAGUAR TRACKSTAR

Jaguar Trackstar

Jaguar Trackstar — маленький, надійно схований та встановлений у Вашому автомобілі електронний пристрій. Він оснащений такими сучасними технологіями, як GPS, GSM та унікальний вбудований датчик руху. Вони дозволяють точно визначити місцезнаходження вашого Jaguar.

Jaguar Trackstar 5

Jaguar Trackstar 5 діє за тим же принципом, що і Jaguar Trackstar. Але є одна відмінність — Jaguar Trackstar 5 додатково оснащений приладом для аутентифікації водія. Якщо прилад визначить, що невідома особа керує Вашим Jaguar, він сповістить про це співробітників Диспетчерського центру.

Зараз популярним методом викрадення автомобіля є крадіжка ключів. Якщо крадії не будуть мати доступу до приладу для аутентифікації водія, ми зможемо миттєво визначити факт крадіжки та збільшити шанси на успішне повернення Вашого автомобіля.

ЗАВАНТАЖИТИ JLR TACKSTAR GUIDE