Оновлення систем безпеки IntelliSafe: додаткові функції для автомобілів Volvo

Категорія
Бренд


Оновлення систем безпеки IntelliSafe: додаткові функції для автомобілів Volvo
Наразі доступна нова пакетна послуга з оновлення програмного забезпечення, якою можна скористатися, щоб оновити кілька або всі з наведених нижче систем безпеки:

- система попередження з'їзду з дороги

- система контролю «мертвих» зон BLIS™ та система автоматичного маневрування

- система запобігання виїзду на смугу зустрічного руху

- система попередження та запобігання зіткнення з функцією автоматичного гальмування

ЧОМУ ВАРТО СКОРИСТАТИСЯ ЦІЄЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ?
Це чудова можливість оновити вже існуючі системи запобігання з додаванням найновітніших розробок в активній системі безпеки від команди Volvo. Завдяки цьому ваш автомобіль здобуде оновлену інтелектуальну систему якою комплектуються найновіші моделі Volvo.
СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ З'ЇЗДУ З ДОРОГИ (RUN-OFF ROAD MITIGATION)
Ця функція допомагає запобігти випадковому з’їзду з дороги. Якщо ви з’їжджаєте до узбіччя або з вашої смуги, система фіксує відхилення та допомагає вирівняти автомобіль. Якщо необхідно, система може активувати гальма, щоб авто не з’їхало з дороги.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ «МЕРТВИХ» ЗОН BLIS™ ТА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО МАНЕВРУВАННЯ (STEER ASSIST)
Система BLIS™ попереджує вас про появу іншого транспортного засобу у мертвій зоні видимості або сповіщає про автомобіль, що швидко під'їжджає ззаду. Якщо ви виїжджаєте на шлях іншого транспортного засобу, система BLIS™ м'яко направить вас у свою смугу.

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ВИЇЗДУ НА СМУГУ ЗУСТРІЧНОГО РУХУ (ONCOMING LANE MITIGATION)
Завдяки функції автоматичного маневрування, ця система допоможе вам уникнути зіткнень з зустрічним транспортним засобом. Якщо ви виїжджаєте на зустрічну смугу, ця система поверне автомобіль у вашу смугу руху.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗІТКНЕННЯ З ФУНКЦІЄЮ АВТОМАТИЧНОГО ГАЛЬМУВАННЯ (ONCOMING MITIGATION BY BRAKING)
Ця система Volvo – це перша у світі система безпеки, яка попереджує водія про стрімке наближення зустрічного транспортного засобу по тій же смузі. Якщо уникнути зіткнення неможливо, система автоматично активує гальма вашого автомобіля, щоб зменшити силу та наслідки зіткнення.

ЯКІ СИСТЕМИ ДОСТУПНІ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ РІЗНИХ МОДЕЛЬНИХ РОКІВ:

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ

Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 24-Д
Деталі за телефоном: +38 (044) 494 04 04
*Пропозиція діє на автомобілі Volvo XC90, S90, V90 та V90 Cross Country 2016-2018 модельних років. Які функції можна додати, а які вже встановлені – залежить від модельного року конкретного автомобіля. Вартість встановлення 346 гривень. Вартість програмного забезпечення розрахована станом на 01.08.2019. Детальна інформація за телефоном: +38 044 494 04 04