Розширте функціонал мультимедійної системи свого автомобіля

Категорія
Бренд

Шановні клієнти,

Відділ сервісу Jaguar Land Rover Київ Аеропорт пропонує власникам автомобілів Land Rover Jaguar з 2011 р.в. до 2017 р.в. встановити мультимедійний інтерфейс, який значно розширить функції штатної мультімедійної системи.

Скачати умови акції  

Детальна інформація про акцію

Дивитись інші акції сервісу

Деталі за телефоном: 044 202 11 11; e-mail: jlrkaservice@winner.ua

Чекаємо на Вас в ЯГУАР ЛЕНД РОВЕР КИЇВ АЕРОПОРТ за адресою: вул. Київська, 45, с. Чубинське, Бориспільський район, 08321, Україна

Мультимедійний інтерфейс з GPS навігацією на базі ОС Android - це мультимедійний пристрій, який дозволяє значно розширити можливості оригінального головного пристрою, встановленого в автомобілях Jaguar: XF, XJ, XE, а також Land Rover: Range Rover, Range Rover Sport, Evoque, Discovery 4, Freelander 2 починаючи з 2011 року випуску до 2017 року випуску.

В результаті - забезпечується максимальна комплектація вашої мультимедійної системи і в рази підвищуються її можливості. Інтерфейс використовує в якості екрану й аудіопідсилювача штатний головний пристрій автомобілей Jaguar та Land Rover, виконуючи функцію потужного комп'ютера, GPS навігатора та перетворювача відео сигналів. При цьому в авто зберігається оригінальний дисплей та оригінальний аудіо блок, а всі функції оригінального головного пристрою працюють у штатному режимі.

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Основна перевага мультимедійного інтерфейсу – встановлення в автомобілі при повному збереженні оригінального обладнання. Штатний головний пристрій у вашому Jaguar або Land Rover максимально адаптовано як під встановлену в автомобілі акустику, так і під авто в цілому.

 

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ

Встановлення та підключення мультимедійного інтерфейсу  проводиться за принципом Plug&Play (Pin-to-Pin), без будь-яких ушкоджень оригінальної проводки автомобіля.

 

ПОВНОЦІННИЙ ДОСТУП ДО ІНТЕРНЕТ З 3G І WI-FI

Мультимедійний інтерфейс в автомобілях Jaguar та Land Rover оснащений Wi-Fi і готовий до підключення 3G модему через роз'єм USB.

 

GPS НАВІГАЦІЯ НА ВАШ ВИБІР

Ви зможете встановити та використовувати будь-яку програму навігації на вибір, завантаживши її з Play Market. При підключенні до Інтернет ви зможете отримувати інформацію про пробки та події на дорозі в реальному часі, плануючи свої маршрути або вибираючи найвдаліший шлях.

 

ПОВНА ІНТЕГРАЦІЯ СМАРТФОНІВ IPHONE АБО ANDROID

Ваш iPhone або смартфон на базі Android - це персональний помічник, який максимально налаштований й адаптований під ваше життя. Тому ви, безумовно, оціните можливість зручного використання його додатків і контенту в автомобілі. 

 

ПІДКЛЮЧЕННЯ КАМЕР, СИСТЕМИ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ, ПАРКУВАЛЬНОГО АСИСТЕНТА

В інтерфейсі  мультимедійної системи реалізована можливість підключення камери заднього огляду, камери переднього огляду, системи кругового огляду та паркувального асистента.

 

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ АУДІО ТА ВІДЕО ДЖЕРЕЛ

Мультимедійний інтерфейс  дозволить підключити на штатний головний пристрій Jaguar або Land Rover додаткові аудіо-відео джерела, наприклад, цифровий автомобільний телевізійний T2 тюнер.