Акції

Категорія
Бренд


Плануйте наперед із Sensus Navigation
«SENSUS NAVIGATION» - це навігаційна система, повністю інтегрована у автомобіль. Вона з’єднується з Інтернетом через Bluetooth або Wi-Fi мобільного телефону. Підключення до Інтернету розширює можливості навігації.
Оберіть потрібний пункт призначення за допомогою простого і швидкого голосового управління One Shot Destination, сенсорного екрану або кнопок на кермі. Можна шукати пункти призначення через інтернет-з’єднання і відправляти їх у автомобіль з мобільного телефону або комп’ютера, а також, задавати пункт призначення, використовуючи адресні дані, які зберігаються у телефонній книзі мобільного телефону. 
Голос завчасно вимовляє інструкції з управління автомобілем для кожного нового напряму, і одночасно з цим ви отримуєте додаткову інформацію з моніторів (Turn-by-turn-guidning – «ведення від повороту до повороту»). Інструкції з управління відображаються також на панелі приладів та на дисплеї на вітровому склі (якщо він є). Систему також оснащено «гарячими клавішами» в екранному меню для найчастіше використовуваних функцій. Ваша домашня адреса зберігається окремо і завжди легко доступна.
Об’єкти інфраструктури та пам’ятки (POI) можна виводити на дисплей за різними категоріями – від торгових центрів до кемпінгів і готелів. Ця система показує на екрані три найближчі виїзди з автомагістралі і категорії POI-об’єктів у будь-якому з них. При підключенні до Інтернету можна використовувати інформацію з Інтернету і зберігати її у вигляді POI-об’єктів у навігаційній системі. Це можна робити за допомогою смартфона, комп’ютера або безпосередньо в автомобілі.
Sensus Navigation дозволяє переглядати тривимірні зображення будівель і місць відпочинку на карті, що створює більш яскраве відчуття реальності.
«Довічне» оновлення карт передбачає оновлення карт без додаткової плати***. Карти оновлюються раз на рік, двічі на рік або чотири рази на рік – залежно від ринку. Інформацію про те, як часто оновлюються карти на вашому ринку, дивіться у вікні «УВАГА!» (OBS). Оновлені карти завантажуються із сайту www.volvocars.com/mapupdate. З цього веб-порталу можна завантажувати повні регіони та частини регіонів. Незначні поновлення для вже завантажених регіонів можна завантажувати за допомогою бездротового пристрою у вашому автомобілі.

ФАКТИ І ПЕРЕВАГИ:

- Дозволяє підключатися до Інтернету, щоб розширити навігаційні можливості

- POI-об’єкти (об’єкти інфраструктури та пам’ятки)

- Тривимірні зображення

- Під час налаштування адреси дійте за допомогою голосового управління, сенсорного екрану або кнопок

- Зв’язок між автомобільними додатками і навігаційною системою. Це дозволяє використовувати інформацію з Інтернету та, наприклад, паркувальні додатки у навігаційній системі

УВАГА!

Карти встановлюються шляхом завантаження на USB-накопичувач, який підключається до USB-порту в автомобілі.

Для Європи та Америки потрібні USB-накопичувачі з не менше 64 ГБ вільного простору. Формат файлів – FAT32.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ

Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 24Д
Деталі за телефоном: +38 (044) 496 45 82
* Регулярна вартість товару із встановленням розраховується за міжбанківським курсом Євро до Гривні на сайті winner.ua станом на 06.02.2019 р. Остаточна ціна вказується у видаткових накладних та актах виконаних робіт, а також може бути змінена у зв’язку зі зміною курсу валют або зміною ціноутворення. ** Під спеціальною вартістю товару із встановленням мається на увазі зниження вартості порівняно з регулярною, що діє до 31 березня 2019 року в офіційного дилера ТОВ «Віннер Автомотів». *** Частота оновлення карт може бути змінена. Програмне забезпечення підбирається виключно від кузовний номер авто