Скільки років вашому Volvo?

Категорія
Бренд

Скільки років вашому Volvo?

Отримайте стільки ж відсотків вигоди на оригінальні запасні частини Volvo, а на роботи – у 4 рази більше!*

ДБАЄМО ПРО ВАС ТА ВАШ АВТОМОБІЛЬ

 

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ* НА СЕРВІС ТА ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ПІСЛЯ ГАРАНТІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ VOLVO

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ VOLVO:

  • Акредитовані технічні спеціалісти Volvo 

  • Найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент

  • Обслуговування преміум класу

  • Гарантія на оригінальні запасні частини та роботи

  • Дотримання технології ремонту

  • Прозора історія обслуговування

  • Прямий зв’язок Вашого автомобіля із заводом-виробником

  • Оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля


ТОВ "Віннер Автомотів". Вольво. Віннер.

*Під вигодою мається на увазі надання знижки у зазначеному розмірі від регулярної вартості. Розмір знижки на запасні частини дорівнює віку автомобіля (повних років) згідно таблиці вище. Розмір знижки на роботи дорівнює віку автомобіля (повних років) помноженому на 4 (чотири) згідно таблиці вище. Вік автомобіля Volvo обчислюється від дати його першого продажу і визначається у офіційного дилера згідно даних системи заводу-виробника. Максимальний розмір знижки для клієнтів на запчастини не може перевищувати 10% від регулярної рекомендованої роздрібної вартості і 40% - на роботи незалежно від віку автомобіля.

Умови спеціальної пропозиції діють в мережі офіційних дилерських центрів Volvo в Україні з 01 січня 2018 року по 31 липня 2018 року та розповсюджуються на всі автомобілі Volvo, власниками яких є фізичні особи- громадяни України, за умови надання останніми своїх персональних даних (ПІБ, дійсна електронна адреса, дійсний номер мобільного телефону) з дозволом зберігати і обробляти їх згідно вимог чинного законодавства України. В разі відсутності будь-якої частини персональних даних або відмови клієнта надати персональні дані у повному обсязі, дилер має право відмовити такому клієнту у наданні знижок згідно даної спеціальної пропозиції.

Спеціальна пропозиція розповсюджується на оригінальні запасні частини та хімічну продукцію, які придбаваються у ТОВ «Віннер Імпортс Україна» (надалі «Імпортер») та відносяться до групи запчастин DC11-14 (запчастини для сервісного обслуговування), 31-34 (хімічна продукція) та 41 (стартери, генератори, рульові рейки, каталізатори, паливні форсунки тощо). Імпортер має право у будь-який момент вносити зміни до умов спеціальної пропозиції та/або припинити її дію без попереднього повідомлення та/або узгодження з іншими особами.


Дивитись інші акції

Деталі за телефоном: +38(044) 496 00 06 

TОВ «Віннер Автомотів». Пр-т Степана Бандери, 24Д,  Київ, 04073, Україна