Аксесуари для Volvo V40 CC за спеціальною ціною

Категорія
Бренд


АКСЕСУАРИ VOLVO V40 CROSS COUNTRY ЗА СПЕЦІАЛЬНОЮ ЦІНОЮ*
Пропонуємо Вам пакет аксесуарів за спеціальною ціною! 
ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ
За допомогою цифрових інструментів з високою роздільною здатністю, Ви можете налаштувати схему розташування та інтерфейси приладів у Вашому автомобілі на власний смак.
Активний TFT- екран (Thin Film Transistor) 8 "переводить взаємовідносини між автомобілем і водієм на новий рівень. Схему розташування приладів можна перемикати між трьома різними темами - Elegance, Eco і Performance.
СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ ДЕННОГО СВІТЛА (LED)
Лампи (LED) надають автомобілю більш сучасний та стильний вигляд. Із яскравим білим світлом авто завжди добре помітно на дорозі, що підвищує рівень безпеки дорожнього руху.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ


Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 24Д
Деталі за телефоном: +38 (044) 496 45 84
*Під спеціальною пропозицією мається на увазі зниження вартості даних аксесуарів порівняно з регулярною вартістю, що діє у офіційного дилера ТОВ «Віннер Автомотів». Зазначена вартість розраховується за міжбанківським курсом Євро до Гривні на сайті winner.ua станом на 12.04.2018 року. Остаточна ціна на товар вказується у видатковій накладній на товар. Спеціальна пропозиція діє до моменту закінчення товару. Детальна інформація за телефоном: +38 (044) 496-45-84