Спеціальна пропозиція фінансування під 0% річних

Категорія
Бренд

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ

  • Аванс від 30%.

  • Строк фінансування до 60 місяців.

  • Вибір валюти фінансування – UAH або USD.

  • Вибір графіка платежів – класичний, ануїтет, дегресія.

  • Клієнти – юридичні особи, ФОП, фізичні особи.

  • У графік платежів ВЖЕ ВКЛЮЧЕНІ та рівномірно розподілені на весь строк всі обов’язкові платежі при купівлі авто:реєстраційні номери та техпаспорт, пенсійний збір (3% - 5% залежно від вартості авто), страхування КАСКО та ОСЦПВ на весь термін фінансування.


Валюта фінансування - долар США*


Ставка - 0%


Аванс - 30%


Строк фінансування 12 місяців


Валюта фінансування - гривня*


Ставка - 0%


Аванс - 60%


Строк фінансування 12 місяців


ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

Готовий до використання автомобіль

Одразу після сплати авансового платежу Ви отримуєте зареєстроване та застраховане авто, з оплатою всіх податків та зборів. Всі обов’язкові платежі на початковому етапі сплачує у повному обсязі ULF Finance, а Ви компенсуєте ці суми однаковими частинами протягом строку договору.

Компетентна допомога 24/7

Оформлюючи авто в ULF Finance, Ви отримуєте послугу ULF Асистанс, яка передбачає лінію підтримки 24/7, страховий захист Ваших інтересів та урегулювання страхових випадків, контролювання строків та процесу здійснення ремонтів на СТО.

Гнучкий підхід у виплаті щомісячних платежів

Дозволяє оперативно реагувати на обставини, що склалися, та пропонувати Вам оптимальні варіанти вирішення за діючим графіком: від продовження терміну фінансування до переуступки договору.

За більш детальною інформацією, звертайтесь за телефоном - 0(44) 496 00 06.

*Фінансування здійснюється в гривні з прив’язкою до курсу долара США. Під ставкою 0% слід розуміти ставку від 0,000001% річних. Умови фінансування залежать від строку, розміру авансу та обраної моделі автомобіля. Одноразова комісія – 2,5%. Спецпропозиція діє до 31.12.2016 р. у дилерському центрі «Віннер Автомотів». Кількість авто обмежена. Валюта фінансування USD означає фінансування в UAH з прив’язкою до курсу USD. Не є публічною офертою. Фінансує ТОВ «Український лізинговий фонд». Свідоцтво Держфінпослуг ФЛ №458 від 11.03.2014 р. Детальну інформацію можна дізнатись у представників компанії.