Спеціальна пропозиція на аксесуари Ford Fiesta

Категорія
Бренд


СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ FORD FORD FIESTA 2018-...*
RATI* ПІДЛОКІТНИК ДИЗАЙН ARMSTER OE1
Розкладний підлокітник, встановлений з боку сидіння водія. Має інтегровану простору коробку для зберігання багажу з протиковзким шаром та оздобленою шкіряною поверхнею, регульованою висотою та кутом, м’якою функцією відкриття / закриття, розсувним верхом та USB-слотом всередині підлокітника для заряджання (лише для енергозабезпечення). 
АЛЮМІНІЄВІ НАКЛАДКИ НА ПЕДАЛІ
Комплект із трьох спортивних накладок для педалей та опори для ноги. Привабливий аксесуар для водія, що любить швидкість. Корозостійкий алюміній з нековзними гумовими вставками. Якість, безпека та спортивний стиль Вашого автомобіля.
КОМПЛЕКТ НАКЛАДОК ST LINE НА ПОРОГИ FORD FIESTA 2018-...
Накладки на пороги з нержавіючої сталі чи алюмінію не лише додадуть стилю Вашому автомобілю, але й захистять його. 
УНІВЕРСАЛЬНА ВІДЕОКАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ
Пристрій передає зображення з кутом огляду до 1700 та виконаний в ультрагерметичному корпусі з захистом ІР67. Особливість моделі - спеціальна конструкція корпусу та кріплення, яка дозволяє надійно зафіксувати відеокамеру з максимальним збереженням ергономіки кузова.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ


Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 24Д
Деталі за телефоном: +38 (044) 496 45 82
* Товар у обмеженій кількості, за консультацією звертайтесь до відділу запчастин
**Допустима зміна вартості (зміна офіційного курсу євро, зміна у митному та податковому законодавстві тощо). Зображення може відрізнятися від дійсного. Детальна інформація за телефоном: +38 (044) 496-45-82.