Історія

До структури "Віннер Рітейл" входять такі автомобільні бренди: Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Bentley та Porsche.

Стркутура "Віннер Рітейл" - це 4 дилерські центри: Віннер Автомотів, Jaguar Land Rover Київ Аеропорт, Bentley Київ та Порше Центр Київ Аеропорт. 

Віннер Автомотів

Історія будівництва «Віннер Автомотів» починає свій відлік з 1998 року, коли компанія Віннер придбала місце для майбутнього мультибрендового центру. Місце було обрано з урахуванням зручної транспортної разв`язки - поряд пролягає магістраль, яка з`єднує ліву і праву частини міста. На той момент це був пустир  напівзруйнованим  та недобудованим ангаром. 2003 року, після отримання дозволу на будівництво, почали будівельні роботи. І незважаючи на усі катаклізми становлення автомобільного ринку України, "Віннер" продовжував зведення найбільшого в Україні мультибрендового автоцентру.

Загальна площа двоповерхової споруди становить 8400 квадратних метрів. Із них 5300 кв. м – сервісна зона, а 2200 кв. м. - салони з продажу автомобілів марок  Ford, Volvo, Jaguar та Land Rover. Дизайн салонів витриманий у фірмовому стилі кожного з брендів. Окрім власне виставкових площ для автомобілів, у центрі передбачені кімнати переговорів, затишна кав’ярня з комп’ютерами і виходом до Інтернету, окремі станції сервісного обслуговування моделей кожного з брендів, мийка і навіть дитяча кімната, в якій діти не нудьгуватимуть, доки батьки вирішують важливі питання, пов'язані з купівлею автомобіля.

Сервісна станція обслуговує автомобілі 2-ох марок - Ford та Volvo.

У нас 6 днів на тиждень працюють 41 підйомник.

Також в автоцентрі «Віннер Автомотів» працюють відділи продажу оригінальних запчастин та фірмових аксесуарів, передпродажної підготовки тощо.

Адреса: м. Київ, пр-т Степана Бандери, 24-Д, тел. 044 496 00 96

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт

26 червня 2018 року відбулося відкриття найбільшого концептуального дилерського центру в Україні - «Jaguar Land Rover Київ Аеропорт», що побудований у відповідності до оригінальної арочної концепції дилерських центрів Jaguar Land Rover та є одним із найбільших дилерських центрів у Європі. Новий шоурум представить весь модельний ряд автомобілів легендарних британських брендів, та відкриє нові можливості для створення унікального автомобіля за допомогою інтерактивної студії персоналізації. Cервіс забезпечить інноваційною прийомкою авто, зоною drive-in та найновішим обладнанням для обслуговування автомобіля.

Відділи продажу та сервісу раді вітати всіх клієнтів та шанувальників бренду за адресою: с. Чубинське, вул. Київська, 45 (Бориспільське шосе), тел. 044 202 11 11

Порше Центр Київ Аеропорт

«Порше Центр Київ Аеропорт» - найбільший в Україні та один з найбільших у Центральній та Східній Європі офіційний дилерський центр Porsche з власною будівлею, який надає повний комплекс послуг з продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування та ремонту.

Будівництво розпочалося у березні 2012 року, а вже у січні 2014-го новий дилерський центр радий зустрічати своїх перших гостей.

Площа його виставкової зали становить 1 056 кв.м., сервісної зони – 1 494 кв.м. У шоурумі представлено увесь існуючий модельний ряд, а також автомобілі, в яких використано опції з асортименту Porsche Exclusive.

Адреса: с. Чубинське, вул. Київська, 43 (Бориспільське шосе), тел. 044 201 911 0

Bentley Київ 

24 серпня 2016 року «Віннер Груп Україна» підписала договір про наміри із брендом Bentley на території України. BENTLEY KYIV – тепер єдиний офіційний дилер з продажу та сервісу Bentley на території України. Відділи продажу та сервісу Bentley раді вітати всіх клієнтів та шанувальників бренду в автосалоні «Віннер Автомотів» за адресою: Київ, пр-т Степана Бандери, 24-Д, тел. 044 499 9 499

Чекаємо на вас у наших дилерських центрах!