Чому Віннер

«Чому ми маємо купувати або ремонтувати автомобіль саме у вас?» – таке питання досить часто лунає від наших клієнтів. Хочемо відповісти на нього чесно та від щирого серця.

Ми не є монополістами в Києві серед тих брендів, які представляють наші центри.

Насправді ви можете купити чи полагодити своє авто у іншого дилера. Але погодьтесь, ваш автомобіль – це щось більше, ніж інвестиції чи просто засіб пересування. Це емоції. Це любов. Це задоволення. І дуже хочеться, щоб це задоволення вам дарували від щирого серця, а не лише за гроші. Бо любов купити неможливо.

Так, ми бізнесмени, для яких прибуток – важливий показник, якій відображає наш успіх. Але повірте, що найбільший успіх для нас – це наші клієнти, які повертаються до нас протягом 20 років, щоб купити або відремонтувати автомобіль саме у нас. Тому що для нас бізнес – не лише гроші, а й те задоволення, з яким наші співробітники приходять на роботу. Це команда «Віннер Рітейл», яка знає кожного клієнта, радіє, коли він щасливий, і щиро переживає, коли щось не так.

Наша мета – бути найкращими. «Віннер Автомотів» щодня може запропонувати на вибір до 1000 автомобілів. У нас працюють найкращі механіки. У будівництво наших дилерських центрів інвестовано мільйони доларів, і ми й сьогодні вважаємо наші салони найкрасивішими та найунікальнішими у Києві.

Ми мріємо, щоб наш бізнес приносив у серця наших клієнтів та співробітників лише приємні, щирі відчуття. Адже бізнес – це, передусім, люди. І лише потім – успішні фінансові показники. В це щиро вірить власник компанії Іван Гинянський.

У це віримо і ми.

Будемо раді, якщо ви станете частиною «Віннер Автомотів».