1-літровий двигун EcoBoost компанії Ford отримав чергову перемогу в конкурсі «Міжнародний двигун 2015 року», як найкращий трициліндровий двигун у своєму класі

Бренд

Штутгарт, Німеччина, 18 червня 2015 року – невеликий бензиновий двигун, що крокує Європою і завойовує серця завдяки своїй економічності витрати пального та високій ефективності, у 2015 році отримав восьму за чотири роки нагороду в конкурсі «Міжнародний двигун року».

Чотири роки підряд 1-літровий двигун EcoBoost від Ford названо « Найкращим двигуном об'ємом до 1,0 літра». Робоча група з 82 журналістів на автомобільну тематику з 35 країн світу обирала переможця у своєму класі за наступними характеристиками: дорожні якості, ефективність, економічність, досконалість і застосовані технології. Минулого року цей  двигун став першим двигуном, названим переможцем у всіх номінаціях конкурсу «Міжнародний двигун року» три рази поспіль, включаючи номінацію «Найкращий новий двигун 2012».

У Європі 1-літровий двигун EcoBoost може бути встановлено на десять різних моделей авто. Один із п'яти цілком оновлених автомобілів Ford, проданих в Європі, обладнано 1-літровим агрегатом, два з цих п'яти авто – модель Fiesta*. Ford також досліджує інноваційний спосіб дезактивації циліндрів для покращення ефективності роботи двигуна.

Компанія Ford, разом із технічними партнерами, працює на підприємстві Schaeffler Group, щоб провести випробування нового двосекційного маховика, який дозволяє провести дезактивацію циліндрів при ширшому діапазоні значень навантажень та швидкостей двигуна і допомагає звести до мінімуму шум, вібрацію та жорсткість. Дослідження, проведені на дорозі з робочим прототипом, у Європейському дослідницько-інноваційному центрі, розташованому в м. Аахен, Німеччина, показали збільшення економії пального на 6 %.

«Навіть для такого малогабаритного двигуна, яким є 1-літровий EcoBoost, може бути знайдено рішення щодо збільшення його економічності, шляхом застосування технології дезактивації циліндрів », – відзначив Карстен Вебер (Carsten Weber), менеджер із розробки силових агрегатів компанії Ford of Europe. « Найвищим пріоритетом у розробці нових двигунів внутрішнього згоряння в автомобільній індустрії є подальше зменшення споживання ними пального ».

1-літровий двигун EcoBoost, потужністю у 100 к. с., 125 к. с. та 140 к. с., виготовляється на європейських заводах Ford у містах Кельн, Німеччина та Крайова, Румунія і тепер доступний у 72 країнах світу. У 2013 році цей двигун також виборов Міжнародну винагороду імені Пауля Піча у Німеччині за технологічну інноваційність; відзнаку Королівської академії технічних наук – нагорода Коліна Кемпбелла Мітчела; Кубок Д’юара від Королівського автомобільного клубу у Великій Британії; а також винагороду «Прорив року» від американського журналу «Popular Mechanics». Ford став першим виробником автомобілів, що виборов найвище місце серед 10 найкращих двигунів у рейтингу Уорд за свій трициліндровий агрегат.

У всьому світі Ford виготовляє різні версії потужних та економічних двигунів EcoBoost, серед них 1,5-літрові, 1,6‑літрові, 2,0-літрові, 2,3-літрові чотирьохциліндрові та 2,7-літрові і 3,5-літрові двигуни V6. Останній було розроблено для цілком оновленого суперкара Ford GT, разом з яким компанія повернеться для участі у гонках Ле-Ман 2016.

 

 

ТОВ «Віннер Автомотів»

Адреса: пр-т Московський, 24д

Київ, 04655, Україна

тел.: (044) 496 00 06

факс.: (044) 496 45 83