4 автомобілі Ford GT візьмуть участь у гонках Ле-Мана

Бренд

4 автомобілі Ford GT візьмуть участь у гонках Ле-Мана

За словами організаторів змагань «24 години Ле-Мана», участь у майбутній президентській гонці візьмуть всі 4 автомобілі Ford GT. Символічно, що станеться це рівно через 50 років після тріумфального для Ford сезону, коли весь п'єдестал зайняли представники однієї команди Ford Chip Ganassi Racing.

Глобальний директор Ford Performance не приховує позитивних емоцій від отриманої новини. Дейв Періцак подякував Західний автомобільний клуб ACO (Automobile Club de l’Ouest) за надану команді можливість взяти участь в червневому заїзді.

Спортивний автомобіль Ford GT був сконструйований на платформі однойменного суперкара, розробкою якого займаються професіонали підрозділу Ford Performance. Нове авто отримало хороші відгуки експертів. Особливо світові фахівці відзначили відмінну аеродинаміку і полегшену вагу за рахунок застосування вуглеволокон. Найвищих похвал заслуговує двигун EcoBoost, розроблений спеціально для участі у гонках. Конструктори обіцяють, що завдяки такому мотору Ford зможе скласти конкуренцію іменитим представникам класу GT - Porsche, Ferrari і ін.

Реакція власника команди

Чіп Ганнасі зізнався, що він дуже щасливий бачити таку кількість екіпажів від свого колективу на гонці в Ле-Мані. За його словами, майбутнє змагання буде справжнім випробуванням для Ford GT, яке викликало великий ажіотаж серед автолюбителів. Ганнасі заявив про повну готовність своєї команди до боротьби з сильними конкурентами.

Представники Ford Chip Ganassi Racing, що виступають на Чемпіонаті світу на витривалість під номерами 66 і 67, вийдуть на трасу під такими ж номерами. 2 автомобіля, які беруть участь в гонках IMSA WeatherTechSportsCar Championship, їздитимуть під новими номерами: 66 поміняється на 68, 67 - на 69.

Склад пілотів буде відомий пізніше.