Bentley Motors святкує відкриття нового дилерського центру в Києві

Бренд

Новий об’єкт складається з власне автосалону загальною площею 290 м², сучасної майстерні та центру сервісного обслуговування. Будівництво салону Bentley у Києві тривало 5 місяців і потребувало значних вкладень, а вчора більше 200 клієнтів та гостей побували на церемонії офіційного відкриття, яка відбулася на території київського кінно-спортивного клубу Equides Club.

Д-р Андреас Офферманн (Dr. Andreas Offermann), член ради директорів з питань продажів, маркетингу та сервісного обслуговування, заявив на відкритті: «Це великий день для Bentley в Україні. Подальше зміцнення нашого бренду в Україні — важливий крок у стратегії розвитку компанії у Європі».

Як один із дилерів Bentley в Україні, салон Bentley Kyiv пропонує покупцям весь модельний ряд, до якого входять Continental, Flying Spur, Bentayga і Mulsanne. Окрім того, у Bentley Kyiv можна придбати автомобілі з пробігом, брендові розкішні продукти компанії, а також отримати сервісне обслуговування. Автосалон розташований на території «Віннер Автомотів» на проспекті Степана Бандери 24Д.

Генеральний директор і власник «Віннер Груп Україна» Іван Гинянський додав: «Для нас це велика честь і привілей — представляти в Україні такий поважний бренд як Bentley. Ми переконані, що наша співпраця на 100 % відповідає головній меті “Віннер” — пропонувати нашим клієнтам найкращі в своєму класі автомобілі та послуги. Ми серйозно налаштовані на тривалу роботу в Україні й очікуємо не менш тривалих відносин з Bentley».

Новий автосалон відображає оновлений фірмовий стиль Bentley, джерелом натхнення для якого стала багата історія компанії в поєднанні з сучасними тенденціями в будівництві дилерських центрів класу люкс. Також тут розташована приватна зона персоналізації, де клієнти можуть обрати один з численних відтінків пофарбування та варіантів шкіряної оббивки.

Салон Bentley Kyiv і компанія «Віннер Імпортс Україна» поєднують глибокі знання ринку та досвід успішної роботи у сфері продажу автомобілів.


Відділи продажу та сервісу Bentley раді вітати всіх клієнтів та шанувальників бренду в автосалоні «Віннер Автомотів» за адресою: Київ, пр-т Степана Бандери, 24-Д.

Телефон:+38 (044) 499 9 499

Email відділу продажу: sales@bentley-kyiv.com

Email післяпродажного обслуговування: service@bentley-kyiv.com

https://bentley-kyiv.com