Чому автомобілі SUV купують мами і особи віком від 50 років?

Бренд

Чому автомобілі SUV купують мами і особи віком від 50 років?

Згідно з дослідженням компанії JATO Dynamics, за останні 10 років обсяг продажів SUV в Європі виріс в 4 рази. При цьому експерти прогнозують подальше підвищення попиту. Спочатку позашляховиками користувалися переважно любителі активного або сімейного відпочинку, а сьогодні в рейтингу покупців зайняли свою нішу мами з маленькими дітьми (вікова категорія від 17 до 34 років) і енергійні люди категорії 50+. Опитування проведене в Італії, Франції, Іспанії, Німеччини і Великобританії.

Наскільки змінився світогляд водіїв?

82% респондентів відповіли, що не вважають SUV розкішними автомобілями, оскільки за останні 5 років такі машини стали більш доступними, потужними і екологічно безпечними. Наприклад, Ford пропонує висококласний Edge, середній Kuga і компактний EcoSport - ці авто представлені в різних комплектаціях для споживачів з різними можливостями.

Менеджери американської компанії прогнозують зростання річних продажів позашляховиків на європейському ринку до 200 тисяч одиниць, що на 200% більше, ніж за підсумками 2013 року.

Учасники опитування поділилися своєю думкою про безпеку автомобілів. Так, для 82% респондентів безпека дорожнього руху стала пріоритетним фактором при виборі авто, а 52% вважають, що всім критеріям в цьому питанні відповідають тільки кросовери і позашляховики. 78% звертають увагу на безпеку пересування при несприятливій погоді.

Ще про статистику: цікаві факти

Результати опитування водіїв-мам:

  1. 91% вважають безпеку руху основним критерієм при виборі авто, у 59% опитаних людей це вимога асоціюється саме з SUV.
  2. Для 80% учасників дослідження пріоритетним є маневреність автомобіля при поганій погоді, SUV відповідає всім вимогам - 63% респондентів.
  3. 56% віддають перевагу зовнішнім виглядом авто, 48% вважають позашляховики самими стильними.

Що думає покоління міленіуму SUV?

  • 47% хочуть, щоб їх бачили за кермом даного автомобіля, 37% вважають за можливе домогтися такої мети за допомогою позашляховика;
  • 45% вважають, що машина повинна бути привабливою, на думку 35% - SUV відповідає цьому критерію;
  • 36% хочуть мати владу на дорозі, 45% респондентів вважають, що за допомогою SUV реально досягти цієї мети.

Опитування осіб віком 50-59 років:

  • 81% вважають місце для водія найбільш важливим;
  • 63% хочуть якомога швидше дістатися до пункту призначення;
  • 44% учасників опитування позашляховики допомагають вести активний спосіб життя.

 

Віце-президент європейського відділу Ford Ролан де Ваард зазначив, що автомобілі SUV можуть задовольнити потреби всіх людей. «Це універсальні авто, на яких можна їздити на відпочинок, забирати дітей зі школи або вирішувати на ділові зустрічі». - Підсумував він.